است ‘همیلتون’ بهتر است به عنوان یک فیلم و یا روی صحنه?

سالت لیک سیتی — پنج سال پس از آن اولین برادوی “همیلتون” در ادامه به همه خشم. دیزنی به علاوه دیدم 72% دست انداز در تلفن همراه محبوبیت به عنوان یک فیلم برداری نسخه از برادوی پدیده در دسترس قرار گرفت جمعه گذشته به مخاطبان گسترده تر از همیشه قبل از.

ما — Lottie جانسون و سارا هریس — دیدم ایرانگردی تولید “همیلتون” که آن را به سالت لیک سیتی در سال 2018 است. ما همچنین به تماشای دیزنی به همراه فیلم بیش از آخر هفته.

که بهتر بود — مرحله نسخه یا فیلم ؟ است برادوی بازیگران اصلی بهتر از سفر بازیگران? در اینجا چیزی است که ما در مورد آن می گویند.

دامنه این موسیقی … و قدرت زیرنویسها

Lottie جانسون: من نشسته بود نزدیک پشت اکلز تئاتر وقتی دیدم “همیلتون” دو سال پیش. حتی در آن فاصله من floored دامنه این موسیقی — از الکساندر همیلتون ورود در نیویورک, جنگ انقلابی اول ریاست جمهوری دولت کابینه جنگ با توماس جفرسون, the Federalist papers و البته Aaron Burr/همیلتون دوئل.

من به تازگی خواندن یک مقاله که گفت: اگر “همیلتون” شد و آواز در سرعت دیگر برادوی را نشان می دهد آن را به هر نقطه از چهار تا شش ساعت. این موسیقی تا این حد در کمتر از سه ساعت در روز فقط یک مرحله است. تماشای آن را بر روی دیزنی به علاوه من یادآور آن است.

سارا هریس: موسیقی حوزه “همیلتون” نیز حیرت انگیز است. Lin-مانوئل میراندا نمره را پوشش می دهد طیف گسترده ای از ژانرهای موسیقی از hip-hop و R&B, موسیقی پاپ و آهنگ. یک لحظه شما در ضخامت از یک نبرد رپ و آینده شما لذت واقعی موسیقی تئاتر شماره.

Daveed Diggs is the Marquis de Lafayette, Okieriete Onaodowan is Hercules Mulligan, Lin-Manuel Miranda is Alexander Hamilton, Leslie Odom Jr. is Aaron Burr and Anthony Ramos is John Laurens in “Hamilton,” the filmed version of the original Broadway production.
Daveed را از دست Diggs است Marquis de Lafayette Okieriete Onaodowan است Hercules Mulligan, Lin-مانوئل میراندا است که الکساندر همیلتون لسلی Odom جونیور Aaron Burr و آنتونی راموس جان لارنس در “همیلتون” به فیلم برداری از نسخه اصلی برادوی تولید.
دیزنی به علاوه روابط رسانه ای

این واقعیت است که شورش و انقلاب آمریکا بیان شده است از طریق رپ و نوع هر یک از آهنگ تغییر برای مطابقت با رویداد تاریخی آن نشان دهنده درخشان است. و برای دیدن یک استعداد های بازیگران, یا بر روی صحنه و یا در صفحه استاد متنوعی از موسیقی باور نکردنی است.

LJ: که مانند یک نقطه است. من به یاد یک داستان نوشتم دو سال پیش که من مصاحبه تاریخچه اساتید در مورد خود را در “همیلتون.” یک استاد ستوده متفاوت سبک های موسیقی — و چگونه آنها استفاده می شود. برای مثال هنگامی که توماس جفرسون بازگشت از فرانسه او را به آواز جاز در حالی که هر کس دیگری در امریکا رپ. آن را طول می کشد برخی از زمان به عقب.

با توجه به دامنه این موسیقی شگفت انگیز آن را به من چقدر زحمت تولید جریان از یک صحنه به بعد. تماشای آن از نزدیک آن را به من رسید که برای یک چنین در عمق داستان بسیار کمی در غرفه استفاده می شود. این مجموعه نیست, زرق و برق دار. قدرت این موسیقی است که در کلمات که پرواز قابل ملاحظه ای در سرعت سریع.

با تشکر خوبی برای زیرنویسها (به طور جدی این موسیقی باید تماشا با زیرنویس). من نمی دانستم چقدر من از دست رفته بود — و یا سوء تفاهم — when I first saw “همیلتون.”

دسترسی

SH: به توافق رسیدند. دیدن “همیلتون” از نزدیک و با زیرنویس بودند دو تا از بسیاری از راه های دیدن موسیقی در دیزنی به علاوه ساخته شده و آن را قابل دسترس بیشتر را. من عاشق آزادی قادر به آواز خواندن همراه را از نظرات و…. بدون ترس از قضاوت و توسط همان رمز آشفته شود توسط دیگر کاربران در یک تئاتر.

دیدن “همیلتون” زنده بود و همچنین یک تجربه منحصر به فرد برای کسانی است که می تواند دریافت بلیط به طوری که آن را سرگرم کننده برای شنیدن واکنش خانواده و دوستان است که تا به حال هرگز دیده می شود موسیقی و قادر به صحبت در مورد آن با آنها. نه به ذکر است که با بسیاری از مردم ارسال مورد تجربه در رسانه های اجتماعی را به ارمغان آورد یک حس وحدت به زمان جدایی فیزیکی میان coronavirus همه گیر و همچنین مدنی و سیاسی را بدست آورد.

Opening night of the musical Hamilton, at the George S. and Dolores Doré Eccles theater in Salt Lake City on Wednesday, April 11, 2018.
باز شب موسیقی “همیلتون” در George S. و دولورس Doré اکلز تئاتر در سالت لیک سیتی در چهار شنبه, مارس 11 سال 2018 است.
اسکات G Winterton, Deseret News

LJ: بنابراین درست است. چهار روز بعد و خوراک توییتر من است که هنوز هم توسط مردم واکنش به “همیلتون.” زمانی که “همیلتون” آمد به شهر سالت لیک آن عملا شکست قلب من که شوهرم دیرین “همیلتون” فن نمی تواند امن بلیط — نشان می دهد برای سه هفته اجرا به فروش می رسد در کمتر از چهار ساعت! در آن زمان من به عنوان یک فن به عنوان او بود, بنابراین من احساس گناه است که چون کار من از دیدن آن قبل از او.

اما در حال حاضر به لطف دیزنی به علاوه من احساس می کنم (تقریبا) بدون احساس گناه. این است برادوی بازیگران اصلی در دسترس در نوک انگشتان در هر زمان از روز برای $6.99 یک ماه یا $69.99 یک سال (راه ارزان تر از یک بلیط). این نوع از دسترسی بی سابقه است و بسیار خوش آمدید, به عنوان ما در حال حاضر می دانیم برادوی باقی خواهد ماند تعطیل برای بقیه سال.

این کست

LJ: با برادوی در حال تعطیل آن را خطر ناک برای دیدن برادوی بازیگران اصلی: “همیلتون” خالق Lin-مانوئل میراندا در نقش عنوان — اگر چه او قطعا نیست قوی ترین خواننده از دسته; Jonathan Groff در لجن مالی جلال به عنوان پادشاه جورج (خیلی تف!); رنه Goldsberry و Phillipa Soo قدرتمند اجرای برنامه به عنوان گلپر و الیزا Schuyler (“راضی” و “رایت” به طور جدی من به اشک آورده); و استادانه لسلی Odom جونیور به عنوان همیلتون nemesis Aaron Burr که به نظر من دزد نشان می دهد در هر زمان از او طول می کشد مرحله.

این بازیگران ستاره. اما من می خواهم مردم بدانند که آنها نمی گرفتن gypped با تور تولید. بازیگران من دیدم در سال 2018 شد فقط به عنوان قوی. من دیده ام تور تولیدات دیگر برادوی را نشان می دهد که در آن وجود دارد یک تفاوت قابل توجه در کیفیت. “همیلتون” یک موسیقی است که مردم را متوقف نشده صحبت در مورد پس از آن عرضه در برادوی در سال 2015 و من فکر نمی کنم تولید دور می تواند با استفراغ متوسط استعداد برای این یکی.

SH: من عاشق هر دو کست نیز هست. جالب است ببینید که چگونه هر یک بازیگر یا بازیگر تفسیر خود و یا قسمت کمی متفاوت است. من لذت می برد گوش دادن به ضبط برادوی بازیگران اصلی از “همیلتون” موسیقی متن فیلم و ببینید که به زندگی به ارمغان آورد تماشای بازیگران اصلی عمل در دیزنی به همراه فیلم شگفت انگیز بود.

A touring production of “Hamilton: An American Musical”is at the George S. and Dolores Doré Eccles Theater in Salt Lake City through May 6.
تور تولید “همیلتون: موزیکال آمریکایی” زد در George S. و دولورس Doré اکلز تئاتر در سالت لیک سیتی در سال 2018 است.
جوآن مارکوس

چیزی است که من باید قدردانی در مورد “همیلتون” از همان ابتدا این واقعیت است که نقش بازی متنوع بازیگران پس از این می گوید داستان از پدران بنیانگذار ما در یک راه جدید است و باعث می شود بازی از همه بیشتر نمادین آمریکا امروز. تمرکز بر روی هر یک بازیگر با استعداد و داشتن یک جبهه و مرکز نمایش از بازی در دیزنی به همراه آورده خوش آمدید اضافه شده ارتباط و درک درستی از شخصیت.

LJ: من کاملا عاشق شدن برای دیدن همه از شخصیت های نزدیک — چیزی است که من قطعا نمی توانید از بازگشت از تئاتر است. تماشای “همیلتون” در دیزنی به علاوه یک مطلب عاطفی تجربه برای من در تئاتر است.

عبارات صورت از تمام نوازندگان روشن ساخته است که هر فرد در لحظه زندگی می کنند و احساس پیام از این موسیقی pained چهره میراندا همیلتون به عنوان او دست می دهد پسرش فیلیپ و برقرار با همسرش, الیزا (حتی من آغاز شده در عملکرد خود از “آرام بالای شهر”); عرق آینده از کریستوفر جکسون جورج واشنگتن به عنوان او آواز می خواند در مورد در حال اجرا نیست برای انتخاب مجدد; عاطفی قدرت ballads از Schuyler, خواهر و البته, تف دیوانگی Groff پادشاه جورج سوم.

از نزدیک عکس از این فیلم واقعا ارائه صمیمی تر از نظر تولید از یکی به طور معمول می شود در تئاتر — اگر چه کسانی که نشسته در یکی از چندین ردیف در برادوی احتمالا رو به خوبی آشنا با Groff را تف.

زندگی می کنند در مقابل فیلم

SH: وجود مزایای اضافه به دیدن “همیلتون” به عنوان یک فیلم در دیزنی Plus, اما من امیدوارم که مردم همچنان به دیدن این موسیقی زندگی می کنند چرا که هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند تئاتر تجربه است. شما می توانید شنیدن مخاطبان تحسین و تشویق در فیلم, اما آن را فقط همان است که وجود دارد در فرد است.

هر کس در مخاطبان تئاتر سرمایه گذاری زمان و پول می شود وجود دارد, و وجود دارد چیزی جادویی در مورد این سطح از تعهد به عملکرد و همچنین دیدن بازیگران عمل یک داستان در زمان واقعی قبل از اینکه چشم خود را.

Dachuneeh Martin, left, a ninth-grader from Whitehorse High School in Montezuma Creek, runs to the door of the theater in anticipation of seeing “Hamilton” at the Eccles Theater in Salt Lake City on Friday, May 4, 2018. More than 2,000 high school student
Dachuneeh مارتین چپ یک کلاس نهم از Whitehorse دبیرستان در Montezuma Creek, San Juan شهرستان اجرا می شود به درب تئاتر در انتظار دیدن “همیلتون” در اککلس تئاتر در سالت لیک سیتی در روز شنبه, آوریل 4 سال 2018 است.
لورا Seitz, Deseret News

LJ: شما واقعا نمی تواند ضرب و شتم یک اجرای زنده. برای من شرایطی از سرگرمی زندگی می کنند شده است یکی از سخت ترین بخش از این بیماری همه گیر. هنگامی که من تو را دیدم “همیلتون” در اککلس تئاتر من احاطه شده توسط 2,300 دانش آموزان دبیرستانی. این دانش آموزان بودند که تا به حال گرفته شده در یک کلاس اضافی و انجام اضافی مدرسه به طوری که آنها می توانید ببینید موسیقی. آنها مطالعه کرده بود تا در تاریخ آمریکا و نیست مصرف به آرامی خود را به ضرب گلوله به دیدن “همیلتون” در فرد است.

به عنوان یک نتیجه است که بعد از ظهر جمعه برگزار کردن مانند یک کنسرت موسیقی راک است. دانش آموزان را تشویق می کردند که Schuyler خواهر در زمان مرحله برای اولین بار خندید پادشاه جورج antics و در واکنش به کابینه نبرد استدلال که اگر آنها را به شرکت کنندگان فعال.

به نوبه خود شما می تواند احساس نوازندگان در پاسخ به و تغذیه کردن از این انرژی است. آن را به من یادآوری است که هر عملکرد متفاوت است. ما خوش شانس به این فوق العاده برادوی عملکرد “همیلتون” در دیزنی پلاس, اما آن را نیز ساخت من واقعا از دست قدرت تئاتر زندگی می کنند.

انگشتان من در حال عبور است که یک تور تولید “همیلتون” هنوز هم راه خود را به سالت لیک سیتی در ماه دسامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de