کالیفرنیا نوشیدن آب ژاول به مبارزه با کروناویروس?

آبی ریج مرکز سم در دانشگاه ویرجینیا بهداشت و درمان ارسال نامه در طول این هفته برای هشدار دادن اطلاعات غلط در مورد گسترش coronavirus. “نوشیدن آب ژاول جلوگیری خواهد شد COVID-19 عفونت و می تواند باعث آسیب جدی” آن را بخوانید.

مشاوره خوب است.

در روز پنج شنبه شب رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور داد 40 میلیون کالیفرنیا به ماندن در خانه به جز در “ضروری” موارد برای یک دوره نامحدود از زمان. این فراتر از دستورالعمل های فدرال و فراتر از آنچه هر دولت دیگر تحمیل کرده است.

در نامه ای به کاخ سفید Newsom نوشت: “ما پروژه که حدود 56 درصد از جمعیت ما — 25.5 میلیون نفر — را با آلوده این ویروس بیش از یک دوره هشت هفته.” زبان عمومی دوشنبه شب فرماندار روشن است که شماره یک “بدترین سناریو” اگر ما در زمان هیچ اقدامی در جلوگیری از گسترش ویروس.

Newsom ذکر بینی که اگر 25.5 میلیون نفر قرارداد ویروس آن را از دولت کوتاه در مورد 19,543 تخت بیمارستان نیاز به درمان افزایش بیماران. این زمان حداکثر ظرفیت 90,000 تخت.

بر این اساس او دستور داد “غیر ضروری” کسب و کار به کل جمعیت از کالیفرنیا به خانه ماندن و صرف نظر از ویرانی اقتصادی این باعث خواهد شد که به افراد خانواده ها و کسب و کار و جوامع و ایالت کالیفرنیا خود را نه به ذکر است افزایش خطرات بهداشتی از استرس وحشت و انزوا.

بینی که منجر به جدید کاخ سفید دستورالعمل ها و محدودیت های بیشتری در سطح ایالتی و محلی از یک مطالعه توسط امپریال کالج لندن COVID-19 تیم پاسخ. این گزارش نتیجه گرفت که سرکوب شد “سیاست های مورد نظر گزینه” برای جلوگیری از گسترش ویروس. این امر نیاز به “یک ترکیب اجتماعی فاصله گرفتن از کل جمعیت, صفحه اصلی جداسازی موارد و خانواده قرنطینه از اعضای خانواده خود را.”

این گزارش اظهار داشت: “این نوع فشرده مداخله بسته … نیاز به حفظ شود تا زمانی که یک واکسن در دسترس می شود (به طور بالقوه 18 ماه و یا بیشتر).” آن هشدار داد که انتقال این ویروس را “به سرعت دوباره بجای اول برگشتن اگر مداخلات آرام هستند.”

محقق نیل فرگوسن است که ارائه مشاوره به دولت بریتانیا و همچنین ارسال نسخه های اولیه این گزارش به کاخ سفید هفته گذشته گفت: دولت تا به حال “هیچ گزینه ای دیگر اما به تحمیل محدودیت به دلیل کامپیوتر مدلسازی بر اساس اطلاعات جدید از ایتالیا. این مدل پیش بینی شده است که اگر هیچ چیز انجام شد 81 درصد از انگلیسی ها و آمریکایی ها خواهد بود آلوده باعث مرگ 510,000 مردم در بریتانیا و 2.2 میلیون نفر در ایالات متحده است. حتی با کاهش اقدامات فرگوسن گفت: این مدل پیش بینی شده است که این تعداد کاهش خواهد یافت و تنها به نصف.

و توضیح می دهد که این نگاه در چهره ما مقامات منتخب هفته تمام.

اما مدل های کامپیوتر پیش بینی بر اساس اطلاعات و مفروضات. تغییر ورودی و شما می توانید طرح های مختلف. یک مدل تولید تعدادی که به نظر می رسد دقیقا مانند یک واقعیت است اما این یک حدس بر اساس داده ها. به یاد داشته باشید که اولین اطلاعات در coronavirus بر روی بیماران بدحال و بدترین نتایج قبل از نتایج آزمون از مردم گسترده تر در مخلوط.

Newsom پنج شنبه اذعان کرد که بسیاری از افراد با این ویروس آلوده خواهد شد که علائم خفیف یا بدون علائم در همه.

بنابراین اگر شما شنیده ام که 25 میلیون کالیفرنیا تبدیل خواهد شد آلوده با کروناویروس و وجود ندارد به اندازه کافی تخت بیمارستان و اگر شما در مورد یک حمله قلبی از تماشای اخبار تلویزیون تصویری از تابوت در ایتالیا برای یک لحظه مکث و اجازه نقد و بررسی: با توجه به آخرین پیش بینی, اگر هیچ چیز انجام شده است برای جلوگیری از گسترش ویروس در کالیفرنیا حدود 25.5 میلیون نفر تبدیل خواهد شد آلوده در طول هشت هفته اما ما نیاز به کمتر از 20,000 اضافی تخت بیمارستان. این بدان معناست که ده ها میلیون نفر از مردم را بهبود می یابند در خانه و یا حتی می دانم که آنها آلوده شده است.

در همین حال دهها میلیون نفر از مردم شده اند وحشت زده نیم به مرگ و مالی را ویران کرد و بر اساس پیش بینی بدترین سناریو اگر هیچ چیز انجام شده است و در همه که هیچ کس نشان می دهد. دولت است که قطعا حق درخواست برای اقدامات احتیاطی مناسب و فوری به عمل به سطح شیب دار تا ظرفیت پزشکی سیستم های اضافی و بیمارستان و تجهیزات و کارکنان بدون توجه به آنچه در آن هزینه. اما در مورد بقیه این پاسخ ؟

ما نوشیدن سفید ؟

هیچ سوال coronavirus است که بهداشت عمومی را تهدید و باید بسیار جدی گرفته شود. این حکم فوری تلاش برای افزایش ظرفیت سیستم پزشکی اقدامات احتیاطی مناسب توسط عموم مردم و همه تلاش خود را برای محافظت از مردم آسیب پذیر نیست و به سادگی با سفارش آنها را به ماندن در خانه و دفع کردن برای خود, اما همراه با تسریع خدمات به ارائه تحویل ضرورت.

در عوض فرماندار دستور داده است تا 40 میلیون مردم به ماندن در خانه به طور نامحدود به جز رفتن به دنبال غذا بگردن.

این نقطه که در آن اگر ما می خواهیم به زندگی در یک کشور آزاد هرگز دوباره بهتر است ما به این فکر می کنم از طریق.

بیایید فکر می کنم در مورد تفاوت بین حق شفعه و آمادگی. حق شفعه به معنی گرفتن قبل از عمل چیزی اتفاق می افتد. آمادگی به معنی داشتن برنامه و تجهیزات و نیروی انسانی موجود برای پاسخ سریع بعد از چیزی اتفاق می افتد. حق شفعه, توسط, تعریف, پاسخ به یک حدس است. آمادگی برنامه ریزی بر اساس یک حدس و پاسخ به حوادث واقعی.

حق شفعه می تواند به طرز وحشیانه ای اشتباه است. ایالات متحده در حمله به عراق بود و بر اساس یک حدس است که صدام حسین دراز کشیده بود زمانی که او گفت که او تا به حال هیچ سلاح کشتار جمعی است. واقعی خسارت از حق شفعه اقدام ممکن است به خوبی تجاوز واقعی خطر از چیزی که قبل از empted.

آسیب ما در حال حاضر شاهد هستیم شامل از دست دادن حقوق اساسی, تشریفات قانونی و سایر حمایتهای قانونی است که یک ملت رایگان است. روز جمعه L. A. County Sheriff الکس بیانوبا گفت: نمایندگان خواهد گشت حمل و نقل عمومی را به مطمئن شوید که هر کس در آن جا به دلیل وجود داشته باشد.

آسیب اقتصادی است نا معلوم. حتی ناسا کامپیوتر نمی توانید تعداد آن بالا است.

و آنچه در مورد سابقه که در حال تنظیم کنیم ؟ خواهد شد و مقامات بهداشت عمومی تماس بگیرید برای این “اجتماعی فاصله” مورد نیاز در هر سال در طول فصل آنفولانزا? خواهد شد و مقامات منتخب وحشت زده از اینکه مقصر مرگ سالانه آمار این حق را برای از بین بردن آزادی حرکت و مونتاژ شده است که تضمین شده به آمریکایی ها توسط قانون اساسی ایالات متحده پس از قرن 18?

وقتی این و آن خواهد بود, ما همه باید به دقت فکر می کنم در مورد آزادی است که از ما گرفته شده و چگونه ما در حال رفتن به آن را به عقب و یا ما نابود خواهد شد این کشور برای نسل های آینده است. شاید آنها هرگز می دانم آنچه را از دست داده است. یا شاید آنها را به تلخی تکرار شوخی قدیمی در مورد جراح گفت که یک همکار “این عملیات موفقیت آمیز بود اما بیمار فوت کرد.”

سوزان شلی است سرمقاله نویسنده و مقاله نویس برای جنوب کالیفرنیا اخبار ، [email protected] توییتر: @Susan_Shelley

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im