IRC دیوید میلیبند در پاسخ به رکورد جدید تعداد 79.5 میلیون پناهنده و آواره در سراسر جهان

واشنگتن – دیوید میلیبند رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت بین المللی نجات کمیته گفت: “امروز با ضبط-تنظیم آمار و ارقام می رسند در یک زمان بسیار سخت برای پناهنده و آواره در سراسر جهان که در حال حاضر به صورت غیر قابل تصور دو اورژانس: درگیری و جابجایی خود را در کنار COVID-19 و بحران اقتصادی جهانی آن تولید شده است.

“بحران متاثر از کشورهایی است که میزبان بسیاری از جهان آواره هستند مبارزه COVID-19 با منابع محدود – سودان جنوبی تنها چهار هواکش بیش از نیمی از یمن سلامت امکانات دیگر عملکرد در ونزوئلا 90 درصد از بیمارستان ها نبود ضروری پزشکی و لوازم. در حال حاضر این کشورها و خانواده های آواره پناه درون آنها مقابله, اجتماعی, اقتصادی و سیاسی ویران کردن همه گیر تحریک است.

“این دو شرایط اضطراری مجهز روشن شکست از رهبری جهانی وقتی که می آید به استراتژیک و کمک فوری برای جهان آسیب پذیر ترین در میان همه گیر جهانی. این اعداد باید به عنوان یک شوکی به جامعه بین المللی در هزینه انسانی جنگ و اجتماعی و اقتصادی پیامدهای تشدید COVID-19.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“ایالات متحده و دیگر رهبران جهانی باید برای اولین بار بازگشت به هسته دیپلماتیک کسب و کار از مذاکره بس بشردوستانه و دسترسی به مناطق جنگی که در حال رانندگی جابه جایی و بدبختی در وهله اول. همه رهبران باید توجه دبیر کل سازمان ملل تماس و فشار برای بس در درگیری فعال و همچنین بشردوستانه استثنا برای تمام محدودیت های مربوط به COVID-19. دوم رهبران باید تا سطح شیب دار به کمک های مالی برای سازمان های غیر دولتی مانند IRC است که ارائه یک تاسیسات در میان همه گیر و که در حال حاضر بر روی زمین در این زمینه و می تواند بسیج به سرعت. و سوم رهبران باید بسیج سیاسی خود و اهرم های اقتصادی را در مورد پایدار شهرک سیاسی و توسعه اقتصادی است که در ریشه امروز تکان دهنده جابجایی اعداد.

“جدید IRC و تحلیل نشان می دهد که مردم آسیب پذیر در کشورهای در حال توسعه میزبان بیشترین پناهندگان جمعیت نیاز فوری نقدی افزایش $760 میلیون بیش از شش ماه آینده برای جلوگیری از بیشتر خانواده ها از رفتن گرسنه به عنوان یک نتیجه از COVID-19-باعث رکود است. نه تنها میلیون ها نفر در تلاش برای پاسخگویی به نیازهای اولیه خود را, اما در دراز مدت عواقب منفی اقتصادی برای خانواده ها فقط شروع به پیشرفت می نمایی. بیشتر ما خواهد شد به احتمال زیاد همچنان به دیدن تعدادی از مردم آواره رشد اقتصادهای در حال توسعه رنج می برند عواقب ویرانگر از یک رکود اقتصادی جهانی و به دولت اهدا کنندگان مانند ایالات متحده بیش از حد آهسته به دریافت منابع مالی به خط مقدم از Coronavirus.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im