این پایان چیزی ؟

Sunyin Macri sulks از طریق ایر سالن در شهر سالت لیک من کاین توسط سرما. آن روز سنت پاتریک اما به دلیل همه گیر آن بسته درهای خود را شب قبل از. در حال حاضر صاحب پیاده روی آن سایه سالن به تنهایی. جعبه سبز تی شرت و کلاه و سادگی عینک پر کردن دفتر او استفاده نشده. او شگفتی که آیا آنها تا کنون خواهد بود.

فضایی است که هنوز هم گرم با شدت شب قبل از زمانی که کاربران در مورد آینده عواقب میان clinking از شیشه و مشتریان درخواست آهنگ. هوا مشک دار با گاه به گاه بوی عطر یا شستشوی بدن. این بوی تعامل — جوهر از یک شب در شهر و راه مناسب برای گسترش یک ویروس است.

او می دانست که آن را در اوایل ماه مارس. او نمی تواند توجیه حتی یک ناقل بدون علامت. “آن را به ارزش آن را,” او می گوید. بنابراین او خاموش شد.

هنگامی که ایالت یوتا اجازه کافه ها و رستوران ها برای بازگشایی, او را همان سوال — با بیشتر فشار مالی. و فشار اجتماعی ،

چون راه او آن را می بیند که روح از او کسب و کار: یک جامعه است. کوچک از جهان است. یک محل که در آن مردم از همه نوع می توانید بگویید داستان و به اشتراک گذاری عکس ها و ملاقات با افراد جدید. این یک جامعه منظم و بازدید کنندگان و او خوشامد می گوید و آنها را با در آغوش گرفتن. این چیزی است که او نتواند بیشتر است.

“برخی از مردم از رفتن به کلیسا به عنوان احساس خود را از جامعه و این کاملا فوق العاده,” او توضیح می دهد. اما برخی از پیدا کردن این احساس در یک رستوران, محله کافه — یا میخانه بان میخانه رفتن. “و این چیزی است که من بوده ام به اندازه کافی خوش شانس به انجام است.”

Sunyin شروع به کار در این صنعت در یک محل به نام عصر جدید دلو روز او تبدیل شده است 21. نمک دریاچه مادری او برنامه ریزی شده برای مطالعه حقوق محیط زیست در دانشگاه یوتا. او نگه داشته و رسیدگی نوار تا زمانی که او می تواند جای خود. او خریداری ایر سالن فقط بیش از 10 سال پیش — سالگرد او را در خانه.

اما یک بار در هفته او را دوباره به گرد و غبار و اسپری جداول تعجب کنید که چگونه برای باز کردن و جای اجتماعی فاصله. چه خواهد بود در این نقطه اگر مردم مجبور به ماندن 6 فوت از هم جدا پوشیدن ماسک و دیدار با هیچ یک ؟ آن را فقط نمی خواهد همان باشد. او همچنین نگرانی در مورد انقراض این ایده بسیار. “این بیشتر دوست گرامی ترین بخش زندگی من است,” او می گوید: “یک مدل کسب و کار است که فقط ممکن است وجود دارد.”

بنابراین در مارس 1, او ارسال نامه ای در Facebook توضیح داد که چرا جک ماندن بسته شده است. های یک جدول با جامعه است که ارزش تقریبا همه چیز به Sunyin. آن امرار های درمانی و جامعه است.

اما آن را به ارزش خطر مرگ او و یا هر کسی.

این افکار در حال حاضر خزنده در روز سنت پاتریک به عنوان او طول می کشد سطل زباله و مشاهده با تشکر از شما یادداشت دوخته تا نزدیکی پول نقد ثبت نام. در هفته های آینده عطری محو خواهد شد به نازایی. سرما غلبه بر این احساس است که این محل بود پس از زنده ترک سرد پوچی. حتی به عنوان او Facebook با سیل پیام های حمایت از درخواست برای مجازی آغوش, حتی در حالی که به طور منظم لغزش یادداشت زیر درب برای او را نگه داشتن چشم در همه بیش از حد-آینده نامشخص. به عنوان او است پس او اولین بسته هنگامی که او برای اولین بار احساس اضطراب حفظ یک معشوق گذشته در آینده است که ممکن است علاقه مند.

“چه می شود از این محل ؟” او می خواهد خودش را به عنوان او گرد از احترام. “چه می شود از خاطرات? چه می شود از افرادی که به نام ام این خانه؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de