Feb. 8 (UPI) — تانک های ارتش اسرائیل پوسته دو نظامی حماس پست ها در شمال نوار غزه روز شنبه در آنچه ارتش اسرائیل به عنوان اقدامی تلافی جویانه برای یک موشک به سوی اسرائیل از غزه.

گزارش های متفاوت در مورد اینکه آیا رسمی آژیر و یا تلفن همراه آلارم صدا به عنوان موشک سقوط کرد اما همه منابع گزارش داد موشک ایجاد نمی کند هر تن رسیده است.

“به نظر می رسد که این راکت در محوطه باز. هیچ کس صدمه دیده بود و هیچ صدمه به اموال,” شورای منطقه ای گفت:.

گزارش های متفاوت در مورد اینکه آیا این موشک باعث sirens در منطقه با اسرائیل و دفاع نیروهای گفتن بار از اسرائیل تنها تلفن همراه آلارم باعث شد و “هاآرتص”.

مدت کوتاهی پس از موشک سقوط کرد, نیروهای دفاعی اسرائیل گفت: آن را به حال انتقام برای پرتاب موشک توسط حماس بمباران پست ها در غزه.

“مدتی پیش ارتش اسرائیل تانک های زده دو پایگاه نظامی متعلق به حماس سازمان تروریستی در شمال نوار غزه. اعتصاب در پاسخ به موشک های شلیک شده به سمت اسرائیل قبلا” ارتش اسرائیل گفت.

تبادل آتش میان اسرائیل و گروه های فلسطینی — از جمله راکت و مواد منفجره مملو از بالن — در غزه افزایش یافته است و از آنجا که ژان. 28 آزادی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای صلح در منطقه است.

طرح آمریکا برای صرفنظر کردن از برخی از قلمرو آن در حال حاضر اشغال فلسطین بلکه برای یک غیرنظامی فلسطینی ،

آن را از طریق آمریکا و اسرائیل مذاکره بدون فلسطینی در ورودی راه اندازی تظاهرات و باعث رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین محمود عباس به قطع روابط با ایالات متحده و اسرائیل پس از طرح منتشر شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im