ایران نه به تداخل با ونزوئلا نفت از ناوگان

حسن روحانی رئیس جمهور ایران روز شنبه هشدار داد که ایالات متحده نه به تداخل با حمل و نقل نفت محدود برای ونزوئلا پس از آمریکای جنوبی گفت: آن را ارائه مسلح اسکورت برای تانکرهای.

در بیانیه ای که در وب سایت خود را, روحانی گفت که ایالات متحده در حال ایجاد “شرایط غیر قابل قبول” در نقاط مختلف جهان اما آمریکا “به هیچ وجه” برای آغاز جنگ است.

“اگر ما نفتکش در دریای کارائیب و یا هر نقطه در جهان صورت هر گونه مشکلات ناشی از آمریکایی ها آنها را با مشکلات و همچنین,” او گفت:. “ما امیدواریم که آمریکایی ها را یک اشتباه را ندارد.”

یک ناوگان از پنج تانکر حمل ايراني سوخت بنزین-گرسنگی ونزوئلا نزدیک است کارائیب با اولین کشتی ایران-پرچم تانکر بخت می رود برای رسیدن به Venezeula آبهای روز یکشنبه. فورچون شده است مرور با آن سیگنال ماهواره ای در پس آن گذشت کانال سوئز در اوایل ممکن است. چهار کشتی دیگر به دنبال همان مسیر در سراسر اقیانوس اطلس.

ونزوئلا روز چهارشنبه گفت که هواپیما و کشتی از کشور نیروهای مسلح را اسکورت نفتکش در صورت هر گونه ایالات متحده کرد.

یک نیروی ایالات متحده در عروق از جمله ناوشکن نیروی دریایی و دیگر مبارزه با کشتی های گشت کارائیب در آنچه که مقامات ایالات متحده تماس مواد مخدر ممنوعیت ماموریت. ونزوئلا مقامات رنگ آنها را به عنوان یک تهدید اما مقامات ایالات متحده را ندارد و اعلام کرد هیچ برنامه ای برای رهگیری ایرانی تانکرهای.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de