‘این یک مبارزه’: آنچه را به کمک به این سابق تلویزیون میزبان بازیابی از COVID-19

دراپر — حدود دو ماه پیش استن Ellsworth سابق میزبان BYUtv آمریکایی “سوار” تشخیص داده شد با COVID-19 و قرار داده شده در یک. شانس خود را از بقا ظاهر شوم.

هارلی-سوار مورخ با شانه طول مو بور, یک ژاکت جین و جمجمه کهنه و تقریبا هیچوقت آن را.

“من ترک” او گفت:. “من در راه من از در بیرون از این فانی حجاب.”

این هفته Ellsworth در منزل دوره نقاهت بعد با همسر او نیز یک COVID-19 بازمانده. او به هیچ وجه نزدیک 100% اما ممنون به زنده به خصوص با توجه به این که این ویروس به کشته شدن صدها هزار نفر در سراسر جهان است.

“من ایمان بزرگ که پدر آسمانی ما دعاهای ما را می شنود و پاسخ آنها” گفت: Ellsworth عضو کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران. “خوشبختانه برای من احساس او این است که پاسخ دادن به این یکی مثبت بود و راه رفتن است.”

بسیاری را به رسمیت شناخته و عضله-محدود Ellsworth از دوچرخهسواری روز به عنوان میزبان BYUtv “آمریکایی سوار.” از سال 2011 تا 2016 Ellsworth سوار یک هارلی دیویدسون و بازگو رویدادهای مهم در تاریخ آمریکا است. او برنده منطقه ای امی برای بهترین میزبان در سال 2012.

استن Ellsworth به عنوان میزبان BYUtv “آمریکایی سوار.”
BYUtv

الزورث را استیسی این نسخهها کار میکند در زندگی کمک و مراقبت از حافظه تسهیلات در سالت لیک سیتی. وقتی که تسهیلات با تجربه کوچک شیوع کروناویروس در مه, او آزمایش مثبت اگر چه او در مورد آن خفيف است.

“برای آن به طول انجامید هفت روز و فقط می خواهم یک بد آنفولانزا هیچ تنفسی مسائل” استن Ellsworth گفت. “او منعکس بسیار سریع است.”

اولیه آزمون برگشتم منفی اما در عرض سه روز او نشان دادن علائم و زن و شوهر می دانست که او تا به حال COVID-19. یک تست دوم آمد مثبت است. او تصور خود را تجربه خواهد بود شبیه به همسرش.

“من آمادگی خودم … این خوب خواهد بود. فقط دو یا سه روز در تخت خواب شما بود خوب” Ellsworth گفت. “سپس من توانایی تنفس شد خیلی بد نهفته است. … در نهایت من نمیفهمد, ‘Oh crap من قصد ندارم به خوب است.'”

الزورث گرفته شد به آلتا نمایش بیمارستان. در عرض چند ساعت وضعیت او بدتر شده و او بود نقل مکان کرد به Intermountain مرکز پزشکی که در آن او بود بستری در واحد مراقبت های ویژه شديد COVID-19 ذات الریه و متصل به دستگاه تنفس مصنوعی. این زن و شوهر بود مجاز با هم دوباره برای یک ماه.

چند روز بعد پزشکان مطلع استیسی Ellsworth بود که شوهرش در شکل بد. آنها نمی دانند که چگونه همه چیز را به نوبه خود و به توصیه او آماده شدن برای امکان مرگ او.

“شما بهتر امور خود را به منظور. او بدحال مرد ما در اینجا” استن Ellsworth گفت. “من در برخی از ناامید مشکل است.”

Stacey Ellsworth sits with her husband Stan Ellsworth at their home in Draper as they talk about their life together and Stan’s road to recovery from COVID-19 on Monday, July 6, 2020.
استیسی Ellsworth نشسته با شوهرش, استن, Ellsworth در خانه خود در دراپر به عنوان آنها در مورد زندگی خود را با هم و استن جاده به بازیابی از COVID-19 روز دوشنبه 6 جولای سال 2020 است.
اسکات G Winterton, Deseret News

هر چند همه چیز به نظر می رسد تلخ استیسی Ellsworth دانست و آن را نه شوهرش ،

“من به شدت احساس که او هنوز هم بیش از حد از چپ به انجام,” او گفت:.

دکتر براندون وب, یک بیماری عفونی پزشک در Intermountain مرکز پزشکی استفاده می شود برای حضور در همان روز دوم سنت جماعت به عنوان Ellsworths. او در حال حاضر ریاست COVID-19 درمان کمیته برای Intermountain سیستم و در حال کار برای شناسایی مهمترین درمان در دسترس است. او همچنین کمک با مراقبت های بالینی برای COVID-19 بیماران بستری شده در هر یک از Intermountain 22 بیمارستان. او آگاه شد از Ellsworth مورد و پا به کمک آن خانواده قدردانی است.

دکتر گفت استن Ellsworth تا به حال چندین اساسی شرایط پزشکی که او را در معرض خطر بالاتر برای یک مورد شدید.

“این مهم است که برای به رسمیت شناختن” وب نوشت یک ایمیل به در. “COVID-19 است و نه فقط بیماری افراد مسن است. حتی به ظاهر خوش خیم شرایط اساسی مانند چاقی و فشار خون بالا و یا آسم می توانید با قرار دادن بیماران جوانتر در معرض خطر ابتلا به عفونتهای کشنده شوند.”

در Ellsworth مورد این ویروس باعث شدید ریه آسیب و استرس از این عفونت مبتلا ارگان های دیگر نیز در نتیجه یک زندگی-تهدید عفونت و لخته شدن خون. به عنوان بخشی از درمان خود او تحت یک روش به نام “proning” که به معنای او را به پزشکی ناشی از کما و بدبختانه رو به پایین برای کمک گرفتن اکسیژن بیشتر به بخش های دیگر از ریه ها, وب نوشت.

الزورث یکی از اولین بیماران در ایالت یوتا برای دریافت یک داروی جدید به نام remdesivir. او همچنین شرکت در یک کارآزمایی بالینی در حالی که در بیمارستان است. بیش از یک دوره چند هفته با این و دیگر درمان ریه های خود به آرامی شروع به درمان و مبارزه ویروس Webb گفت.

ایمان مسیحی نیز نقش مهمی در قابل توجه خود را بازیابی Ellsworth گفت.

بسیاری از دوستان در ادیان مختلف و مذاهب در سراسر کشور آگاه شد از وضعیت خود. آنها روزه و دعا برای سلامتی او برای بهبود Ellsworth گفت.

“هنگامی که آنها بازگو داستان آن را برای تلفن های موبایل مانند نیمی از کلیسای مورمون بود روزه برای استن Ellsworth. پس وجود دارد بسیاری از مردم درگیر در درخواست از خداوند با نگاه رحمت بر ما خانواده است. من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که پدر آسمانی ما را می شنود صمیمانه نماز از همه از فرزندان خود صرف نظر از مذهبی خود را از نقطه نظر. من بسیار سپاسگزار برای همه مردم قرار داده است که رو به جلو خود را با ایمان و نماز برای ما است.”

دیگر رویداد مهم صورت گرفت در حالی که Ellsworth بود در میانه مصیبت — مادرش جودی Ellsworth درگذشت. استن Ellsworth این را می دانست چرا که او گفت که مادر خود را در روح و بازدید او را در واحد مراقبت های ویژه.

“یکی از تنها پاک کردن خاطرات من از کل این چیزی که نشسته است با من و مادر” Ellsworth گفت. “ما نشسته و صحبت کردیم و او به من توضیح داد که او در حال حرکت بود ، او به من گفت به مبارزه و گفت: ما می خواهیم مطمئن شوید که شما را با خانواده خود را. … زمانی که من در نهایت از خواب بیدار شوهر و برادران خود شد و گفت: “هی مامان گذشت.’ و من گفت: “آره, من می دانم.'”

از آن نقطه, Ellsworth وضعیت به آرامی شروع به بهبود می بخشد.

هیچ بازدید کنندگان مجاز به بازدید Ellsworth اما یک دوست خانوادگی که مشغول به کار در تاسیسات مجاز به آوردن برخی از عکس های خانوادگی خود را به بالین. باز کردن چشم خود را برای دیدن چهره دوست داشتنی خود را آنهایی که به او کمک کرد تا برای مبارزه با احساس تنهایی. یکی یک عکس از استن و استیسی Ellsworth با داشتن سرگرم کننده در یک استادیوم آتش بازی نشان می دهد, به یاد او چگونه به شدت او می خواست به زندگی می کنند برای خود و خانواده.

“این است که بسیار منزوی بیماری است. همه شما به تنهایی و سخت” Ellsworth گفت. “این تصاویر به من قدرت و شجاعت. آنها به من درایو به خانه با استیسی.”

الزورث به دست آورد قدرت کافی برای بازگشت به خانه در پایان ماه ژوئن.

Stan Ellsworth talks about his road to recovery from COVID-19 on Monday, July 6, 2020, at his home in Draper.
استن Ellsworth, مذاکرات در مورد راه خود را به بهبود از COVID-19 روز دوشنبه, جولای 6, 2020, در خانه اش در دراپر.
اسکات G Winterton, Deseret News

“این یک مبارزه یک مبارزه سخت تر من تا به حال,” Ellsworth گفت. “من و همسرم را در یک لیست از چیزهایی که باید سعی در کشتن من در طول زندگی من است. این بود که احتمالا در سمت راست وجود دارد در سه.”

در میان دیگر تماس نزدیک با مرگ, Ellsworth ذکر او درگیر در یک تصادف اتومبیل در سال 2017. او جان سالم به در برد حمله قلبی در سال 2013. زمانی که او در دبیرستان او شوکه شده بود در حالی که با استفاده از کابل به پرش شروع یک ماشین دوست.

تأمل در خود COVID-19 تجربه Ellsworth ستایش و ابراز قدردانی عمیق برای همه “فوق العاده حرفه ای و دلسوز” مراقبت های بهداشتی کارگران که برای او مراقبت.

تجربه تا به حال یک “وحدت اثر” در خانواده و تقویت ایمان خود را در بشریت است. آنها واقعا احساس نماز از بسیاری از بلند کردن آنها را.

“من احساس می کنم که همسر من می تواند احساس آن است که یک احساس قوی,” Ellsworth گفت. “همسر من می گوید آن را مانند در اختیار داشتن آب گرم ریخت و بیش از شما. به من این احساس به عنوان قدرتمند به عنوان این که شوک الکتریکی و آن را به من داد که من اعتماد به نفس می تواند انجام دهد این است که من تا به حال قدرت فراتر از قدرت من است.”

بیشتر از هر چیزی میزبان “آمریکایی سوار” است سپاسگزار بود دوباره به خانه با همسر و عزیزان چیزی که او می ترسید او ممکن است ممکن است در یک نقطه. در برخی از راه او یک مرد تغییر.

“دختر من گفت: آن را مانند پدرم از خواب بیدار شد و او را یک کودک دوباره. او فقط دوست دارد زندگی’,” او گفت:. “من دیگر هیچ وقت به نفرت و خشم. در آن طول می کشد تا انرژی است که بهتر می تواند استفاده شود برای ایجاد اختلاف و یا حداقل مردم در اطراف شما را شادتر. وجود دارد تنها دو چیز من نیاز به نگرانی در مورد — مطمئن شوید که من در کار من و عشق به یکدیگر.”

های خود تجدید قدردانی از چیزهای کوچک زندگی, مانند, اهمیت, روابط, همراه با فرصت ها برای خدمت و مهربان بود.

“زندگی آنقدر کوتاه است و شما فقط هرگز نمی دانید. من می داده اند هر چیزی را فقط با نگه داشتن دست خود را و گوش دادن به او تنفس,” او گفت:. “بیرون رفتن از راه خود را به ایجاد اختلاف و ترک این جهان به مکانی بهتر از آن بود که شما وجود دارد.”

الزورث نتیجه تجربه خود را با یک درخواست برای عموم به توان کوشا در پیروی از دستورالعمل های ایمنی و جلوگیری از گسترش این بیماری است. ترس نیست اما دریافت حقایق. درک آنچه در آن است و حرکت رو به جلو با عقل سلیم و احتیاط. با پوشیدن یک ماسک و اجتماعی فاصله را نجات, او گفت:.

“این است که مسائل جدی. این یک شوخی نیست. اگر شما آن را دوست دارم من آن را به شما غذا خوردن زنده و مدفوع شما مرده است. آن است که رفتن به شما لرزش و زلزله شما و ضرب و شتم شما مانند یک فرش” Ellsworth گفت. “من از دست رفته مانند 35 پوند در حالی که من در آن وجود دارد. خوشبختانه من تا به حال آن را از دست بدهد.”

Stan Ellsworth looks up at his wife Stacey Ellsworth as she helps his with his oxygen tube as they talk about their life together and Stan’s road to recovery from COVID-19 on Monday, July 6, 2020, at their home in Draper.
استن Ellsworth به نظر می رسد تا در همسرش استیسی Ellsworth به او کمک می کند تا خود را با اکسیژن لوله به عنوان آنها در مورد زندگی خود را با هم و استن جاده به بازیابی از COVID-19 روز دوشنبه, جولای 6, 2020, در خانه خود در دراپر.
اسکات G Winterton, Deseret News

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>