22 مه (بی بی سی) — ایتالیا شده ژنتیکی دیگ ذوب برای تقریبا 20000 سال بر اساس یک مطالعه جدید. هیچ جای دیگری در اروپا میزبان یک مخلوط بیشتری از میراث ژنتیکی.

در علاوه بر این به اعماق تاریخ این منطقه تنوع ژنتیکی قدمت آن به اواخر یخبندان حداکثر ژنومی بررسی باستان و مدرن ایتالیایی ها نشان داد مردم در شمال و جنوب ایتالیا تکامل یافته و منحصر به فرد ویژگی های ژنتیکی در پاسخ به واگرا شرایط محیطی.

ژنتیکی خصوصیات مردم اين دو منطقه حداقل تا حدی توضیح دهد که چرا این جمعیت کاهش خطر کلیه التهاب برخی سرطان و دیابت و چاقی — همه از آن نفع عمر طولانی تر.

جیب ایتالیا اغلب شامل در لیست به اصطلاح “آبی مناطق” مکان و جمعیت مشخص می شود تعداد زیادی از octogenarians.

“به دست آوردن درک درستی از تاریخ تکاملی اجداد ایتالیایی ها اجازه می دهد تا ما را به درک بهتر فرایندهای جمعیتی و کسانی که از فعل و انفعالات زیست محیطی است که به شکل پیچیده ای آمیزه ای از اصل و نسب اجزای امروز اروپا جمعیت” پژوهشگر مارکو Sazzini استاد انسان شناسی مولکولی در دانشگاه بولونیا گفت: در انتشار اخبار.

“این بررسی را فراهم می کند اطلاعات ارزشمند به منظور به طور کامل درک بیولوژیکی فنی فعلی ایتالیایی جمعیت. علاوه بر آن اجازه دهید ما درک عمیق باعث می شود که می تواند تاثیر در این جمعیت بهداشت و درمان و یا در آن مستعد ابتلا به تعدادی از بیماری ها.”

برای مطالعه دانشمندان توالی ژنوم 40 داوطلب از سراسر ایتالیا. شرکت کنندگان انتخاب شده برای نمایندگی خود را از این کشور گسترده تنوع ژنتیکی.

دانشمندان در مقایسه با گروه ژنومی ویژگی به نشانگرهای ژنتیکی از 35 جمعیت از اروپا و از مدیترانه و همچنین به عنوان مولفه های ژنتیکی در میان برخی از 600 انسان باقی می ماند قدمت بالایی Palaeolithic و عصر برنز — 40000 و 4000 سال پیش بود.

تحلیل دقیق دوشنبه در مجله BMC Biology, نشان داد, مدرن ژنومی امضا را می توان به عنوان دور به عنوان 19,000 سال پیش — به دوره پس از آخرین glaciation.

محققان همچنین در مقایسه با ژنوم از مردم از شمال و جنوب ایتالیا و ترسیم ظهور این تفاوت را از طریق منطقه ژنتیکی جدول زمانی.

“ما در رعایت برخی تا حدی با هم تداخل دارند روندهای جمعیتی در میان اجداد این دو گروه از 30000 سال پیش و برای باقی مانده سال بالایی Palaeolithic” گفت: مطالعه همکاری نویسنده استفانیا Sarno, یک محقق در دانشگاه بولونیا.

“با این حال ما شاهد تنوع قابل توجهی بین ژن استخر از اواخر دوره یخبندان در نتیجه برخی از هزاران سال قبل از آن مهاجرت های بزرگ که در ایتالیا اتفاق افتاده است از نوسنگی به بعد” Sarno, گفت:.

محققان گمان می برند پناهندگان از آخرین glaciation دوره همچنان در مرکز ایتالیا قبل از تقسیم در جهت مخالف پس از یخچالهای طبیعی ذوب شده است. ژنوم شمال ایتالیا اثری از این پست یخبندان مهاجرت.

محققان قادر به تشخیص و حتی بیشتر باستان امضا در ژنوم شمال ایتالیا — ژنتیکی امضا منحصر به فرد به اروپا hunter-gatherers که جمعیت زیادی عصری اروپا بین 36,000 و 26,000 سال پیش.

آخرین تجزیه و تحلیل نشان داد این ژنتیکی امضا ناپدید شده اند در ژنوم جنوب ایتالیایی.

محققان همچنین شناسایی ژنتیکی ناشی از جمعیت اقتباس به هزار سال از تغییر آب و هوا. جمعیت ایتالیا در تکامل یک متابولیسم بهینه سازی شده برای یک رژیم غذایی پر کالری غنی از چربی های حیوانی.

“در این افراد از شمال ایتالیا ما مشاهده تغییرات در ژن شبکه های تنظیم انسولین و بدن گرما تولید و همچنین در کسانی که مسئول بافت چربی سوخت و ساز بدن” گفت: مطالعه همکاری نویسنده پائولو Garagnani استاد پزشکی و تجربی و پاتوفیزیولوژی در دانشگاه بولونیا.

“این تغییرات می تواند منجر به عوامل کلیدی در کاهش استعداد ابتلا به بیماری هایی مانند دیابت و چاقی” Garagnani گفت.

در جنوب ایتالیا جمعیت نیز تکامل یافته ژنتیکی ویژگی در پاسخ به این منطقه شرایط زیست محیطی از جمله برنامه نویسی برای تولید mucins که محافظ پروتئین موجود در غشاء مخاطی دستگاه تنفسی و دستگاه گوارش و سیستم های.

“این سازگاری ژنتیکی ممکن است تکامل یافته اند در پاسخ به باستان میکرو ارگانیسم” گفت: مطالعه همکاری نویسنده پائولو Abondio دانشجوی دکتری در دانشگاه بولونیا.

“برخی از محققان در ارتباط اند برخی از این مولفه های ژنتیکی با کاهش حساسيت به برگر بیماری که شایع التهاب موثر بر کلیه ها و در واقع کمتر در جنوب نسبت به شمال ایتالیا,” او گفت:.

هزار سال صرف مدیترانه خورشید نیز الهام گرفته از تغییرات در ژن ها که به تنظیم تولید ملانین — تغییراتی که توضیح کاهش بروز بسیاری از سرطان پوست در میان جنوب ایتالیایی.

“ما مشاهده شده است که برخی از این انواع ژنتیکی شده اند نیز مرتبط با عمر طولانی تر. این هم درست است برای دیگر تغییرات ژنتیکی که مشخصه از جنوب ایتالیا گفت:” مطالعه همکاری نویسنده کلودیو Franceschi بازنشسته استاد در دانشگاه بولونیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de