آن زمان برای متوقف کردن که بودجه می گوید: سازمان ملل متحد سر

15 آوریل (فردا) — سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در پاسخ به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به توقف کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی در میان کروناویروس گفت: در حال حاضر زمان برای وحدت نه بدست آورد.

تکرار نظر او هفته گذشته در پاسخ به تهمت بود که در آن تنها تهدید به جلو و بودجه از این که اشاره به این حادثه تلخ گفت: هنگامی که این بیماری همه گیر است بیش از وجود دارد را هم به تأمل و بررسی تمام کسانی که درگیر در واکنش به بحران “اما در حال حاضر این است که زمان.”

“آن را به عنوان است که او گفت:” در بیانیه ای که اواخر روز سه شنبه “همچنین به کاهش منابع برای عملیات سازمان بهداشت جهانی و یا هر گونه دیگر انسان دوستانه سازمان در مبارزه با ویروس. به عنوان من قبل گفت: در حال حاضر زمان برای وحدت و جامعه بین المللی برای همکاری با یکدیگر در همبستگی برای جلوگیری از این ویروس و آن عواقب بسیار مخربی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه اعلام کرد او در کشیدن بودجه از این که به عنوان دولت او انجام یک بررسی از گروه پاسخ به COVID-19.

تهمت متهم کرد که از “mismanaging و پوشش گسترش” از COVID-19 خواستار “مسئولیت پذیری کامل” از این سازمان به عنوان پیشرو دهنده.

“آمریکا و جهان انتخاب کرده اند به تکیه بر این که به صورت دقیق و به موقع و مستقل اطلاعات را مهم بهداشت عمومی توصیه ها و تصمیم گیری” نسبت ناروا گفت. “اگر ما نمی توانیم اعتماد است که این چیزی است که ما دریافت خواهد کرد از این که کشور ما خواهد بود مجبور به پیدا کردن راه های دیگر برای کار با دیگر کشورها برای دستیابی به بهداشت عمومی اهداف است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به جلو و بودجه مواجه شد با swift انتقاد از انجمن پزشکی آمریکا رئیس جمهور پاتریس هریس و نیکوکار میلیاردر بیل گیتس.

“توقف کمک های مالی برای سازمان بهداشت جهانی در طول بهداشت جهانی در بحران است به عنوان خطرناک به عنوان آن را برای تلفن های موبایل” دروازه توییتی اوایل روز شنبه. “کار خود را به کاهش گسترش COVID-19 و در صورتی که کار متوقف شده است و هیچ سازمان دیگری می تواند جایگزین آنها شود. جهان نیاز دارد که در حال حاضر بیش از همیشه است.”

در عین حال هند به چاپ آن تجدید نظر مستند دستورالعمل در چهار شنبه که تاکید یک باکتری از برخی از محدودیت ها از هفته آینده.

روز سه شنبه نخست وزیر نارندرا مودی گفت: این کشور 1.3 میلیارد شهروندان که 21 روز lockdown آنها زیر که در مورد به پایان می رسد خواهد بود تمدید تا زمانی که ممکن است 3.

از ماه مارس تا اواسط آوریل از این کشور سیستم حمل و نقل از پروازهای بین المللی به rickshaws شد زمین به توقف سینما و مراکز خرید دستور داده شد تا از نزدیک و مذهبی در سالن ها و مکان های عبادت توقیف شد.

برخی از جهان دقیق ترین مستند قوانین ادامه خواهد داد و تحت دستورالعمل های جدید, اما آمده است دوشنبه, شیلات دامپروری و چای و قهوه و مزارع لاستیک در میان دیگر فعالیت های کشاورزی ممکن است باز برای کار دوباره در اختیار متحده و دولت های منطقه “بر اساس انطباق دقیق به دستورالعمل های موجود” اجتماعی فاصله و دیگران ،

صنایع دیگر به اجرا درخواهد آمد شامل تجهیزات کشاورزی و تامین کنندگان و سایر محصولات کشاورزی مربوط به کسب و کار و همچنین به عنوان یک کشت از دیگر صنایع است.

اعلام شد که چین سابق کانون شیوع گزارش یک قطره در coronavirus موارد در روز چهارشنبه نشان می دهد تلاش ها برای جلوگیری از عفونت عبور از مرز خود را از روسیه ممکن است کار.

پکن بهداشت ملی کمیسیون ثبت شده 46 مورد جدید از COVID-19 بیش از گذشته 24 ساعت. در میان کسانی که عفونت 36 وارد شد یک قطره از 86 از جمله موارد گزارش شده در روز سه شنبه و 98 خارجی موارد ثبت شده در روز دوشنبه.

آسیا کشور اجرا کرده است یک سری از اقدامات مانند بسته شدن تمام زمین های بازرسی مرزی با روسیه در مارس 8, برای جلوگیری از عفونت از ورود به کشور به ویژه از طریق هیلونگجیانگ چین شمالی استان دریافت کرده است که بسیاری از خارجی موارد است.

پس از آن آغاز شد اعلام وارداتی موارد در اوایل ماه مارس در چین ثبت کرده است 1,500 عفونت که از خارج از کشور.

جدید عفونت افزایش آن شمارش به 82,295 از ویروس پدید آمده از آن مرکزی شهر ووهان در ماه دسامبر و قبل از گسترش در سراسر جهان است.

کمیسیون بهداشت و درمان همچنین گزارش یک مرگ بیش از قبل از 24 ساعت برای کل 3,342 در پنج ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de