سالت لیک سیتی — اخلاقی شجاعت ایستاده است تا دشمنان خود را, اما ایستاده تا به دفاع از آنها. این موضوع از شنبه صبح صبحانه ملی نماز در واشنگتن, d. C. — اگر چه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک سخنران مهمان اختلاف نظر داشتند.

سخنرانان دیگر — مانند دانشگاه هاروارد و استاد آرتور بروکس — و قانون گذاران دموکرات و جمهوری خواه با تاکید بر اهمیت وحدت و عیسی مسیح را آموزش که مسیحیان به عشق نه تنها همسایگان بلکه دشمنان خود را صبح روز بعد رئیس جمهور شد تبرئه از استیضاح توسط جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا.

صبحانه شروع با آهنگ و نماز به عنوان مخاطبان از قانونگذاران, مذهبی رهبران و نمایندگان بیش از صد کشور خواند و با شور و شوق و از لحن — آهنگ “من تو را دیدم نور” با موسیقی کشور افسانه هنک ویلیامز:

هیچ بیشتر در تاریکی هیچ شب
در حال حاضر من خیلی خوشحال هستم که هیچ غم و اندوه در چشم
ستایش پروردگار من تو را دیدم نور

شرکت کنندگان سپس متمایل شدن سر خود را در نماز قبل از متوسط غذا و شیرینی و میوه و قهوه و آب پرتقال. بر خلاف در سنا, بدون, شکلات, شیر نشان داده شده در تلویزیون.

پس از 20 دقیقه زنگ تفریح برای صبحانه میزبان معرفی معاون رئیس جمهور و بانوی دوم مایک و کارن پنس. زن و شوهر راه می رفت خط کوچک از مهمانان در جدول سر تکان دادن هر یک از دست های خود را از جمله مجلس نانسی پلوسی.

تن به تغییر زمانی که رئیس جمهور معرفی شد اما آنجا سخنرانی او را تحویل بعد از آن در صبح است. او در زمان این مرحله راه می رفت و به صندلی خود و در سکوت مطرح شده یک کپی از ایالات متحده آمریکا امروز برای تماشاگران و دوربین های تلویزیونی — برای دیدن. روزنامه جسورانه یک کلمه تیتر بخوانید: “تبرئه شد.”

چه ملی نماز و صبحانه ؟

ملی نماز صبحانه یک حزبی کنفرانس رهبران مذهبی ادیان مختلف سیاستمداران مقامات دولتی و سخنرانان مهمان برای قرار دادن سیاست را کنار گذاشته و شکستن نان. صبحانه شروع شد و در سال 1953 زمانی که اعضای کنگره خواسته رئیس جمهور دوایت آیزنهاور — “در روح عیسی” — به صبحانه با توجه به کمک هزینه تحصیلی بنیاد است که کمک می کند تا سازماندهی این رویداد است.

این صبحانه “یک فرصت برای جامعه مذهبی به ساخت مولد و روابط سیاسی و جوامع کسب و کار می گوید:” به اشتراک گذاری امریکا یک وب سایت و اجرا توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده.

دو سخنرانان مهمان انتخاب شده در هر سال — که یکی از آنها این است که همیشه نشسته رئیس جمهور برای صحبت در صبحانه. دانشگاه هاروارد سیاست عمومی و کسب و کار استاد دکتر آرتور بروکس و رئیس جمهور تهمت شدند و این سال را به سخنرانان مهمان.

به امید الهام بخش صبحانه دو حزبی شرکت کنندگان— که شامل تهمت و Pelosi— محافظه کار هاروارد کندی مدرسه, استاد و نویسنده 2019 ملی پرفروش “دشمنان خود را دوست دارم” گفت: مخاطبان آن شد تا به “مردم با ایمان” برای متحد کردن جهان است.

یک “بحران تحقیر و قطبش پاره جوامع ما از هم جدا” بروکس گفت:, و اضافه کرد که آن را “مردم با ایمان” که “به بلند کردن ملت ما و مردم را هم.”

بروکس به نام عیسی مسیح “نهایی جدید متفکر.” با استناد به متی 5:44 بروکس — نزدیک به موعظه — گفت: مخاطبان نبود همسایگان ما است که عیسی مسیح به ما گفت به عشق اما دشمنان ما.

“شجاعت اخلاقی ایستاده است تا به افرادی که با شما اختلاف نظر دارند. شجاعت اخلاقی ایستاده است تا به افرادی که با شما موافق از طرف کسانی که شما با آنها مخالف است.”

“شما می توانید آن را انجام دهید ؟ آیا شما تا به آن؟” بروکس پرسید.

بدون گفتن سناتور نام روشن بود بروکس بود فراخوانی از “شجاعت اخلاقی” از ایالت یوتا میت رامنی که می خواهم در برابر رای خود را به حزب جمهوریخواه تصمیم به تبرئه رئیس جمهور از استیضاح اتهام سوء استفاده از قدرت در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

استاد گفت: او تا به حال برای مشق شب برای صبحانه مخاطبان و که آنها به درخواست و خدا قوت به عشق خود را از دشمنان.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال بروکس’ سخنرانی, اما نمی, به اشتراک گذاری این استاد شدند.

“آرتور, من نمی دانم اگر من با شما موافقم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قبل از وارد شدن به خود بیان.

“امروز صبح ما با هم به عنوان یک ملت برکت به زندگی در آزادی و سپاسگزار به عبادت در صلح” مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از شروع به سرعت pivoting به استیضاح.

“همانطور که همه می دانند من در خانواده ما بزرگ کشور و رئیس جمهور شما قرار داده شده است از طریق یک مصیبت وحشتناک توسط برخی بسیار نادرست و فاسد مردم است. آنها انجام داده اند همه چیز ممکن است برای از بین بردن ما و با انجام این کار بسیار بد و آزار ملت ما” گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت از “شجاع خواه سیاستمداران و رهبران” بود که “حکمت شکیبایی و قدرت” را به پشتیبانی از او در طول کنگره استیضاح.

“من دوست ندارم افرادی که از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است. نه من مانند افرادی که می گویند “من برای شما دعا می کنم’ زمانی که آنها می دانند که این طوری نیست” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به رامنی و Pelosi — چه کسی می گوید او دعا می کند برای رئیس جمهور.

Pelosi — نشستن فقط از مغلوب ساختن پیشی جستن — قبلا دعا برای “میلیون ها نفر که گم شده و یا به قتل به دلیل ایمان خود را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘نماز باعث می شود ما قوی تر’

رئیس جمهور سپس انتقال به سنتی سخنرانی برای این رویداد سالانه ستایش از نقش دین در زندگی مدنی و امیدوار کننده برای دفاع از آزادی مذهبی.

“در آمریکا ما مجازات نمی, نماز, ما نمی پاره کردن عبور ما نمی ممنوعیت نمادهای ایمان ما نمی پوزه واعظان ما نمی پوزه شبان. در امریکا جشن می گیریم ایمان است. ما گرامی داشتن دین است. ما بلند کردن صدای ما در نماز, و ما در بالا بردن مناظر ما را به جلال خدا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“همه ما امروز در اینجا تاکید مجدد بر این حقایق بی انتها: ایمان ما را نگه می دارد رایگان, نماز باعث می شود ما قوی تر است و تنها خدا است که نویسنده از زندگی و همراهان از فضل.

“ما در یک مبارزه. دین در این کشور و دین در سراسر جهان — ادیان خاص در خاص — تحت محاصره است. ما نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد. ما به حفاظت از ما در دین است. ما به حفاظت از مسیحیت است. ما می رویم برای محافظت از ما بزرگ وزرا و کشیشان و خاخام ها و همه مردم است که ما گرامی است و ما به احترام” رئیس جمهور گفت:.

2020 انتخابات ریاست جمهوری

با استیضاح کمتر از 24 ساعت پشت سر او تهمت استفاده می شود بخشی از این سخنرانی خطاب به نیاز خود را برای انتخاب مجدد خود را برای محافظت از نرم افزار-ایمان سیاست.

“شما بهتر و رای Nov. 3 دلیل که شما باید تعداد زیادی از مردم وجود دارد که میل به آنچه ما در حال انجام,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im