آن است که واقعا بسیار ساده’ — BYU بازیکنان فوتبال توصیف فرآیند غربالگری برای COVID-19

پروو — یک ماه گذشت از BYU football بازیکنان اجازه داده شد به عقب در دانشگاه برای اولین بار از زمان COVID-19 همه گیر آمار در اواسط ماه مارس و مجبور به لغو بهار فوتبال شیوه های.

این خانمها بالغ شد یکی از اولین تیم های حاضر در این کشور برای شروع داوطلبانه در فعالیت های دانشگاه پس از NCAA بخش شورا رای دادند ممکن است اجازه می دهد تا آنها را آغاز ژوئن 1. این مدرسه در محل قرار داده “پروتکل های دقیق” برای حفاظت از بازیکنان و اعضای جامعه دانشگاه, اعلام روز بازیکنان شروع به بازگشت به دانش آموز ورزشکار ساختمان که در خانه وزن اتاق و دیگر امکانات آموزشی و دروازه به بیرون تسهیلات عمل.

به عنوان از 1 ژوئیه به کمتر از 46 بخش مدارس تا به حال تایید حداقل یک دانش آموز-ورزشکار به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز. چند را به حالت تعلیق داوطلبانه تمرینات با توجه به نرخ بالای مثبت تست.

به طور طبیعی بسیاری از طرفداران بدانم اگر هر BYU دانشجو-ورزشکاران باید آزمایش مثبت به خصوص از آنجا که خانمها بالغ شده اند در آن به عنوان طولانی و یا بیش از هر تیم دیگر. اما BYU سخنگو گفت ورزشی بخش انتخاب کرده است به افشای اطلاعات است.

“همه داوطلب تمرینات ورزشی در دانشگاه نیاز به یک فرآیند غربالگری برای هر فرد که وارد امکانات ما” می خواند بیانیه ای از BYU دو و میدانی هنگامی که مقامات خواسته شد برای توصیف روند. “به محض ورود آنها خواسته برخی از سوالات اساسی و از طریق علامت تست انجام شده توسط ورزشی کارکنان بخش. اگر همه چیز چک کردن دانش آموز-ورزشکار دریافت یک بند و می توانید با وارد کردن تسهیلات برای کار کردن است.”

جای تعجب نیست که BYU است نه انتشار تعداد موارد مثبت.

“ما همچنان به همکاری نزدیک با دانشگاه رهبران و مقامات دولتی برای نظارت بر COVID-19 وضعیت از نزدیک و ارائه همه ممکن است پادمان برای ما دانشجویان ورزشکار و دو و میدانی پرسنل گفت:” داف Tittle, BYU دانشیار مدیر ورزشی برای ارتباطات است. “نتایج روزانه فرآیند غربالگری نمی شوند ساخته شده است.”

هیچ یک از نیم دوجین یا بیشتر بازیکنان فوتبال صحبت کرد که به Deseret News در ماه ژوئن می دانستم که هر یک از هم تیمی های خود را که تا به حال آزمایش مثبت است. تنها افرادی که دارای علائم زمانی که آنها وارد این امکانات تست شده هستند مگر اینکه آنها را از خارج از دولت بازیکنان گفت.

“آنها ما را متوسط هر روز از ما بخواهید اگر ما هر گونه علائم” گفت کارفرمایی ژاک ویلسون در ژوئن 12. “آنها بررسی ما در میز جلو (از SAB) هر روز از ما بپرسید که چگونه ما احساس. ما نمی رسمی تست برای COVID مگر اینکه بچه ها احساس علائم و همه چیز. واقعا که به دلیل تست طول می کشد تا زمانی که برگردم. … من احساس می کنم آنها در حال انجام همه چیز آنها می توانند. من احساس می کنم هر کس مسئول بودن و محتاط با آنچه در جریان است اما من احساس می کنم مثل آن است که زمان به عقب بر گردیم رفتن, بازگشت به زندگی عادی است.”

چه شده است که فرآیند غربالگری شده بود ؟

در علاوه بر این به ویلسون کارفرمایی Jaren سالن safeties Kavika Fonua و تروی وارنر و offensive lineman جیمز Empey به تازگی توصیف فرآیند غربالگری به Deseret News.

بازیکنان ملزم به پوشیدن پوشش صورت زمانی که آنها وارد ساخت. آنها بلافاصله اقدام به یک دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه. پس از آنها سوال برای علائم و درجه حرارت خود را چک می شود, همه چیز ثبت شده است.

“آن است که واقعا بسیار ساده” Empey گفت. “این فوق العاده آسان است. من حدس می زنم آن را گام دیگری است برای انجام به کار کردن اما ما در حال حاضر به انجام آن به خصوص پس از قادر نبوده است برای مدت طولانی است.”

بازیکنان در ادامه به یکی دیگر از ایستگاه های که در آن آنها قرار داده و انگشت خود را به یک دستگاه است که اقدامات خون-سطح اکسیژن. آنها دریافت گروههای مچ دست برای نشان دادن آنها پاک شده است — و یا آنها به خانه فرستاده می شود اگر درجه حرارت بالا و یا آنها آشنا علائم تب و یا لرز, سرفه, تنگی نفس یا اشکال در تنفس و خستگی عضلانی و یا درد بدن یا از دست دادن طعم و مزه یا بوی آن است.

“ما می توانید این ماسک را به بالابر” Fonua گفت. “اما آن است که بسیار متفاوت در حال حاضر زمانی که ما بلند است. ما فقط باید یکی رک و ما لازم نیست که همکاران و یا هر چیزی. حتی زمانی که ما در حال گرم کردن ما فراموش اجتماعی فاصله و دور ماندن از هر یک از دیگر حتی اگر ما در حال حاضر در گروه های کوچک تر از حد نرمال است.”

Fonua گفت: روال این است که شبیه به آنچه که او در یک واسع بدنسازی قبل از اینکه بازیکنان اجازه داده شد به عقب.

“ما به طور مداوم مطابق با اصول بهداشتی” او گفت:. “همه ما باید خود ما بطری های آب که. به نظر می رسد مانند آن خواهد بود بسیار سخت برای گسترش آن است.”

وارنر گفت: بازیکنان اقامت حداقل 6 فوت از هم جدا حتی زمانی که آنها خارج است.

“از آنچه که من دیده ام همه خود را انجام می دهند و اکثر بچه ها شده اند و سالم به طوری که نشانه خوبی است,” او گفت:.

گفت: Empey: “خوشبختانه ما واقعا تا به حال بیش از حد بسیاری از موارد که در آن مردم حتی نیاز به تست های گرفته شده به طوری که فوق العاده است.”

در ژوئن 17, NCAA بخش من به تصویب شورای مدل برای تیم های فوتبال برای از سرگیری فعالیت در میان COVID-19 بیماری همه گیر. تیم می تواند انجام تا هشت ساعت از آموزش وزن و مطبوع و بررسی فیلم در هر هفته از ماه جولای 13-23.

از جولای 24-Aug. 6 تیم می تواند انجام تا 20 ساعت از “شمارا” ورزشی فعالیت های مرتبط در هر هفته است. تا شش ساعت در هر هفته می تواند برای پیاده روی-throughs که ممکن است شامل استفاده از یک فوتبال است.

BYU اعلام کرد در ماه گذشته که سالانه خود را از فوتبال روز رسانه خواهد بود جولای 20 خواهد بود و عمدتا مجازی.

“من نمی دانم اگر آن را کاملا مورد نیاز برای دریافت آن شش هفته (قبل از باز کن سپتامبر. 3 در یوتا) اما من احساس می کنم مثل آن خواهد بود مفید برای ما فقط به برخی از زمان بیشتر به عنوان یک تیم با هم باید زمان بیشتری برای دریافت و مشاهده واضح تر و فقط در اطراف بچه ها و فقط به احساس فوتبال” ویلسون گفت:. “بیشتر به شیوه های بهتر که ما در بازی اول بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>