است یوتا دولت کارفرمایی اردن عشق پیش نویس سهام لغزش پس از تمام QB رایگان آژانس shakeup?

سالت لیک سیتی — NFL quarterback چشم انداز اتحادش را تغییر گسترده در طول چند روز اول رایگان آژانس.

از چهار کارفرمایی چشم انداز در سال 2020 rookie کلاس به نظر می رسد همه این shakeup می تواند بیشترین تاثیر را در سابق ایالتی یوتا standout اردن را دوست دارم.

قبل از رایگان آژانس عشق شده بود و مد روز را انتخاب کنید به طور بالقوه دزدکی حرکت کردن به بالا 10 میدارد از ماه آینده 2020 پیش نویس NFL در حالی که تقریبا هر mock draft تا به حال 6-پا-4 چشم انداز در بالای 15 میدارد و نه لغزش از دور اول. LSU جو نقب زدن و آلاباما توا Tagovailoa به طور گسترده ای دیده می شود که بالای دو quarterbacks در این سال با عشق و اورگان جاستین هربرت بالای ردیف بعدی.

در پیش نویس ساختگی است که منتشر شده است در این هفته پس از کارفرمایی دومینو شروع به سقوط در رایگان آژانس اگر چه عشق نام غوطه ور کمی در prognostications در بخشی به دلیل آن که در برخی از بزرگ نام quarterbacks فرود آمد پس از چهارشنبه.

شش-زمان سوپر باول برنده تام بردی شگفت زده NFL جهان توسط امید بستن به ترک میهن پرستان جدید انگلستان و امضای قرارداد با خلیج تمپا Buccaneers در حالی که دیگر گزارش معاملات شامل فیلیپ رودخانه ها به پیوستن به, با, Indianapolis Colts, Drew Brees re-بالاتر بره با پرستاران نیواورلئان و رایان Tannehill با تنسی تیتان عروسکی بریج رفتن به Carolina Panthers و شیکاگو خرس دستیابی Nick Foles در تجارت از Jacksonville Jaguars.

در چند سناریو عشق, جنبش گره خورده است به شش بار سوپر باول برنده بردی.

  • ایالات متحده آمریکا امروز مایکل Middlehurst-شوارتز به عشق بودن برداشت توسط میهن پرستان با 23rd کلی انتخاب و در آخرین پیش نویس ساختگی. “جارت Stidham یا آینده تجارت گزینه (اندی دالتون?) به نظر می رسد معقول تر جانشینان به بردی از هر rookie. هنوز لایحه Belichick ممکن است یک زمان سخت گذر یک عابر با عشق قابل توجهی هدیه اگر کارفرمایی به سقوط به این نقطه” Middlehurst-شوارتز نوشت.
  • Bleacher Report را Kristopher ناکس نیز انگلستان انتخاب عشق در No. 23.
  • Sports Illustrated کوین هانسون چاک دار عشق به توان برداشت شماره 14 به طور کلی توسط دزدان دریایی که در آن او می خواهم به بالا بردی.

در تمام سه نفر از کسانی که مسخره پیش نویس هربرت سوم کارفرمایی کردن هیئت مدیره به سمت لس آنجلس شارژر با شماره 6 به طور کلی انتخاب کنید پس از پنج میدارد نقب زدن و Tagovailoa.

  • CBS Sports’ جاش ادواردز نیز عشق رفتن به انگلستان در شماره 23. “جدید انگلستان است پمپاژ روایت است که آنها خوشحال هستند با جارت Stidham. آنها ممکن است با Stidham, اما آن را نیز حس را برای آنها به عمل مبارک بنابراین هیچ کس رو مضطرب به کارفرمایی آنها مانند در پیش نویس” ادواردز نوشت. وجود دارد shakeup در چگونه بالا quarterbacks انتخاب شده در Edwards’ مسخره هر چند با نقب زدن به سینسیناتی در شماره 1 Tagovailoa به شارژر در شماره 3 (در تجارت) و هربرت به میامی در شماره 5.

امکانات دیگر برای عشق خارج از میهن پرستان و Buccaneers عبارتند از:

  • NFL.com’s لنس Zierlein تا عشق رفتن به Jacksonville Jaguars با 20th کلی انتخاب در پیش نویس است. “اگر عشق است که هنوز هم در هیئت مدیره در اینجا ممکن است آن را سخت برای پلنگ به تصویب در رونق یا رکود چشم انداز با بارهای از استعداد” Zierlein نوشت.
  • The San Diego Union-Tribune ادی قهوه ای عشق سقوط از دور اول یکسره رها به شماره 34 (دوم انتخاب در دور دوم) و رفتن به Indianapolis Colts شده اند که مرسوم انتخاب برای عشق در بخش هایی از پیش نویس روند.

چه تمام معنا برای عشق?

وجود دارد چند تیم است که می تواند در بازار به پیش نویس یک کارفرمایی در دور اول در میان آنها Bengals, دلفین ها, پرستان, شارژر, Jaguars و کلت.

Cincinnati به نظر می رسد قفل شده است و به نقب زدن با کلی انتخاب و حرکت از دیرین استارت اندی دالتون. دلفین ها دارای شماره 5, شماره 18 و شماره 26 میدارد و میامی است که انتظار می رود برای رفتن برای یک کارفرمایی زود با رایان Fitzpatrick خدمت به عنوان جانباز موقت.

شارژر را کهنه Tyrod تیلور به عنوان خود را بالا QB پس از این تیم تصمیم به دوباره ثبت نام رودخانه ها و نگاه آنها تقریبا قطعی به رفتن کارفرمایی با شماره 6 انتخاب کنید. جکسون هنوز آن ششم-انتخاب دور در سال گذشته گاردنر Minshew پس از معاملات Foles اما آن را نمی تواند تعجب آور باشد برای دیدن پلنگ اضافه کردن یکی دیگر از جوان بازو.

رودخانه’ مقابله با کلت برای گزارش یک سال و در حالی که ایندیاناپولیس نیز Jacoby Brissett وجود دارد اتاق را برای اضافه کردن یک سال اول کارفرمایی. همان می رود برای انگلستان که در حال حاضر تنها سال دوم مرد Stidham و پنجم-سال کودی کسلر به عنوان quarterbacks در فهرست خود را.

به چه معنا برای عشق? وجود دارد می تواند بیشتر عدم قطعیت در جایی که او به زمین آمد پیش نویس شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de