Feb. 17 (UPI) — اسرائیل نمایندگان مجلس رای دادند دوشنبه به اعطای رابرت کاتز از حزب لیکود در مجلس قانونی مصونیت از تعقیب بیش از یک ادعا تضاد منافع برای منافع شخصی.

در موضوع بودند ادعا اقتصادی درگیری در سابق خود نقش به عنوان وزیر کار و امور اجتماعی و خدمات اجتماعی.

این مجلس رای دادند دو درخواست جداگانه برای ایمنی که کاتز ظ. در اولین کاتز استدلال کرد که او باید داده شود “اساسی ایمنی” به دلیل اقدامات خود را بخشی از کار خود را به عنوان یک مجلس عضو بودند و در انجام “ایمان خوب است.” قانونگذاران اعطا اولین درخواست در یک 62-43 رای با دو رای ممتنع.

در میان اعضای پارلمان رای گیری در حمایت از درخواست بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل از کاتز’ لیکود جناح راست حزب سیاسی.

درخواست دوم که در آن کاتز استدلال کرد که کنست کمیته اخلاق در حال حاضر او را محکوم و “هیچ خوب خدمت کرده بود با محاکمه” اعطا شد و در 63 به 42 رای با یک ممتنع.

قبل از رای کاتز به مجمع گفت: او یک “بسیار صادقانه مرد” و “من اصلا قصد دروغ گفتن امروز” بیانیه ای گفت:.

دادستان کل Avichai Mendelblit فشرده است به اتهام تقلب و نقض اعتماد در برابر کاتز به اتهام ترویج قانون به نفع خود او در حالی که پنهان کردن تضاد منافع از کمیته پارلمانی. در خصوص درگیری اعلام نشده به کنست کار رفاه و سلامت کمیته کنست کمیته اخلاق.

کاتز گفته می شود تضاد منافع در معاملات اقتصادی خود با Equital را Motti بن آری در موارد متعدد و در پوشش آن به دست آوردن غیر قانونی دستاوردهای اقتصادی برای هر دو از آنها کیفرخواست را نشان می دهد. او همچنین گفته پشتیبانی 2010 اصلاحات به کشور عجز از پرداخت دیون قوانین به کمک Ari شرکت های که در آن او را سنگین سرمایه گذاری است.

کاتز گفت: مجمع که نه او و نه Ari سود از سال 2010 اصلاحات اما او ساخته شده یک اشتباه آشکار نیست رابطه اش با Ari قبل از رای گیری.

این اعطا ایمنی تنها در محل تا ماه آینده انتخابات و پس از آن اگر Mendelblit هنوز هم می خواهد او را تحت تعقیب کاتز را باید به درخواست مصونیت از جدید کنست خواهد شد که ونزوئلا در آوریل 16.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im