ایتالیا اعلام آن شروع خواهد شد به سهولت آن COVID-19 مستند از آوریل 4

مارس 21 (UPI) — به عنوان در اروپا اقتصاد رنج می برند تحت سرسخت محدودیت دولت برای جلوگیری از گسترش این coronavirus نخست وزیر جوزپه کونته اعلام کرد که ایتالیا یکی از سخت ترین-آمار کشور توسط ویروس حرکت خواهد کرد تا به تدریج خود را بالا ببرد مستند شروع اوایل ماه آینده.

نخست وزیر ایتالیا توضیح داد که او پرده از جزئیات این طرح به سهولت کشور از آن مستند پایان همین هفته با “مناسب پیش بینی” که آن را اعمال می شود ممکن است از 4.

“بیایید متوقف بودن سخت با کشور ما,” او گفت: در زبان انگلیسی Facebook post. “تمام دنیا در تلاش است. ما می تواند افتخار ما چگونه روبرو هستند و این بسیار سخت تست.”

این کشور 60 میلیون نفر از شهروندان قرار داده شد تحت مستند در 9 مارس زمانی که این کشور تا به حال کمتر از 10000 تایید موارد بیماری ترین در اروپا است. در مارس 22, محدودیت تنگ تر شد ممنوع کردن جنبش در داخل کشور و بسته شدن غیر ضروری کسب و کار.

کونته اذعان اقتصادی فشار مستند تا به حال در هر دو کسب و کار و شهروندان اما دولت نمی تواند “رها کردن خط از حداکثر احتیاط” را به “افراط” افکار عمومی صنعت و شرکت ها خواستار آن بود فورا برداشته است.

“کاستن از اقدامات باید بر اساس یک ساختار و بیان طرح,” او نوشت. “ما نیاز به بازگشایی و بر اساس برنامه ای که در نظر گرفتن تمام جزئیات و عبور از-عبور از تمام داده ها.”

او گفت: این نام به صورت “جدی” علمی طرح که در نظر تمام جزئیات از جمله ارضی مختصات به عنوان مشرف به هر موضوع همراه با خطر افزایش این کشور تعدادی از عفونت.

“ما باید آماده برای مهار این صعود را به حداقل سطوح به طوری که خطر سرایت “قابل تحمل” او گفت:.

هنگامی که کانون در اروپا شیوع کروناویروس ایتالیا پیشی گیرد و توسط اسپانیا در اوایل این ماه در تعداد کل عفونت. با توجه به زنده ردیاب ویروس توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از بامداد سهشنبه ایتالیا بود 181,228 موارد به اسپانیا 200,210. اما ایتالیا تا به حال بالاتر مرگ و میر نزدیک به 3,000 با مجموع 24,114.

ایتالیا به وزارت بهداشت گزارش دوشنبه شب افزایش بیش از 2,250 موارد قبلی 24 ساعت — پایین ترین تعداد موارد شمارش در بیش از یک ماه است.

در آلمان کشور با پنجم-بیشترین تعداد از موارد مقامات دولتی اعلام کرد که مشهور اکتبر برنامه ریزی شده برای شروع سپتامبر. 18 لغو شده است.

باواریا وزیر رئیس جمهور Markus Soder و مونیخ خداوند شهردار دیتر ریتر اعلام کرد در اروپا یاد سقوط جشنواره لغو شد در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی با استناد به خطرات فقط بیش از حد بالا است.

“ما در حال زندگی در زمان های مختلف گفت:” Soder. “و زندگی با corona به معنی زندگی با دقت.”

این مراسم که با حضور میلیون ها نفر هر سال متشکل از افراد تجمع نزدیک به هم در چادر و تهدید به گسترش coronavirus گفتند.

اعلام می آید یک روز پس از آلمان و همچنین دیگر کشورهای اروپایی شروع به لبه خارج از خود را تحت مستندات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de