است وجود دارد یک دوم فشار از coronavirus?

رمان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده و جهان است. و با توجه به یک مطالعه جدید coronavirus ممکن است جهش یافته اند حداقل یک بار که بدان معنی است که وجود دارد می تواند یک دوم فشار وجود دارد.

چه خبر است ؟

  • محققان از دانشگاه پکن از زندگی صحنه و موسسه پاستور از شانگهای پیدا کرده اند که یک سویه از coronavirus از نوع “L” بود تهاجمی و ایجاد حدود 70 درصد از سويه ها با توجه به فاکس نیوز.
  • اما دوم فشار اصطلاح از نوع “S” — نیست به عنوان مهاجم. این تنها اختصاص 30% درصد از موارد و تحليل قرار گرفت.
  • نوع “L” بود و گزارش مربوطه در طول مراحل اولیه وقوع هنگامی که آن را برای اولین بار شکست در ووهان چین. که فشار کاهش یافته و در ماه ژانویه سال 2020 است.
  • مطالعه محققان گفت: “دخالت انسان ممکن است قرار داده شده اند بیشتر شدید انتخابی فشار بر نوع L است که ممکن است تهاجمی تر و گسترش سریع تر است. از سوی دیگر این نوع S است که تکاملی و کمتر تهاجمی ممکن است افزایش در فراوانی نسبی و با توجه به نسبتا ضعیف انتخابی فشار است.”
  • این مطالعه گفت: (از طریق تپه): “این یافته ها به شدت حمایت فوری برای بیشتر نیاز فوری مطالعات جامع است که ترکیب ژنومی اطلاعات اپیدمیولوژیک داده ها و نمودار سوابق علائم بالینی بیماران مبتلا به بیماری کروناویروس 2019 (COVID-19).”

چه چیز دیگری جدید است در مورد کوروناویروس?

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: وجود داشته است حدود 130 مورد از coronavirus در ایالات متحده است. شده اند وجود دارد نه مرگ و میر در ایالت واشنگتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>