رئیس جمهور ایران می گوید ایالات متحده باید ترک ونزوئلا محدود به تانکرهای گاز به تنهایی

مارس 23 (UPI) — رئیس جمهور ایران حسن روحانی هشدار داده است که ایالات متحده روز شنبه به ایجاد مشکل برای یک گروه از نفت ایران نفتکش رهبری برای ونزوئلا برای کمک به کشور دوم آدرس عمده کمبود سوخت.

“اگر ما نفتکش در دریای کارائیب و یا در هر نقطه دیگری در جهان به دردسر ناشی از آنها (ما) را اجرا خواهد کرد به مشکل متقابلا” ادامه گفت: در یک تماس تلفنی با امیر قطر شیخ تمیم بن حمد آل ثانی.

روحانی گفت: ایران هرگز “شروع تنش و درگیری” را تلافی اگر برانگیخت.

ماه گذشته مقامات آمریکایی گفت: آنها نظارت پنج تانکر نفت عبور از اقیانوس اطلس با 60 میلیون گالن بنزین ایران به رهبری نسبت به ونزوئلا خواهد شد.

حمل و نقل در نظر گرفته شده است به آدرس کمبود سوخت در قبلا نفت خیز ونزوئلا که در آن تولید است گفت: به پوسیدن در مزارع برای عدم حمل و نقل و جایی که افراد بیمار می شود و به بیمارستان.

همچنین شواهدی از یک تعمیق اتحاد بین دو کشور.

“شما دو pariah متحده پیدا کردن که آنها قادر به تبادل چیزهایی را که نیاز دارید برای چیزهایی که آنها را” الیوت آبرامز ایالات متحده نماینده ویژه به ونزوئلا گفت واشنگتن پست.

در اوایل بهار برگ برنده دولت ارائه شده برای لغو تحریم ها از ونزوئلا اگر این کشور از توافق برای ایجاد یک دولت موقت دولت انتقالی و برگزاری آزاد و عادلانه انتخابات ریاست جمهوری در کمتر از یک سال.

ونزوئلا دولت به رهبری نیکولاس مادورو را رد کرد که ارائه.

ایالات متحده نیز با استناد به دکترین مونرو — که رد مداخله خارجی در نیمکره غربی — به حرکت در برابر اشخاص خارجی است که انجام کسب و کار با ونزوئلا است.

روحانی در تماس با المري شنبه گفت: کشور نیاز به همکاری جمعی و گفت که ایالات متحده اقدام به “تصمیمات نادرست و غیر انسانی رفتار است.”

او همچنین تاکید کرد نیاز به راه اندازی مجدد روابط اقتصادی بین ایران و قطر با امیر پاسخ که قطر خواهد بیشترین تلاش خود را برای کاهش تنش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de