آن را یک بیماری همه گیر اما میلیونر تهمت مشاور شکایت 600 دلار در هر هفته افزایش مزایای بیکاری بیش از حد سخاوتمندانه

ایالات متحده نرخ بیکاری هنوز هم در سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ و coronavirus ناشی از ادامه اخراج های دسته جمعی در سراسر کشور, میلیونر, کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow شکایت یکشنبه که 600 دلار در هر هفته افزایش بیمه بیکاری مجاز توسط مراقبت در عمل بیش از حد سخاوتمندانه و گفت: باید مزایای پایان می رسد در پایان ماه ژوئیه.

“منظورم این است که ما در حال پول دادن به مردم به کار نمی کند. بهتر است از حقوق خود را دریافت کنید” Kudlow گفت: در ظاهر در سی ان انانعکاس مشترک جمهوری شکایت که بسیاری از کارگران ایالات متحده درآمد کمی بیشتر روی تقویت بیمه بیکاری از آنها را در خود کم درآمد. مترقی نمایندگان مجلس و اقتصاددانان استدلال کرده اند که راه حل این است که افزایش دستمزدها نه بریده بریده مزایای.

Kudlow پیش بینی کرد که کنگره نمی خواهد گسترش و افزایش مزایای بیکاری گذشته جولای 31, تاریخ انقضا و گفت: تهمت و دولت است “به دنبال اصلاحات اندازه گیری است که هنوز هم ارائه برخی از نوع از پاداش برای بازگشت به کار, اما آن را نمی خواهد به عنوان بزرگ است.”

اقتصاددانان بارها و بارها در روزهای اخیر هشدار داده است که قبل از موعد مقرر پایان دادن به کمک های مالی برای گذاشته شدن کارگران می تواند عواقب فاجعه بار برای میلیون ها نفر از مردم و مانع گسترده تر بهبود اقتصادی.

در صورت گسترده اقتصادی درد و ناامنی اضافی بیمه بیکاری به عنوان یک راه نجات برای کسانی که به اندازه کافی خوش شانس در واقع دریافت مزایای که حق آنها توسط قانون است. سابق وزارت خزانه داری اقتصاددان موبایل Tedeschi برآورد کرده است که پایان دادن به افزایش مزایای بیکاری در ماه ژوئیه 31 می در نتیجه “کاهش پرداخت از 50-75% شبانه” برای میلیون ها نفر از مردم است.

جاش Bivens و هایدی Shierholz از موسسه سیاست اقتصادی استدلال در یک پست وبلاگ در ماه گذشته است که “هدف از تولید سریع اقتصاد کلان بازیابی از این شوک بیشتر پول به جیب پایین و متوسط دستمزد کارگران بهتر است.”

“بدون سخاوتمندانه امداد این کارگران و خانواده های آنها را مجبور به اجرا کردن پس انداز ناچیز و رفتن به بدهی فقط برای زنده ماندن در طول مستند دوره” Bivens و Shierholz نوشت. “علاوه بر این باعث اجتناب بدبختی انسان این امر به شدت مانع صرف—و با فرمت کلی بهبود اقتصادی—زمانی که بهداشت عمومی همه روشن است که در نهایت صدا.”

“اضافی $600 هوشمند و دلسوز و سیاستگذاران باید گسترش همه (یا حداقل بیشتر) از این افزایش فوق العاده خوبی در جولای گذشته—حداقل تا زمانی که نرخ بیکاری در حال کاهش است به سرعت و در سطح قابل کنترل” اقتصاددانان اضافه شده است.

به عنوان رویاهای مشترک گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت و اعضای جمهوری خواه کنگره در زمان چیزی از پیروزی دامان زیر اداره آمار نیروی کار’ (BLS) ژوئن 5, مشاغل, گزارش نشان می دهد که نرخ بیکاری کاهش یافته است کمی بین آوریل و مه. این BLS یافت که نرخ بیکاری همچنان در متناوب 16 ٪ — یک واقعیت است که متوقف نمی قانونگذاران جمهوریخواه کنگره از با استفاده از این گزارش اعلام کرد که اضافی coronavirus امداد است که دیگر مورد نیاز است.

سناتور. Ron Wyden (D-سنگ.), یکی از معماران از افزایش بیمه بیکاری, بیمه پاره پاره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و شنبه هفته گذشته برای “اعلام ‘ماموریت انجام شد “در پاسخ” به گزارش BLS.

“حتی اگر میلیون ها نفر از آمریکایی ها به بازگشت به کار, اگر میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست دادن سوپر منافع هستند و به طور ناگهانی قادر به پرداخت صورتحساب خود را در اقتصاد نمی خواهد دوباره بجای اول برگشتن” Wyden هشدار داد در طی یک کنفرانس تلفنی با کارگران و فعالان است. “همه چیز بدتر خواهد شد و من از ترس است که خانواده ها را پیدا خواهد کرد خود را به طور فزاینده ای در تنگه وخیم است. کنگره نمی تواند رها کردن خانواده در میان این جریان بحران اقتصادی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im