اسرائیل مجموعه تا رای گیری مکان برای مردم قرنطینه برای COVID-19

1 مارس (فردا) — اسرائیل انتخابات کمیته قرار گرفته و به ویژه مراکز رای دهی را به محل برای رای دهندگان شده اند که قرنطینه به صورت بالقوه قرار گرفتن در معرض COVID-19.

15 عنوان بسیاری از حوزه های رأی گیری خواهد شد راه اندازی اجازه می دهد تا قرنطینه رای دهندگان به پای صندوق های رأی رفتند و در کشور سوم انتخابات در کمتر از یازده ماه در روز دوشنبه کمیته انتخابات مدیر کل اورلی Ades گفت: در آن مجلس کمیته مالی.

“اعداد تغییر هر روز مردم را وارد کنید و ترک جداسازی اما ما در حال نگه داشتن یک چشم بر روی آن” گفت: Ades.

شش تایید موارد این ویروس در اسرائیل که در آن بنیامین نتانیاهو نخست وزیر گفت: او را دیدم هیچ دلیلی برای به تعویق انداختن انتخابات با توجه به شیوع کروناویروس.

“من فکر می کنم در حال حاضر ما در کنترل,” او گفت:.

بدون علامت رای دهندگان که قرنطینه خواهد بود قادر به رای دادن در tented مناطق به عنوان طولانی به عنوان آنها با پوشیدن ماسک صورت خودداری از استفاده از حمل و نقل عمومی و به دنبال مقررات دیگر.

آراء خواهد بود مهر و موم شده را در دو پاکت و شمارش به طور جداگانه از دیگر آراء به عنوان EMTs از Magen David Adom پیراپزشک سپاه نظارت خواهد شد.

صدها نفر از اسرائیلی ها که ممکن است تعامل با یک گروه از کره جنوبی گردشگران که آزمایش مثبت برای این ویروس پس از بازدید از های مختلف مذهبی و سایت های تاریخی در سراسر کشور دستور داده شد به قرنطینه هفته گذشته است.

سومین انتخابات در کمتر از یک سال می آید که نه نتانیاهو و حزب لیکود و نه Benny Gantz آبی و سفید حزب شده اند قادر به دریافت حمایت کافی برای موفقیت در تشکیل یک دولت.

نظرسنجی های اخیر نشان داده اند که حزب لیکود با اندکی منجر شود اما نه به اندازه کافی برای شکستن بن بست که باعث شده است تا سوم انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>