است رستوران مورد علاقه خود را ‘خواب’?

سالت لیک سیتی — در عصر “بیدار” فرهنگ و اخلاقی مصرف آن را به اندازه کافی برای برخی از رستوران ها به پول. آنها همچنین می خواهید برای ترویج تغییر اجتماعی.

صاحبان میدان نبرد مکزیکی کافه و taproom در کنت اوهایو وعده مشتریان است که بخشی از آنها پرداخت برای آبجو را مبارزه با تغییر آب و هوا و ترویج جهانی بهداشت در میان علل دیگر.

دو ساعت دور در کلمبوس روزولت قهوه کمک می کند بخشی از سود خود را به مبارزه با گرسنگی, ناامن آب و قاچاق انسان است. و در تگزاس و مونتانا, رستوران های مقابله با گرسنگی و ناامنی غذایی با دعوت از شام به پرداخت تنها چیزی که آنها می توانید استطاعت.

اما این و دیگر رستوران ها که دو منظوره خط بین کسب و کار و خیریه را اجرا خطر بیگانه مشتریان اگر می ایستد و آنها را به عنوان حزبی. آنها نیز در معرض خطر در حال اجرا از پول است. دیگر چنین شرکت از کسب و کار رفته از جمله یک کافه در شهر سالت لیک و خروس سوپ Co. در فیلادلفیا.

خروس سوپ بود برای سود سرمایه گذاری است که برنامه ریزی شده برای دادن سود به محلی وزارت مبارزه با بی خانمانی و گرسنگی است. اما پس از دو سال بدون سود به سهم صاحبان اعلام کرد این رستوران بسته شدن در نامه سرگشاده ای به این شهرستان است. اما restauranteurs استیو کوک و مایکل Solomonov گفت: آنها هنوز هم بر این باورند که مفهوم وعده است.

“این کوچک قنات کسی که شام میخورد برانگیخته ملی گفتگو در مورد نقش مهمان نوازی در ساختمان یک جامعه است. این بیانیه ای است که کسب و کار و نه برای سود جهان می تواند به متحدان — نه دشمنان در مبارزه در برابر مشکلات مقاوم که چهره جامعه ما” طبخ و Solomonov نوشت.

در اینجا نگاهی به آنچه در دیگر رستوران ها و قهوه خانه در تلاش هستند و به همین دلیل آنها فکر می کنم آنها کارآفرینی اجتماعی می تواند موفق که دیگران شکست خورده اند.

پرداخت آنچه شما می توانید

جف ویلیامز می دانم چه آن را دوست دارد به مواد غذایی نا امن. در حال رشد در یک خانواده چهار, او به یاد می آورد که پدرش اتحادیه در اعتصاب و پدر و مادر خود را صرف وعده های غذایی به اطمینان حاصل شود که وجود دارد به اندازه کافی برای فرزندان خود. که تجربه به او پایدار همدلی برای افرادی که در تلاش برای تغذیه خانواده خود و تمایل به کمک به مردم در راه های غیر متعارف. “آشپزخانه سوپ خوب است اما نه هر کس احساس خوبی در مورد رفتن وجود دارد,” او می گوید.

پس از ترک این حرفه ویلیامز اطاعت از آنچه او معتقد بود که با اصرار از خدا و افتتاح یک رستوران به نام طعم که در آن مردم مجبور به پرداخت اگر آنها نمی تواند استطاعت غذا.

“مهمانان ما زمانی که آنها خود را دریافت قبض توانایی اساسا پرداخت به عنوان آنها قادر بر هر چه نیازهای خود هستند” ویلیامز گفت. مهمانان داده می شود سه گزینه: پرداخت آنچه را که آنها می توانید استطاعت (حتی اگر آن چیز) پرداخت آنچه شما به طور معمول پرداخت برای یک وعده غذایی مانند این و یا پرداخت آنچه شما به طور معمول پرداخت به علاوه یک کمی اضافی. نکات لازم نیست اما اگر به آنها پشتیبانی رایگان یا یارانه وعده های غذایی.

طعم و مزه است که صندلی های 80 و باز شده است به مدت دو سال خدمت حدود 50000 نفر; حدود 58 درصد از آنها دریافت رایگان و یا با تخفیف, وعده های غذایی. به فاصله رستوران بستگی به مشتریانی که پرداخت اضافی کمک های مالی از جامعه و داوطلب سرور و ماشین ظرفشویی.

و آن را به سوپ-آشپزخانه کرایه.

منو با فصل تغییر با entrees مانند میگو و بلغور و اردک-و-منداب پیتزا با, در خانه, انجیر مربا. آنها همچنین به تازگی گسترش یافته به صبحانه با ارائه از جمله eggnog ماکارونی و املت با خانه های ساخته شده از پنیر ریکوتا. ویلیامز است که هر دو مدیر اجرایی و اجرایی آشپز.

“ما در حال کار به سمت این پروژه تلاش می شود پایدار و یا حداقل به عنوان پایدار به عنوان ما می توانیم آن را” ویلیامز گفت. همانطور که در حال حاضر حدود 70 درصد از هزینه های عملیاتی از رستوران; بقیه از کمک های مالی و کمک های مالی خصوصی.

دیگر را در غیر انتفاعی رستوران در شهر نیویورک که در آن گراهام اسمیت و تام اسمیت اجرا P. S., آشپزخانه وگان رستوران آنها آغاز شده به عنوان بخشی از ماموریت خود را به دور از درآمد خود را یک عمل شناخته شده به عنوان معکوس tithing.

به عنوان کارا Bettis گزارش مسیحیت امروز به زن و شوهر اهدا تمام سود حاصل از رستوران به علل آنها حمایت و استخدام افرادی که مشکل پیدا کردن شغل.

پس از باز کردن در سال 2017, رستوران تولید شده $130,000 های مختلف برای سازمان های غیر انتفاعی.

با توجه به انجمن ملی رستوران حدود 79 درصد از اعضای خود را ساخته شده است یکی یا بیشتر از کمک های خیریه در سال 2012 در سال گذشته که آمار در دسترس هستند در حالی که 85 درصد مواد غذایی اهدا به افراد یا سازمان های خیریه. انجمن پیگیری نمی کند چگونه مشترک گسترده تر برنامه های خیریه هستند اما یک سخنگوی گفت.

داستان عبرت انگیز

حتی با بهترین نیات فرو ریختن تحت استرس برنامه ریزی ضعیف و ناکافی بودجه و دیگر عوامل استرس زا ، حتی استیونس یک زنجیره ای از ساندویچ مغازه های مستقر در شهر سالت لیک یک مثال است.

حتی استیونس که در سال 2014 به سرعت رشد کرد و به 20 فروشگاه در شش متحده در بخشی به دلیل آن “خرید یک به یک” برنامه ای است که وعده داده شده یک ساندویچ (در واقع آن تغذیه ای معادل) خواهد بود با توجه به نیازمندان برای هر ساندویچ آن به فروش می رسد.

فروشگاه, با این حال, برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت در سال 2019 پس از استخدام مشاور کسب و کار و تکان دادن آن تیم مدیریت. حتی در طول استیونس ” تجدید ساختار این شرکت مجبور به قطع آن “giveback” برنامه حتی در فروشگاه ها باقی مانده است که باز را صدمه دیده است که این شرکت حتی بیشتر حداقل در چشم های عمومی بروکس گفت: Pickering, لاس وگاس, مشاور کسب و کار که در حال حاضر مدیر عامل شرکت.

شرکت نمی پرونده ورشکستگی صرفا به دلیل giveback برنامه; مشکل بزرگتر بود سوء مدیریت و گسترش بیش از حد به سرعت در حال Pickering گفت. اما حتی استیونس بود و اساسا به 54 سنت به موسسات خیریه برای هر ساندویچ آن به فروش می رسد که به مبلغ حدود 6 درصد از بالای آن خط, در حالی که متوسط شرکت است که باعث می شود کمک های خیریه اهدا 1 تا 1.5 درصد از سود خالص. “این کاملا درست انجام کاملا یک مفهوم فوق العاده و استراتژی بود اما ضعیف اعدام” Pickering گفت. “این امر می تواند خوب به آن مقدار از پول, اما پول نبود.”

Trent Call works on a mural outside of Even Stevens Sandwiches. He also painted the mural inside of this location, as well as its signage.
ترنت تماس با این نسخهها کار بر روی یک نقاشی دیواری در خارج از حتی Stevens ساندویچ. او همچنین نقاشی دیواری در داخل از این محل به عنوان به خوبی به عنوان آن علامت.
ترنت تماس بگیرید

این شرکت در حال از دست دادن $800,000 یک ماه زمانی که Pickering وارد در سال 2018; در آن زمان حتی Stevens داده بود دور حدود 1.75 میلیون دلار به سازمان های خیریه مختلف, او گفت:. در حالی که برخی از شرکت هایی که کمک مالی به موسسه خیریه واجد شرایط برای فرار مالیاتی (سیاست در املای سرویس درآمد داخلی انتشار 542 موجود در سایت IRS) حتی استیونس یک شرکت با مسئولیت محدود LLC یا هرگز به خاطر آن بود که هرگز سودآور Pickering گفت.

این شرکت تبدیل شده گوشه این و آن فروشگاه یا سود و یا نزدیک شدن به سود دهی دوباره Pickering گفت. ظرف 90 روز او انتظار دارد که این شرکت اعلام کرد که در آن آمده است از ورشکستگی و راه اندازی یک جدید خیریه برنامه که تمرکز در دوران کودکی از گرسنگی. وجود خواهد داشت کمتر در رستوران های شرکت کننده در این زمان ، در اوج خود حتی Stevens تا به حال 20 فروشگاه در شش کشور در حال حاضر آن را تا هشت فروشگاه در دو.

‘انجام بیش از اهدا’

این میدان نبرد که به تازگی افتتاح رستوران مکزیکی و taproom در کنت اوهایو است “یک آزمایش در کارآفرینی اجتماعی” گفت: Kirk Noden از بنیانگذاران.

Noden پیش بینی میدان نبرد به عنوان قطعات برابر جامعه و رستوران و وسیله ای برای قرار دادن پول در باعث می شود او و شرکای خود را پشتیبانی می کند. “ما هنوز مطمئن شوید که چه سود واقعی خواهد بود,” او می گوید و توضیح داد که چرا او را تضمین نمی کند چه درصدی خواهد رفت خیریه.

“ما باید سودآور برای تولید پول اما ما عضویت استراتژی و دیگر اجزای مدل کسب و کار فراتر از فقط فروش آن در taproom.”

به عنوان شانس است که او ممکن است مشتریان بیگانه با در نظر گرفتن غرفه ای به طور بالقوه تفرقه مسائل Noden می گوید نام رستوران باعث می شود آن مواضع روشن است. “وجود دارد یک اسم بی مسمی است که کسب و کار هستند نه سیاسی. آنها خیلی زیاد هستند. آنها ممکن است مبهم آن, اما آنها سرمایه گذاری عمیقا در سیاستمداران انجمن های صنفی و نهادهای دیگر است که پیشبرد منافع خود. … تنها تفاوت با میدان نبرد است که ما شفاف در مورد ارزش های ما و آنچه ما حمایت” Noden گفت: “کاملا به سادگی, دموکراسی ما ارزش مبارزه را دارد.”

Pickering در حتی استیونس در یوتا توصیه می کند که رستوران ها و قهوه خانه در مالی جامد زمین قبل از تلاش برای ایجاد یک خیریه بازو.

“شما نمی توانید به دور از آنچه شما لازم نیست که در, و مواد غذایی, خدمات کسب و کار بسیار بالا نرخ شکست. و بنابراین مردم در خدمات مواد غذایی کسب و کار نیاز به تمرکز در حال اجرا یک کسب و کار صدای اول و سپس انجام کار درست” Pickering گفت.

“کاملا donate. و رک و پوست کنده کاری بیش از اهدا. به طور فعال شرکت کنند. ایجاد تعامل جامعه و یک عضو مسئول جوامع خود را. چرا که آنچه ما واقعا نیاز به همسایگی و مفید و مراقبت از دیگران است. که چیز خوبی است,” او گفت:. “پول بیشتری به شما را بیشتر به شما باید به دور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im