است AIPAC دست گرفتن آن بر دموکرات ها?

من آمد به واشنگتن بیش از چهار دهه پیش به اجرا فلسطین کمپین حقوق بشر. ما تاسیس PHRC پس از شنیدن از وکلا و فعالان حقوق بشر در اسرائیل و اشغال سرزمین های فلسطینی وحشتناک داستان از حقوق مورد آزار قرار گرفته به صورت روزانه. چون این داستان نیست شناخته شده در ایالات متحده و یا آنها نادیده گرفته شد ما راه اندازی شد PHRC به درخشش نور در این تخلفات و بسیج برای حمایت از قربانیان فلسطینی.

در اوایل ما موفق بودند در به دست آوردن حمایت از برجسته حقوق مدنی رهبران عمده ضد جنگ ویتنام فعالان و رهبران کلیسا از تعدادی از عمده فرقه های مسیحی. وجود دارد اما تنها چند تن از اعضای کنگره که در آغوش تلاش های ما و کسانی که اغلب با قرار دادن خود در معرض خطر تحمیل خشم لابی طرفدار اسراییل – the American Israel Public Affairs Committee (AIPAC). AIPAC از نارضایتی خود را با مقامات منتخب بودند که حمایت از حقوق فلسطینیها و اغلب در معرض تهدید اعضای کنگره که اگر آنها نمی, عقب نشینی آنها خواهد بود را شکست داد.

در سال 1979 من دریافت یک تماس از کارکنان فرد یک نماینده کنگره که تا به حال تایید شده تعداد کمی از ما برجسته تر موارد بوده و سازگار منتقد سیاستهای اسرائیل. او تا به حال بارها و بارها در برابر رای صورتحساب به اسرائیل بیشتر کمک های خود را با استناد به حقوق بشر. کارکنان فرد به من گفت که او رئیس ملاقات با نمایندگان AIPAC و کسی از سفارت اسرائیل و یک بحث گرم شده بود گرفت. او گفت که از آنجا که او دوست داشت و مورد اعتماد من باید بیش از آمدن به اتاق و صحبت با او. اما هرگز او را ببیند. در واقع با وجود این واقعیت است که ما دوستان شده بود, او به ندرت صحبت می کرد با من پس از آن روز. نه تنها این, اما در طول چند دهه در کنگره او هرگز دوباره رای دادند در برابر مبارزه-حمایت قانون از همه در حالی که تبدیل شدن به یکی از بزرگترین دریافت کنندگان طرفدار اسرائیل کمک های مالی.

آن ترس و تهدید از شکست و قدرت کمک های مبارزات انتخاباتی یا برای شما (اگر شما رای دادند “به درستی”) و یا بر علیه شما (اگر شما جرات به رای “نادرست”) – که به شکل راه است که کنگره رفتار در مسائل مربوط به اسرائیل و فلسطینی ها.

اعضای کنگره نیست, تعریف, دلیرترین روح در این سیاره است. به دلیل فساد نفوذ پول در سیاست و همیشه در حال افزایش مقادیر بودن صرف در مبارزات سیاسی (عمدتا برای تلویزیون و تبلیغات دیجیتال), مقامات منتخب خود را درگیر در هرگز پایان دادن به جمع آوری کمک مالی.

بسیاری از مسائل خود را که انگیزه خود را از خدمات عمومی اما به عنوان آنها را در انتخابات محاسبات آنها می گویند: “چرا من باید در برابر صنعت بانکداری و یا بیمه درمانی و شرکت های دارویی و یا لابی اسلحه و یا اسرائیل—در هنگام انجام این کار ممکن است تنها در نتیجه پول مطرح شده به شکست من است؟”من به یاد داشته باشید ابراز نا امیدی من به سابق کنگره جان کنیرز که کاربرانی که به طور مداوم رای دادند به اسرائیل چک سفید حمایت شد بازیگری در یک راه اصولی علیه منافع ایالات متحده است. او خندید و به من گفت که از آن روز به آنها اولین انتخاب, تنها اصل است که هدایت یک Congressperson رفتار بود آنچه را که آنها احساس آنها نیاز به انجام به رای. “در ذهن خود” او گفت: “منافع ملی ما می شود مترادف با انتخاب مجدد خود را.”

در حالی که تعدادی از اصولی روح خدمت در کنگره برای بیش از حد بسیاری از اعضای جمع آوری پول و گرفتن رای تبدیل شدن به پایان می رسد خود را. بسیاری از مسائل خود را که انگیزه خود را از خدمات عمومی اما به عنوان آنها را در انتخابات محاسبات آنها می گویند: “چرا من باید در برابر صنعت بانکداری و یا بیمه درمانی و شرکت های دارویی و یا لابی اسلحه و یا اسرائیل – در هنگام انجام این کار ممکن است تنها در نتیجه پول مطرح شده به شکست من است؟”

حتی بسیار اصولی کنگره شناخته شده اند را چنین تعیین نشده. در سال 1980 پس از اسرائیل اخراج دو فلسطینی شهرداران من به کنگره به دنبال پشتیبانی می کند. اولین توقف من بود به خوبی شناخته شده حقوق بشری قهرمان است. من به او گفت: “من برای درخواست کمک خود را به خاطر من می دانم که شما در حال سازگار مدافع حقوق بشر. شما صحبت کردن برای قربانیان در آفریقای جنوبی فیلیپین و آمریکای لاتین است. و شما یک رهبر در مبارزه برای خلع سلاح هسته ای و حقوق مدنی در اینجا در ایالات متحده.” پاسخ او این بود “و اگر من آنچه را که شما درخواست انجام کار پول صرف خواهد شد برای شکست من و من نمی خواهد در اطراف به قهرمان آن باعث می شود که من مبارزه شده است.” در حال حاضر من می دانستم و من بر این باور بودند که او می دانست که درست نیست. او از یک منطقه امن و خواهد بود انتخاب خواهد تا زمانی که او تصمیم به بازنشستگی. اما نکته ای که او واقعا بود “من در حال حاضر هم بسیاری از منافع قدرتمند به انتظارنشسته بودند تا علیه من آیا من واقعا نیاز به اضافه کردن یکی دیگر به ایجاد ناراحتی برای من و کارکنان؟” [توجه داشته باشید: او همچنان در دفتر کار برای بسیاری از شرایط در نهایت آمد در سراسر در حقوق فلسطینی بود و هرگز به طور جدی به چالش کشیده است.]

پول است که می تواند مطرح شود یا علیه یک نامزد واقعی بود, اما آن را هرگز عامل تعیین کننده. بیشتر تبعی بود کشت اسطوره AIPAC شکست ناپذیری.

AIPAC تثبیت جایگاه خود را در اوایل سال 1980 زمانی که آنها دریافت دو ناخواسته هدیه. آنها قادر به ادعای اعتبار برای شکست دو برجسته منتخب جمهوری خواهان یک کنگره و سناتور. من می دانم دست اول است که اگر چه AIPAC آیا ریختن مقدار زیادی از پول را به هر دو انتخابات دیگر عوامل مهم تصمیم هر دو مسابقات. جمهوری خواه کنگره از دست داد چرا که او تا به حال شده است redistricted از یک جمهوری خواه اکثریت منطقه به یکی که مورد علاقه دموکرات ها. در این سال او از دست رفته بود وجود دارد دموکراتیک موج است که در آن حزب برنده اضافی 27 کرسی در کنگره است. اما متوقف نمی AIPAC از مباهات است که آنها تا به حال مغلوب دشمن خود را و استفاده از این پیروزی به سیمان ترس از قدرت خود را.

سناتور شکست در سال 1984 همچنین به غروب یک اسطوره است. درست است که مقدار زیادی از پول مطرح شد به شکست او – از جمله یک میلیون دلار برای اجرای یک محافظه کارانه تر فرد به عنوان یک شخص ثالث نامزد برای سیفون آرا دور از او. اما به عنوان او به من گفت که فقط یک ماه پس از از دست دادن خود را به دلیل شکست او بود که برای اولین بار رای دهندگان را تایید کرده حریف خود را. تا زمانی که انتخابات او تا به حال اجرا در برابر محافظه کار دموکرات و تا به حال برنده حمایت از جامعه است. سال او از دست او زد علیه لیبرال دموکرات که تا به حال حمایت از تازه انتخاب شهردار شیکاگو, هارولد واشنگتن است. که متوقف نمی AIPAC از یک بار دیگر افتخار پیروزی خود را در شکست دادن “دشمن اسرائیل است.” در سال است که به دنبال یک حامی اسرائیل سناتور شناخته شد برای گرفتن همکاران گذشته که مردد بودند در یک موضوع از اهمیت به اسرائیل و یادآوری آنها را از خود همکار سابق را شکست و گفت: “شما نمی خواهید همان چیزی که اتفاق می افتد به شما،”

در طول زمان از پرده آهنین که کاتولیک پاپ خواهد نام یک کاردینال در یک کشور اروپای شرقی او این کار را انجام دهید “در قلب ما” ترس که اگر نام منتشر شد این امر می تواند باعث آزار و اذیت. در طول دهه گذشته من را کامپایل کرده اند خود من لیست “در قلب من” از اعضای کنگره که به من گفت, اعتماد به نفس “من واقعا با شما, اما من می ترسم به رفتن در برابر AIPAC.” هیچ شده اند “پروفایل در شجاعت.” برخی هر چند عموم آوازی حامیان اسرائیل شده اند چیزی بیش از آشکار ضد سامی. من تا به حال یک نام ویژه برای آنها – “ضد سامی برای اسرائیل است.” اما این چیزی است که ترس ندارد. آن ممکن است پیروز عمومی و پشتیبانی, اما آن را نیز باعث سکوت خشم.

من می توانم خدا را شکر که این همه در حال تغییر است—حداقل در میان دموکرات ها. پیروزی های اخیر از جمال بومن بیش از AIPAC-حمایت Eliot Engel; AIPAC که مجبور به “اجازه” به اعضای کنگره به مخالفت با اسرائیل برنامه ای برای الحاق کرانه; و نامه اخیر خود به وزیر امور خارجه آمریکا, Mike Pompeo از 12 نمایندگان و سناتور نه تنها مخالف الحاق اما امیدوار کننده قانون به شرط کمک های آمریکا به اسرائیل به سیاست های خود را در بانک غرب—همه شواهدی ارائه می کند که مبارزه ممکن است از دست دادن گرفتن آن در کنگره است. در اینجا برخی از دلایل این تغییر: ظالمانه استکبار از بنیامین نتانیاهو; این واقعیت است که امروز غالب pro-لابی اسرائیل در واشنگتن است مسیحی جناح راست حزب جمهوری خواه; مجازی ازدواج از نتانیاهو و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن; این اختلافات عمیق در جامعه یهودی است که با توجه به تولد به قدرتمند جدید است که گروه مدافع صلح و عدالت; این واقعیت است که آمریکایی عرب را تبدیل به قدرت و بي پروا به صحبت کردن و رو به رشد برای حمایت از حقوق فلسطینی به خصوص در میان سیاه و رای دهندگان بلکه Latinos, آسیایی-آمریکایی و رای دهندگان به طور کلی.

آن است که این عوامل همراه است که تبدیل جزر و مد. من آرزو می کنم که آن را به حال شده است هر چه زودتر. اما آن اتفاق می افتد در حال حاضر و ما در حال بهتر است برای آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>