که دولت رفتن به ارسال یک بررسی کنید ؟ آخرین چقدر و هنگامی که آن را وارد

سالت لیک سیتی — آمریکایی ها امید برای دولت چک به آب و مالی اثرات بیماری همه گیر کوروناویروس نباید انتظار پول نقد در صندوق پستی خود را قبل از هفته اول ماه مارس — در اولین.

سنا توسط چکش از قسط سوم از محرک اقتصادی که می تواند شامل یک ایده از یوتا جمهوریخواه ایالت میت رامنی به ارسال چک به طور مستقیم به آمریکایی ها است.

“آمریکایی ها نیاز به پول نقد در حال حاضر … و منظور من در حال حاضر در دو هفته آینده.” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

رامنی را فردی پول نقد محرک ایده شامل درآمد قطع خواهد بود و بیش از 1000 $در هر فرد بالغ.

این “مرحله سه پیشنهاد” از وزارت خزانه داری شامل 500 میلیارد دلار تخصیص بودجه به صندوق پرداخت های مستقیم به مالیات دهندگان آمریکایی. مبلغ خواهد بود doled در دو جداگانه 250 میلیارد دلار تخصیص آغاز در تاریخ 6 آوریل و مارس 18, با توجه به خزانه سند به دست آمده توسط واشنگتن پست.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی از این ایده و وزارت خزانه داری پیشنهاد کرده است که چک می تواند از طریق پست به عنوان به زودی به عنوان اولین هفته از ماه آوریل است.

وزارت خزانه داری پیشنهاد همچنین شامل 300 میلیارد دلار در کسب و کار کوچک وام 50 میلیارد دلار به صورت وام به آمریکا مسافری و باری خطوط هوایی و 150 میلیارد دلار برای حمایت از دیگر بخش های کسب و کار. کل بسته را در اطراف هزینه $1 تریلیون دلار با توجه به تپه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او به نفع دولت و در نظر گرفتن برخی از مالکیت — یک سهام — شرکت هایی که دریافت پول کمک مالی وال استریت ژورنال گزارش شده است.

رئیس جمهور در حال حاضر به امضا دو صورتحساب قبلی که دریافت بیشتر دو حزبی کنگره پشتیبانی می کند.

اولین لایحه امضا شده در مارس 6 — پاسخ به بحران بود $8.3 میلیارد دلار کمک های اضطراری بسته است که بودجه واکنش اضطراری تلاش و از راه دور پزشکی از راه دور خدمات برای سالمندان آمریکایی ها برای برقراری ارتباط با پزشکان. کمتر از دو هفته بعد و به عنوان coronavirus سرعت در حال گسترش هر چند این کشور امضا “خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل” در روز چهارشنبه. که صندوق رایگان COVID-19 تست برای افرادی است که نیاز آن را تامین و پرداخت می شود مرخصی استعلاجی برای برخی و تقویت کمک های غذایی.

جمهوری خواه و دموکرات به قانونگذاران باید رزرو در چه عظیم نجات باید بهترین استفاده می شود که می تواند نگه دارید تا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هدف از توزیع کمک های مالی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., که منجر تلاش در سومین لایحه گفت: این چهار “ستون.” کسانی که شامل پرداخت پول نقد به طور مستقیم به افراد کوچک, کسب و کار, پرداخت زیاد برای صنایع متاثر از coronavirus و صنعت مراقبت های بهداشتی کمک های مالی واشنگتن پست گزارش داد.

مستقیم نقدی پرداخت شد به صورت “طبقه متوسط در پایین” مک کانل گفت و این که مستقیم و پرداخت نقدی را به مالیات دهندگان. پست گزارش داد که برخی از جمهوری خواهان حمایت کوچکتر چک برای افرادی که نمی پرداخت مالیات بر درآمد فدرال. اکثر رهبر می تواند انتشار یک جمهوری خواه مجلس سنا پیشنهاد به عنوان اوایل به عنوان پنج شنبه.

دموکرات ها می خواهند برای اطمینان از صنعتی نجات محافظت “کارگران اول” که شرکت ها نمی خرید خود سهام و پرداخت سهامداران با پول محرک است.

“نجات در سال 2008 به مردم کمک در بالا کمک نمی کند میانگین مردمی است. است که قصد ندارم به اتفاق می افتد در ما دیده بان” رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. گفت: در مصاحبه با MSNBC پنج شنبه. “و ما امیدواریم که ما جمهوری خواه دوستان ما ملحق خواهد شد در قرار دادن کارگران ،

در طبقه سنا پنج شنبه, شومر گفت: فردی چک “را نمی توان جایگزین” برای تسکین مانند پرداخت مرخصی استعلاجی و اگر قانونگذاران می خواستم به ارسال آمریکایی ها, پول نقد, چک باید بیشتر و قابل توجهی اتفاق می افتد بیش از دو برابر.

خانه — که در حال حاضر سمت چپ واشنگتن برای weeklong زنگ تفریح — و نه برنامه ریزی برای بازگشت تا زمانی که لایحه آماده بود به رای شد و به دنبال راه هایی برای رای دادن از راه دور. این روشن نیست که خانه خود نسخه ای از این لایحه آماده خواهد بود.

سناتور. Tim Kaine, D-Va., گفت: “شومر یک معامله-ساز و مک کانل یک معامله-ساز — او دارای کارت های خود را بسیار نزدیک به جلیقه اما او یک dealmaker,” سیاسی گزارش شده است.

وجود دارد 18 روز تا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد برای شروع پستی چک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de