اسرائیل پرزیدنت رئوبن ریولین دریافت نتایج انتخابات ارائه می دهد و وحدت برنامه ریزی برای gov نمی

مارس 11 (UPI) — اسرائیل پرزیدنت رئوبن ریولین ارائه طرح چهار شنبه نخست وزیر بنیامین نتانیاهو و حزب لیکود و Benny Gantz آبی و سفید حزب برای تشکیل دولت ائتلافی پس از انتخابات هفته گذشته دوباره موفق به ایجاد یک اکثریت.

Rivlin دریافت نتایج رسمی از مارس 2 انتخابات در روز چهارشنبه و گفت: او را ملاقات خواهد کرد در این آخر هفته با تمام هشت احزاب است که به صورت 23rd کنست. آنها را سوگند در روز دوشنبه.

نتانیاهو حزب موفق به کسب 36 کرسی و مذهبی محافظه کار بلوک برنده 58 سه کوتاه از اکثریت مورد نیاز برای کنترل کند. Gantz حزب برنده 33 کرسی و اسرائیل جناح که شامل لیست مشترک موفق به کسب 15 کرسی چهارشنبه نتایج رسمی نشان داد.

Rivlin به نام برای حزب لیکود و آبی و سفید احزاب برای تشکیل یک ائتلاف برابر با اندازه و قدرت. پس از ماه سپتامبر انتخابات که موفق به تولید یک دولت وحدت او می خواهم پیشنهاد اجازه می دهد نتانیاهو به عنوان نخست وزیر و Gantz به عنوان معاون نخست وزیر.

“این محل به یادآوری حزب سران و مقامات منتخب که این خانه و من شخصا در اختیار شما برای هر گونه اقدام جدی و واقعی مکالمه شما ممکن است مایل به نگه دارید” Rivlin گفت. “هر گونه توافق که تولید یک دولت با ثبات است که دستاوردهای اعتماد مردم استقبال خواهد شد.”

نتانیاهو هر چند در مواجهه با اتهام فساد مالی در دادگاه که هفته آینده آغاز می شود. برخی از گروه ها خواسته اند اسرائیل در دادگاه برای تعیین اینکه آیا نتانیاهو می تواند به تشکیل یک دولت تحت کیفرخواست چیزی است که معلوم نیست در اسرائیل قانون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im