پلیس اسرائیل به ضرب شلیک غیر مسلح فلسطینی

30 مه (بی بی سی) — پلیس اسرائیل به ضرب گلوله یک غیر مسلح فلسطینی به رهبری به مدرسه برای افراد معلول در شرق اورشلیم در روز شنبه.

پلیس اسرائیل شناسایی این مرد به عنوان ایاد Khairi Hallak, 32 یکی از Wadi al-Joz محله در شرق اورشلیم

تبلیغات

افسران Hallak پس از لکه بینی او را نگه داشتن آنچه را که آنها به عنوان یک “شیء مشکوک” در نزدیکی بیت المقدس دروازه شیر. آنها گفتند که دستور Hallak را متوقف کند اما او از صحنه گریخت که در آن پلیس مرزی نامیده می شدند. پلیس مرزی کمک تعقیب Hallak در پا قبل از تیراندازی او را. پس از آن ماموران قادر به قرار دادن یک “شیء مشکوک.”

اورشلیم پلیس بسته دروازه های قدیمی شهر میان ترس از اعتراضات پس از تیراندازی مرگبار. معبد مقدس برنامه ریزی شده است برای بازگشایی یکشنبه.

محققان گفت: دو مرز افسران پلیس که مشخص نشده اند باز آتش در Hallak یکی از آنها از دست رفته

مقامات در حال تحقیق در هر دو مرز افسران تحت سوء ظن باعث مرگ سهل انگاری.

“این یک قتل است و این اولین بار نیست که این اتفاق افتاده است” دادستان Gad Kadmani گفت. “مورد نیاز به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت. هشت گلوله از کار اخراج شدند در او — وجود دارد دوربین های ثبت شده است که همه چیز است.”

پلیس مرزی را سرزنش اورشلیم افسران پلیس که آنها گفت: به آنها گفتم Hallak شد یک تروریست است.

بیشتر افسر ارشد به ضرب گلوله در هوا در حالی که قربانی سعی در مخفی کردن در پشت یک آشغال, هاآرتص گزارش داد. افسر که شات Hallak گفت: او او را مشکوک بودن تروریستی چون او عینک دستکش.

“صبح امروز مورد منتقل شد به بخش تحقیقات پلیس به بررسی و مورد بررسی” پلیس اسرائیل نوشت: در بیانیه ای. “آن است که مناسب برای منتظر نتایج این بررسی یافته های قبل از طراحی هر گونه نتیجه گیری و برای جلوگیری از زشتی و غیر قانونی طغیان تفسیر در کسانی که قرار دادن حفاظت از شهروندان اسرائیل در مقابل زندگی خود را.”

یکی از افسران منتشر شده تحت شرایط محدود و دیگر قرار داده شده است در بازداشت خانگی است.

Hallak خانواده گفت: او تا به حال به اوتیسم و “نبود قادر به آسیب رساندن به هر کسی.”

وکلا برای یکی از افسران گفت: “یک تراژدی رخ داده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de