ایران می فرستد جعبه سیاه از ژانویه سقوط هواپیما به فرانسه

18 جولای (فردا) — ایران فرستاده است پرواز ضبط داده ها از اوکراین مسافر هواپیما که سقوط کرد در خارج از ایران در ماه ژانویه به فرانسه مورد بررسی قرار گیرد.

معاون وزیر امور خارجه گفت: جعبه سیاه خوانده خواهد شد شنبه و کانادا ایمنی حمل و نقل توییتی جمعه آن است که استقرار محققان به پاریس برای دانلود داده ها از پرواز.

تبلیغات

در Jan. 8 اوکراین, هواپیمای سقوط کرده در ایران, کشتن تمام 176 مسافر در هیئت مدیره.

ایران در ابتدا تکذیب کرد مسئولیت این حادثه را که به عنوان تنش با ایالات متحده به اوج شد اما اعتراف کرد بعد از آن در ماه است که آن را تا به حال این هواپیما را.

در اوایل این ماه در ایران منتشر شد گزارش سرزنش کشنده shootdown در یک منحرف موشک باتری و یک اپراتور شلیک به این هواپیما بدون مجوز از فرماندهان.

ساعت قبل از سقوط کشور در حال شلیک موشک های بالستیک در پایگاه های آمریکا در عراق در تلافی کشته شدن ژنرال ایرانی قاسم سلیمانی در یک حمله هوایی روز قبل از.

ایران قبلا تاخیر در انتشار این جعبه سیاه که دستگاه های ذخیره داده ها و کابین خلبان و ارتباطات طراحی شده است که به دست نخورده باقی می ماند در صورت تصادف و حاضر به انتشار آن به ایالات متحده که در آن هواپیما کننده — بوئینگ — استوار است.

ایران حق دارد منجر به تحقیق و تفحص در هر جهانی حمل و نقل هوایی, قوانین, اما تولید کنندگان معمولا درگیر هستند.

فرانسوی کارشناسان تجزیه و تحلیل ضبط شده با کمک از کارشناسان در اوکراین و کانادا است. کانادا از دست داد 55 شهروندان در تصادف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>