‘این همه شور و هیجان در حال حاضر’ به صورت یوتا دولت اردن بعد از هکرها را انتخاب کنید او را در سال 2020 پیش نویس NFL اولین دور

سالت لیک سیتی — در شش ماهه اول میدارد از سال 2020 پیش نویس NFL یکشنبه شب سه quarterbacks رفت هیئت مدیره — LSU جو نقب زدن به سینسیناتی در شماره 1 آلاباما توا Tagovailoa به میامی در شماره 5 و اورگان جاستین هربرت به لس آنجلس شارژر در شماره 6.

که در سمت چپ یوتا دولت اردن عشق به عنوان بهترین در دسترس کارفرمایی در هیئت مدیره یک ساعت به پیش نویس اولین دور.

آن را در زمان 20 انتخاب بیشتر و نزدیک به دو ساعت به علاوه یک تجارت — قبل از عشق شنیده می شود نام خود را به عنوان Green Bay Packers ساخته شده یک حرکت به پیش نویس سابق Aggie تجارت تا چهار نقطه با میامی به انتخاب عشق 26 کلی انتخاب در اطراف 9:25 p. m. EDT.

“من فقط فوق العاده هیجان زده است. این همه شور و هیجان در حال حاضر” عشق در مصاحبه ای گفت: در ESPN در مدت کوتاهی پس از انتخاب است. “من تا به حال برخی از مذاکرات با کارکنان مربیگری در خلیج سبز.”

عشق را به پیوستن به یک کارفرمایی اتاق در خلیج سبز که شامل یکی از بازی های برتر سیگنال تماس گیرنده در 16 سال کهنه Aaron Rodgers. مانند عشق راجرز تجربه اسلاید پایین دور اول هیئت مدیره زمانی که او گرفته شده بود توسط هکرها با شماره 24 را انتخاب کنید در سال 2005 پیش نویس است.

36 سال راجرز صرف زمان در پشت Brett Favre برای سه فصل قبل از مصرف بیش از شروع کارفرمایی نقش در خلیج سبز یک سناریوی ممکن برای عشق به تکرار. راجرز تا به حال یک طبقه شغلی منجر هکرها به سوپر باول XLV عنوان در سال 2011 پرتاب برای 46,946 متری و 364 touchdowns درآمد دو NFL MVP افتخارات و نام برای نرم افزار کاسه هشت بار.

“من در حال حاضر دانستن من می توانند یاد بگیرند که بسیاری از Aaron Rodgers” عشق گفت. “که یکی از بز سمت راست وجود دارد در این بازی و من هیجان زده می شود قادر به (بازی) پشت سر او و یاد بگیرند تا آنجا که من می توانم.”

هکرها دو جوان دیگر quarterbacks تیم بویل و مانی ویلکینز در فهرست خود را.

آن شد که بار دوم پلاک 26 انتخاب کنید در این سال های پیش نویس شده بود معامله شده و به عنوان دلفین ها آن را از هوستون از طریق تجارت است. هکرها به یک چهارم-دور انتخاب کنید به میامی به حرکت می کند تا چهار لکه ها و پیش نویس را دوست دارم.

عشق بود که شماره 3 در ESPN بهترین لیست موجود زمانی که او انتخاب شده توسط هکرها است Aggie به انتخاب در دور اول از سال 1970 زمانی که دفاعی در مقابله با فیل اولسن گرفته شد, شماره 4 به طور کلی توسط بوستون پرستان. او همچنین فقط دوم سابق ایالتی یوتا کارفرمایی برای رفتن در دور اول با بیل Munson — گرفته و هفتم به طور کلی با لس آنجلس قوچ در سال 1964 بودن دیگر.

عشق در سمت چپ Aggie برنامه زیر junior فصل و تا به حال بیش از 9000 متری از مجموع جرم در ایالتی یوتا. او انداخت برای 8,600 متری 60 touchdowns و 29 interceptions در سه فصل و تا به حال 12 حرفه 300-حیاط عبور بازی ها در حالی که با اضافه کردن 12 عجله touchdowns. او انداخت برای 3,567 متری 32 touchdowns و شش interceptions در بهترین فصل در سال 2018 و سپس شاهد یک شیب در شماره خود را در سال گذشته زمانی که عشق انداخت Division-من 17 interceptions.

6-پا-4, 224-پوند عشق اعتبار پدرش Orbin عشق برای نقش او در کمک به او در رسیدن به NFL. Orbin درگذشت خودکشی در سال 2013 زمانی که اردن عشق 14 ساله بود.

“او به من در اینجا واقعا. من قطعا تحقق پدر من را دید” عشق گفت.

توانایی های خود را به پخش زمانی که همه چیز شکستن و همچنین به عنوان بازوی خود قدرت را به دست آورده عشق مقایسه به پاتریک Mahomes کانزاس, شهرستان, جوان MVP کارفرمایی.

سابق NFL MVP کارفرمایی Kurt وارنر در حال حاضر یک تحلیلگر با NFL شبکه گفت: در طول برنامه تلویزیونی او توسط این انتخاب در حالی که رسم مقایسه بین راجرز قیمومیت تحت Favre و چه عشق ممکن است در به عنوان یک پتانسیل وارث آشکار است.

“این کار را به خوبی برای آنها زمانی که آنها رفت و آرون راجرز زمانی که برت Favre تا به حال یک زن و شوهر سال چپ” وارنر گفت. “بنابراین در حال حاضر آنها فقط ساختمان برای آینده است. بسیاری از مردم مقایسه (عشق) به پاتریک Mahomes. او که صعودی است که ورزشکاری توانایی ایجاد برخی از کسانی که در ویژه می اندازد که خلیج سبز دیده می شود برای چندین سال با Aaron Rodgers.

“این در مورد آماده شدن برای آینده است که بعد کارفرمایی. اما من کمی شگفت زده کرد چرا که من می دانم Aaron Rodgers است فکر ” من برخی از سلاح های بیشتر. من می خواهم برای برنده شدن بیشتر قبل از من بازنشسته شود.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im