دادگاه اسرائیلی مجموعه شنوایی به دنبال به لغو ممنوعیت سفر در عفو مبارز

واشنگتن – پس از پذیرش در اواخر ماه مارس یک درخواست از سازمان عفو بین المللی به دنبال به لغو ممنوعیت سفر اعمال شده توسط مقامات اسرائیل در یکی از آن اعضای هیات اورشلیم دادگاه منطقه تعیین کرده است تاریخ شنوایی در این زمینه برای مه 31.

Laith ابو Zeyad سازمان عفو بین المللی فعال در اسرائیل و سرزمین های اشغالی فلسطین (انتخاب کردن) یک فلسطینی ساکن در کرانه شده است محروم از سفر به خارج از کشور توسط مقامات اسرائیل از اکتبر 2019 برای نامعلومی “دلایل امنیتی”. سازمان عفو بین الملل تلاش های قبلی برای لغو این ممنوعیت از طریق کانال های اداری رد شده اند.

“تصمیم مقامات اسرائیل برای تحمیل ممنوعیت سفر این است که بی اساس است. او یک مدافع حقوق بشر است که باید از آن محافظت شود و مجازات نیست. هر گونه پیشنهاد که Laith شمار یک تهدید امنیتی است که به سادگی پوچ” گفت: صالح Higazi معاون مدیر خاورمیانه و شمال آفریقا در سازمان عفو بین الملل.

“ما در حال درخواست از دادگاه برای لغو ممنوعیت سفر ما همکار Laith ابو Zeyad اما مقامات می تواند تصمیم به خروج ممنوعیت قبل از ما به شنیدن و آنها باید قطعا انجام این کار بلافاصله.”

“سفر بان کی مون در Laith از اکتبر 2019 تا حد زیادی تحت تاثیر توانایی های خود را به انجام کار خود را و مخربی شخصی نتیجه. ما این فرصت امروز به همچنین مصرانه از مقامات اسرائیل برای پایان دادن به همه در مقابل نقض حقوق بشر در اسرائیل و انتخاب کردن”

پس زمینه

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در 25 مارس سال 2020 سازمان عفو بین الملل با ارسال یک درخواست به اورشلیم دادگاه منطقه به دنبال یک ممنوعیت سفر علیه Laith ابو Zeyad برداشته.

در سپتامبر سال 2019 اوضاع ابو Zeyad کاربردی برای انسان دوستانه اجازه اقامت در al-Zaytoona پاسگاه نظامی (Hazatem) در نزدیکی بیت المقدس به همراه مادرش برای درمان پزشکی در اورشلیم. درخواست او رد شد و در همان روز بر اساس “دلایل امنیتی” بدون هر گونه توضیح بیشتر. در ماه دسامبر سال گذشته Laith ممنوع شد از دیدن مادر خود را که مبتلا به سرطان و به عنوان یک نتیجه او این فرصت را به دیدن او قبل از مرگ او.

در ژوئن 2018 اوضاع ابو Zeyad بود در میان کسانی که خودسرانه بازداشت و شکنجه توسط نیروهای امنیتی فلسطینی در طول یک سرکوب تظاهرات سازمان یافته توسط فعالان فلسطینی در رام الله.

این بیانیه در دسترس است: https://www.amnestyusa.org/press-releases/israeli-court-sets-hearing-seeking-to-lift-travel-ban-on-amnesty-campaigner/

به دنبال عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de