وجود دارد هر گونه توقف مارس از انصراف از فرهنگ ؟

در کلمات از یک ناشر جیمز بنت “یک روزنامه نگار عظیم استعداد و صداقت” که نظارت “یک تحول قابل توجهی” از نظر وزارت کشور — و شاید جهان — نمادین ترین روزنامه است.

عنوان صفحه سرمقاله سردبیر نیویورک تایمز بنت کمک reimagine چه از نظر رنگ و لعاب اخبار باید تحویل داده می شود. از بازگشت او به بار پس از روی لئامت دادن به عنوان سردبیر اطلس و شایعه شد بود در لیست کوتاه برای اجرا با ساز و برگ تمام روزی. او گسترش این مقاله صدای هر دو به سمت چپ از آن هیئت تحریریه و به حق است.

سپس او منتشر شده یک صدا بیش از حد بسیاری از.

بنت در حال حاضر سردبیر سابق پس از انتشار یک op-ed جمهوری خواه از ایالت آرکانزاس تام پنبه با عنوان “ارسال در نیروهای نظامی” که برای حمایت از نیروی نظامی برای سرکوب ناآرامی در پی جورج فلوید را قتل است. معایب آن بعدا مفصل در طولانی یادداشت سردبیر بالای قطعه.

بنت اول از آن دفاع کرد: “ما درک می کنیم که بسیاری از خوانندگان پیدا بهداشت ، پنبه استدلال دردناک و حتی خطرناک است. ما بر این باورند که یکی از دلایل آن نیاز به نظارت عمومی و بحث است.”

موشکافی آمد بنت به جای. “در حال اجرا در این نهاد سیاه @NYTimes کارکنان در معرض خطر” که دارای عقاید توییتر کر از روزنامه نگاران در داخل و بدون اتاق خبر. در یک شرکت گسترده تصویری, تماس بنت قطره قطره عذرخواهی کرد. او بعدها اعلام کرد استعفای خود را.

بالاتر یو پی اس اذعان کرد این بود که اولین قدم اشتباه از بنت تصدی. هنوز هم آن را چگونه وضعیت گشوده است که ارزش بررسی است. او نبود استعفای یک underling, مجبور کردن هیئت مدیره. او نبود reassigned قرار داده و یا در مرخصی بدون حقوق. او خارج شد در بیشتر پوپولیستی نظر — در ناگهانی از احساسات از کارکنان و عمومی که عهد به پایان اشتراک خود را.

امروز در زبان جیمز بنت لغو شد.

او بی پروا به یک سال انصراف از فرهنگ است که پیدا کردن پاهای تازه در این لحظه از بیداری موجب مرگ فلوید و با کمک حافظه از قربانیان قبل از او. طرفداران خود را به امید ایجاد یک فضیلت جمهوری با تماس با خارج نژادپرستی و انتشار تعصبات اما بدون اجازه می دهد برای توبه و آمرزش فرهنگ گیلاس برداشت اخلاق را فراموش مخالف است.

در آن صورت آن را شایسته پیگیری توسط فعالان برجسته مضرات glossing در طول تاریخ است. قطعا این کشور باید لغو حمایت خود را از موسسات است که محافظت از مالکیت یک انسان دیگر. بدون هیچ دلیل دیگر از سنت است که مؤتلفه پرچم پرواز در داخل نسکار آهنگ. بهتر است برای آن به ترک محل و نژادی کاریکاتور نارسایی جهان از سرمایه گذاری را به انجام همان.

و مجسمه? این یک کشش به سپردن Robert E. Lee و جفرسون دیویس به همان سرنوشت پرچم آنها یک بار جنگیدند و کشته شدند ، اما پس از آن دوباره “هنگامی که شما شروع به پاک کردن سابقه خود را مطابق با تاریخ خود را به شما احساس می کنید بهتر است آن را یک چیز بد” وزیر امور خارجه سابق Condoleezza Rice گفت: مؤتلفه بناهای تاریخی در سال 2017.

به جای نشستن در یک میدان عمومی, شاید این اعداد و ارقام بهترین جا برای یک موزه که در آن خود را دردناک تصاویر می توانید دعوت تفکر.

برنج نیز ساخته شده این تمایز: “این در واقع میراث ما آن را تاریخ ما است. ما به عنوان یک مردم خوشبختانه در نقل مکان کرد.”

این هشدار پس از آن به تماشای امریکا در تلاش برای رسیدن به کمال جهش از shallows از Instagram برای از بین بردن ارقام و همنام adorning جوامع کشور است. این یک پاکسازی از مرتب کردن بر اساس معمولا این سایت متعلق به پیر Facebook posts — جدا کردن صندلی به ناقص شرم آور و ناهمخوان به گرد و غبار bin.

البته این چیزی است که انگلیس و آمریکا هژمونی انجام داده است به تاریخ ایالات متحده برای چندین دهه است. کتاب های درسی سرند با سوراخ که در آن کشتار lynchings و دوره های اقلیت توانمندسازی باید باشد. که اشتباه است; ناقص تاریخچه واقعا یک تاریخ است.

به همین دلیل است که نئو cancelers باید آن را به عقب. تمرکز باید در بیشتر داستان های, بیشتر فراگیر, پیچیدگی بیشتر و نه کمتر. آنها آمده اند برای طلب کلمبوس و برده-داشتن پدران موسس. آنها آمده اند برای بریگهام یانگ, این eponym من مادر آلما و رهبر یکی از بزرگترین و مذهبی مهاجرت در تاریخ این کشور است.

آن را سالم به افشای خاردار شخصیت های تاریخچه صفحات — و تمایزی برای کسانی که در مبارزه علیه کشور خود و کسانی که آن را ساخته شده است — اما به چشم پوشی و یا از بین بردن فروشی سهم خود را به این کشور پایه و اساس یک شیب لغزنده در واقع.

و در حال حاضر آن را سخت تر و سخت به بگویید که دقیقا همان است که در یک متحد و می شود که لغو شد.

J. K. Rowling, یک فمینیست که هنگامی که دست یک پیروزی به فراگیر با اعلام Albus Dumbledore, headmaster از او داستانی مدرسه سحر و جادو است گی, در حال حاضر panned چرا که او معتقد است که زنانگی تعیین جنسیت بیولوژیکی. “هری پاتر و نویسنده که شکست خورده ما” اظهار تاسف اخیر تیتر.

Ellen DeGeneres شد clobbered در توییتر در سال گذشته برای نشستن در کنار رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش در دالاس کابوی بازی فوتبال. او منطق “من دوستان با بسیاری از مردم که نمی همان به اشتراک گذاشتن اعتقادات است که من” نمی تسکین دیجیتال اوباش. او در زمان یکی دیگر از ضربه زمانی که یک صدای جیر جیر تلقی شد به اندازه کافی خوب نیست پس فلوید مرگ است.

HBO اعلام کرد در هفته گذشته آن را بکشد “بر باد رفته” از آن جریان خدمات آن گلگون توصیفاتی از antebellum جنوبی. آن را معکوس البته پس از چند مردم یادآوری HBO که هتی مک دنیل عملکرد به دست آورده او اولین آفریقایی آمریکایی اسکار و که این فیلم باقی مانده است یک متن ارزشمند برای بررسی تاثیر سفید برتری در فرهنگ عامه است. این فیلم در حال حاضر خواهد شد با معرفی یک پیام از بافت تاریخی.

“آیا لغو کند ؟” یک سوال منطقی. اما بهتر است پرس و جو قرض یک خط از امانوئل کانت را قطعی ضروری: اگر هر کس عمل کرده و از این راه ؟

اخلاقی جامعه می گوید کانت ساخته شده است در بخشی با انجام تنها چیزهایی که شما می خواهید هر کس دیگری انجام دهید. است لغو یک اصل است هر کس باید به دنبال? اگر چه هر کس آماده شد به اخراج هر یک از دیگر از زندگی عمومی در اولین اشتباه ؟

هیچ پیشرفت هیچ بشریت است. که واقعا در جامعه بهترین بهره ؟

این جنبش در تلاش برای عزت و احترام و صداقت. یک فضیلت جامعه نیز نیاز به توبه و آمرزش و رحمت نبود که منجر به ناامید کننده misanthropic تمدن. توبه و بخشش اذعان ضعف انسان — حتی بدخواه رفتار — و ارائه یک چارچوب برای رسیدن به یک استاندارد بالاتر است. آنها اجازه می دهد تا ما را به قبول گناه به عنوان یک لحظه شکست به جای محکم و تعریف ویژگی.

هدف نه باید یک whitewashed تاریخچه و نه لغو و تنها یک مجموعه کامل از فضائل به ما کمک خواهد کرد واقعا حس را از ما گذشته و دیدن با چشمان باز مسیر رو به جلو است.

شاید جالب است که یک بی اهمیت کارتون ارائه می دهد راهنمایی برای امروز سنگین محیط. برادران وارنر آن را کردم راست زمانی که آنها خود را منتشر دی وی دی مجموعه ای از “دیزنی” که شامل قسمت های مشکل Speedy Gonzales. قبل نشان می دهد که این سلب مسئولیت:

“کارتون شما در مورد برای دیدن محصولات از وقت خود را. آنها ممکن است تصویر کشیدن برخی از تعصبات قومی و نژادی بودند که به امری عادی در جامعه آمریکا است. این توصیفاتی در اشتباه بودند و هنوز هم امروز اشتباه. … این کارتون ها ارائه شده به عنوان آنها در اصل ایجاد شده چرا که در غیر این صورت خواهد بود که همان ادعا این تعصبات هرگز وجود نداشته است.”

بنابراین با کف دست زدن سلب در پای ما آثار و دیوارهای مدارس ما. اجازه دهید جامعه خیس کردن پیچیدگی و تعیین برای خود بهترین راه برای یادگیری از گذشته است.

و شاید همه ما باید قطع یک ضرب المثلی سلب مسئولیت اطراف گردن ما: “ناقص اما سپاسگزاری قادر به بهبود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de