توسط کالج بسکتبال به عنوان ما آن را می دانم محکوم به فنا ؟

سالت لیک سیتی — است کالج بسکتبال به عنوان ما آن را می دانم محکوم به فنا ؟

این بازی شده است downtrending سال با خروج از بازیکنان بالا; آن را فقط بدتر خواهد شد.

در نظر گرفتن چالش های پیش رو.

• کمیسر NBA آدم نقره گفت: سال گذشته که NBA به اصطلاح یک-و-انجام قانون انجام خواهد شد 2022 NBA پیش نویس است. او شده است صحبت کردن در مورد فرار لیگ محدودیت سنی برای سال. این قانون مقرر است که بازیکنان باید حداقل 19 سال طول پیش نویس تقویم سال و حداقل یک فصل حذف شده از دبیرستان فارغ التحصیلی به همین دلیل است که ده ها تن از بازیکنان بازی یکی از توپ و سپس رها کردن — از این رو اصطلاح “یک و انجام می شود.” این قانون در حال حاضر در حال حاضر به شدت تضعیف کیفیت کالج بازی.

• NBA در حال گسترش است و توسعه آن شد. لیگ شروع شد و هشت تیم در سال 2001; در این سال وجود دارد یک رکورد 28 تیم است. آن نیز شده است افزایش حقوق بازیکن. لیگ که از 18 ساله ها در حال تبدیل شدن به یک فریبنده تر گزینه برای نخبگان دبیرستان بازیکنان از کالج بازی که منع پرداخت هزینه برای بازی است و نظارت ریاکارانه آهن-شدید NCAA است. چرا رفتن به مدرسه برای یک سال و حقه بازی زحمتی از رفتن به کلاس بسکتبال در حالی که درآمد پول ؟

• * * * خارجی لیگ در حال تبدیل شدن بیشتر و پایدار و ارائه به طور فزاینده ای در سطح بالا از بازی به خصوص در اروپا. آن لیگ نیز افزایش حقوق بازیکن اضافه کرد و در عین حال یکی دیگر از گزینه برای بازیکنان بالا آمدن از مدرسه بالا است.

• برخی از شرکت کفش ورزشی و سازمان های حمایت از بازیکنان را انتخاب کنید که به سادگی به نشستن یک سال از بسکتبال و آموزش کامل زمان تا زمانی که آنها واجد شرایط برای پیش نویس است. این نهایت سیلی به صورت کالج بازی.

بازیکنان انتخاب شده اند این مسیرهای جایگزین به NBA برای سال دوم در حال شتاب گرفتن است.

Brandon Jennings تاریخ توسط برخی به عنوان بازیکن برتر در سال 2008 reneged در تعهد خود را به آریزونا و همچنین در اروپا و امضای $1.65 میلیون تضمین قرارداد با این تیم و یکی دیگر از 2 میلیون دلار قرارداد با پوشاک ورزشی شرکت می باشد. او 10 انتخاب در سال 2010 پیش نویس است.

پس از ارتکاب به لویی جرمی تایلر نه تنها تصمیم گرفتند به بازی برای مدرسه اما قلم خود را از سال آخر دبیرستان و حرفه ای در اسرائیل سوپر لیگ و در نهایت با انتقال به یک تیم حرفه ای در ژاپن است. سال بعد او پیش نویس توسط شارلوت بابکتس در دور دوم.

در تابستان گذشته تری آرمسترانگ همچنین در کنار دانشگاه برای بازی حرفه ای در استرالیا برای یک سال در آماده سازی برای سال 2020 پیش نویس است.

میچل رابینسون خارج از تعهد به غرب کنتاکی و یک سال بعد او تدوین شد و در دور دوم از سال 2018 پیش نویس توسط نیویورک نیکس.

Anfernee سایمونز قلم و به طور خلاصه به صورت IMG Academy قبل از تبدیل 19 و ساخت خود را واجد شرایط برای پیش نویس است. او 24 انتخاب در سال 2018 است.

R. J., Hampton یکی از بهترین بازیکنان در سال 2019 کلاس تصمیم گرفتند به بازی حرفه ای در نیوزیلند به جای بازی بازی های کالج بازی.

LeAngelo توپ, Billy Preston و برایان بون در دانشگاه ثبت نام کرد اما در سمت چپ مدرسه قبل از استیلای برای یک بازی و بازی در خارج از کشور به جای. LaMelo توپ قلم خود junior فصل و بخشی از خود را از سال آخر دبیرستان به بازی در اروپا و پس از آن برای یک مدرسه خصوصی صرفنظر کالج و بازی برای یورو و G-تیم های لیگ. او هنوز هم تنها 18.

شهر اوکلاهما تندر رو به جلو داریوش Bazley یکی از دبستان بازیکنان 2018 کلاس اول “ارتکاب” به ایالت اوهایو و سپس سیراکیوز. اما او تغییر ذهن خود و اعلام کرد او را به بازی در لیگ. که اتفاق نمی افتد یا نه. به جای او در زمان کارآموزی با تعادل جدید به وقت خود را قبل از تبدیل شدن به پیش نویس واجد شرایط.
AP

شاید هیچ بازیکن کار کرده است این سیستم بهتر از داریوش Bazley یکی از دبستان بازیکنان 2018 کلاس. پس از “ارتکاب” اولین ایالتی اوهایو و سپس سیراکوس Bazley تغییر ذهن خود و اعلام کرد او را به بازی در لیگ. که اتفاق نمی افتد یا نه. به گفته نیویورک تایمز پس از امضای قرارداد با عامل غنی پل “پل … مرتب برای Bazley به صرف قلب کالج بسکتبال فصل — بهمن و اسفند — به عنوان یک کارآموز در تعادل جدید. کارآموزی … خورده به خوش تیپ قرارداد کفش Bazley, 18, فرود آمد تا با جدید تعادل در فریب خود را طرفدار بالقوه است.

با توجه به پل Bazley چند سال برخورد خواهد او را به پرداخت 1 میلیون دلار “بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد” با NBA — و می پرداخت تا 14 میلیون دلار اگر به او می رسد و تمام عملکرد انگیزه.” یوتا جاز ساخته شده Bazley 23 انتخاب 2019 پیش نویس و فورا معامله او را به شهر اوکلاهما.

Marjon Beauchamp اعلام کرد در تابستان گذشته که او را به جست و خیز و به جای انجام یک برنامه آموزشی برای آماده شدن برای سال 2020 پیش نویس است. او گفت که او فکر می کردم یک سال آموزش خود را خواهد او آماده شدن بهتر برای NBA از دانشگاه. در نظر بگیرید که یک سیلی برای کالج بازی.

جای تعجب نیست که بسیاری مشتاق دبیرستان بازیکنان جهش پولي خود را. برخی از 233 بازیکنان اعلام کرد برای سال 2019 پیش نویس از جمله 175 کالج underclassmen. تنها 60 بازیکن می تواند پیش نویس. دیگران گذشت تا رایگان آموزش و پرورش دانشگاه.

آن را آسان ببینید که چرا کیفیت بازی کالج رنج می برد و به همین دلیل وجود چند تیم های بزرگ (هیچ کدام وجود دارد در این فصل). اما کیفیت NBA بازی نیز رنج می برند اگر آن را ندارد در حال حاضر. NBA گاز گرفتن دست است که خوراک آن با ایجاد یک توسعه لیگ و کاهش حداقل سن مورد نیاز برای 19 و به زودی 18.

در حالی که فوتبال یک یار ترتیب با, دانشکده فوتبال — مزرعه رایگان سیستم و رفتار آن را بر این اساس NBA شکستن خود به خود و pilfering کالج بسکتبال.

NCAA آورده بخشی از این روی خود را با آن محرمانه قوانین مربوط به عوامل و پول و کنترل بسیاری از جنبه های خود را حرفه ای حرفه. بیایید آن روبرو هستند: هر چیزی که باعث غم و اندوه برای NCAA است که لزوما چیز بدی نیست.

NBA نیز به ارمغان آورد و این بر روی کالج, بازی نیز توسط غارنوردی برای فشار سیاسی به اجازه می دهد نوجوانان به لیگ. شما می توانید تصمیم بگیرید که اگر آن را یک تصمیم خوب یا بد — که آیا آن را مناسب برای جلوگیری از به دنبال یک زندگی و یا اینکه آیا این حق نیاز به تجربه و آموزش و پرورش فقط به عنوان بسیاری دیگر از مشاغل نیاز به از مشتاق فارغ التحصیلان دانشگاه.

چگونه می توانم به شما تعادل خود را حق به دست آوردن یک زندگی با مسئولیت تعیین اگر آنها از لحاظ جسمی و عاطفی آماده برای رسیدگی به 82-بازی NBA فصل و تمام است که با آن می آید. لوکا Doncic در حال حاضر بهترین بازیکن در NBA در سن 20 شده بازی حرفه ای پس از او 13 ساله اهل اسلوونی پرش هر مدرسه وابسته به بازی. او پر رونق است اما او احتمالا استثنا. وجود دارد مقدار زیادی از داستان غم انگیز وجود دارد از جوان بازیکنان حرفه ای که foundered.

اگر NBA سن حکومت در اصل طراحی شده برای نگه داشتن دانش آموزان در مدرسه با این حال به طور خلاصه به آن عدم است. در ضمن قطعا آن نهفته است کالج بازی در دادگاه و خاموش (فکر می کنم از درآمد از دست رفته است که ستاره های بزرگ را به یک مدرسه و به NCAA).

این است که لزوما چیز بدی نیست. شاید کالج بازی بازگشت به تیم گرا سبک بازی بدون تکیه بر ستاره. شاید ما بیشتر و بیشتر تیم ها مانند یک در BYU است که رونق در, از مد افتاده, خود خواهی, بازی, بدون آینده NBA ستاره.

بعد از چند سال وعده برای ادامه تغییر کالج بسکتبال در راه بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im