‘آن را جعلی کمبود گوشت’: گزارش نشان می دهد صنعت قربانی کارگران در طول همه گیر برای حفظ صادرات حرکت

به عنوان کارگران در گیاهان پردازش گوشت در سراسر کشور در اوایل سال جاری بیمار مبتلا به کروناویروس, تهدید, تولید, صنعت, رهبران اعتراض به دولت اجازه می دهد تا امکانات برای باز باقی می ماند با استناد به تهدید فاجعه بار داخلی و کمبود مواد غذایی.

آن کار می کرد—رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی اجازه می دهد گیاهان برای باز بماند به عنوان ضروری کسب و کار حتی به عنوان کارگران بیمار شدن و مردن. با توجه به گزارش از نیویورک تایمز و ایالات متحده آمریکا امروز منتشر سهشنبه صنعت بود دروغ گفتن در مورد خطر کمبود به منظور حفظ بزرگ صادرات به بازارهای خارج از کشور.

“در آن جعلی است کمبود گوشت ایم” کار روزنامه نگار استیون گلخانه ای.

“گوشت شرکت ها شد و گفت: آسمان در حال سقوط بود و واقعا نبود” مواد غذایی و آب دیده بان ارشد لابی تونی Corbo گفت: بار. “آن نیست که به اندازه کافی وجود ندارد عرضه است. آن بود که عرضه شد در حال ارسال به خارج از کشور.”

اعداد از وزارت کشاورزی ایالات متحده نشان می دهد که این صنعت صادر رکورد مقدار گوشت خوک به چین در ماه آوریل 129,000 تن حتی به عنوان صنعت wringing دست خود را بیش از کمبود و جذاب به دولت فدرال برای معافیت به Covid-19 محدودیت های اعمال شده در گیاهان در سطح ایالتی و محلی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

به عنوان تایمز گزارش داد:

پس از کشتارگاه در چند کشور بسته شد که هزاران نفر از کارگران آزمایش مثبت و ده ها تن درگذشت صنعت عموم لابی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دخالت دولت و مقامات محلی و یا خطر عمده کمبود گوشت در سراسر آمریکا فروشگاه های مواد غذایی. در واقع برخی از خرده فروشان قرار داده و محدودیت در مقدار گوشت مشتریان می تواند خرید و زنجیره ای مواد غذایی سریع وندی در یک نقطه زد کم همبرگر.

اما meatpackers از جمله Smithfield که چین بزرگترین تولید کننده گوشت خوک خریداری شده در سال 2013 را تاکید نمی کند حداقل به صورت عمومی است که نگه داشتن گیاهان باز خواهد همچنین محافظت از خود را در دراز مدت سرمایه گذاری در صادرات به یک کشور است که بسیار حیاتی برای رشد آنها است.

بن Lilliston یک co-مدیر اجرایی موسسه کشاورزی و تجارت سیاست که طرفداران به صورت عادلانه و پایدار سیستم های غذایی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که جدید داده بود تعجب آور است.

که در زمینه صنعت ادعا می کند در مورد کمبود فراموش ظاهر نشده است در مورد حفظ آمریکایی تامین مواد غذایی Lilliston گفت: اما نه با هدف حصول اطمینان از مسئولیت حمایت و اجتناب از مقررات محلی بودند موجود در فرمان اجرایی حتی به عنوان صنعت ادامه داد: به کشتی محصولات خود را در خارج از کشور.

“ما شده است بسیار شک و تردید در مورد این ادعا در اطراف کمبود” گفت: Lilliston. “من فکر می کنم آنها قادر به استفاده از این ایده از کمبود مواد غذایی به عنوان اهرم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de