اسرائیلی ها بازگشت به نظرسنجی برای 3 بار ظرف یک سال

2 مارس (فردا) — احزاب از بنیامین نتانیاهو و رقیب سیاسی Benny Gantz مربع خاموش, دوباره, شنبه برای سومین بار در کمتر از یک سال در اسرائیل انتخابات است که امیدواریم به شکستن بن بست که منجمد سیاسی پیشرفت است.

نظر سنجی باز در سراسر اسرائیل روز دوشنبه برای اولین بار از یک رای در سپتامبر گذشته انجام نمی شود به یک دولت وحدت.

نتانیاهو در حال حاضر اسرائیل طولانی ترین خدمت نخست وزیر, یک فساد محاکمه بلندی در 17 مارس است. او هنوز هم به اندازه کافی محبوب را به راحتی مغلوب داخلی چالش زودتر و هنوز گوش قدرتمند خارجی متحدان مانند رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

رای گیری قبل از روز انتخابات نشان داد که حزب لیکود نتانیاهو به حال کمی افزایش آن منجر شود اما نه به اندازه کافی برای شکستن بن بست که مانع دولت برای تقریبا یک سال. یک عرب-اکثریت گروه در حال حاضر به اسرائیل سومین حزب بزرگ است و انتظار می رود را به نفع خود بیشتر صندلی.

همراه با 10,631 مراکز رای دهی باز برای رای دهندگان 14 ایستگاه ایجاد شد برای 5,630 قرنطینه به دلیل coronavirus. بیش از 68 درصد از رای دهندگان معلوم شد در اولین انتخابات آوریل گذشته و نزدیک به 70 درصد برای این مسابقه در ماه سپتامبر.

Gantz گفت: او را به پذیرش نتایج این انتخابات اما اضافه کرد که او انتظار دارد که نتانیاهو برای حمایت از متحدان خود را آبی و سفید حزب یک بار نخست وزیر محاکمه شروع می شود در چند هفته.

اسرائیل پرزیدنت رئوبن ریولین روز دوشنبه گفت او احساس “عمیق شرم” که اختلافات میان اسرائیل سیاستمداران تبدیل شده اند به طوری که آنها موفق به تشکیل یک دولت ائتلافی بیش از گذشته دو انتخابات ملی.

“من مضطرب احساس شرم و حتی” Rivlin گفت. “ما فقط این را سزاوار نیست. ما سزاوار نیست دیگر افتضاح و کثیف انتخاباتی بود که امروز به پایان می رسد و ما را سزاوار نیست این هرگز پایان دادن به بی ثباتی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>