“این بسیار عجیب و غریب’: یوتا quarterbacks حفظ رقابت با وجود انجام این کار از فاصله

سالت لیک سیتی — جای تایلر هانتلی آشکار اولویت برای یوتا Utes. از دست دادن اولین-تیم all-کنفرانس کارفرمایی به فارغ التحصیلی و NFL ایجاد کرده است یک فرصت است برای grabs.

وجود دارد سه نامزد برای این کار — نقل و انتقالات جیک بنتلی (کارولینای جنوبی) و کم Rising (تگزاس) و همچنین سابق راه رفتن در جلب Lisk. سه نفر تا به حال کمی به هیچ جدایی پس از سه بهار شیوه های. پس از آن خاموش شدن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما یک نگاه اجمالی از سه quarterbacks که در حال مبارزه برای این کار گفت:” یوتا مربی Kyle Whittingham. “آن دسته از بچه ها هستند که در حال رفتن به شکار.”

چیدن استارت بعدی خواهد بود یک فرایند و در نهایت تا حدودی سریع در آن.

“بیا سقوط اردوگاه هر زمان که میباشیم ما به اون که محدود به دو حق دور” Whittingham توضیح داد. “بنابراین ما باید سه رفتن هستند که در ترکیب اما ما به اون که به دو نسبتا به سرعت و پس از آن ایده آل دو هفته از بازکن ما باید به تصمیم گیری در مورد یک پسر و رفتن از وجود دارد.”

Quarterback Cameron Rising watches after handing off the ball during a drill as the University of Utah football team opens spring camp at the Eccles Football Facility practice fields in Salt Lake City on Monday, March 2, 2020.
کارفرمایی کامرون افزایش ساعت پس از معلق کردن توپ در طول یک تمرین به عنوان دانشگاه یوتا تیم فوتبال باز می شود بهار اردوگاه در اککلس فوتبال تسهیلات و زمینه های عملی در سالت لیک سیتی در دوشنبه 2 مارس سال 2020 است.
اسکات G Winterton, Deseret News

در حال حاضر هر چند رقابت است که برپا در جبهه است. بازیکنان مانند هم تیمی های خود را به پشت در خود را فردی زادگاه منتظر همه گیر فرو نشست.

اگر چه آنها صحبت می کنند اغلب و به طور منظم شرکت در زوم جلسات quarterbacks از لحاظ جغرافیایی دور. بنتلی است که در کارولینای جنوبی; Lisk است که در ایالت یوتا و رو به افزایش است که در کالیفرنیا.

هر بازیکن است که کار سخت می شود شروع کارفرمایی که Utes شروع فصل هفت. 3 در خانه در برابر BYU فرض شروع فصل به عنوان برنامه ریزی شده. آنها در حال ساخت بهترین از به چالش کشیدن وضعیت دوری از تیم فوتبال مرکز و پردیس.

“این بسیار عجیب و غریب است. آن چنان خارجی برای همه” افزایش گفت. “فقط برای رفتن از دیدن این بچه ها هر روز به دیدن آنها را در تمام آن یک تغییر شدید. بنابراین آن را دشوار می سازد.”

با تشکر, اما, به, تکنولوژی مانند زوم بازیکنان صحبت می کنند به یک دیگر تقریبا هر روز در طول هفته. گفت: افزایش کارفرمایی جلسات بسیار مولد به عنوان آنها همچنان به یادگیری جرم و پیشرفت با هم.

“هدف ما این است که همیشه برای نگه داشتن بهتر — هر یک از ما” افزایش گفت. “فقط با داشتن چنین رقابتی کارفرمایی اتاق است که فقط رفتن را به همه ما بهتر است.”

هر کارفرمایی امیدوار است به بهترین صورت به استارت. بنتلی اشاره کرد این نوع سخت به بازی “چه-اگر” بازی کرده بود بهار توپ تکمیل شده است. یک سلسله مراتبی ممکن است ایجاد شده است.

“من فکر می کنم بهار عمل را اجازه داده اند ما را به انجام این کار است. من فکر می کنم آن را باید روشن شده است, شما می دانید که آن را” بنتلی گفت: این نبرد به استارت. “هر روز فرصتی است برای رقابت پس از آن قطعا می شده اند و سرگرم کننده وضعیت به کسانی که scrimmages و کسانی که بازی مانند تکرار”.

آن اتفاق نمی افتد, اگر چه, و این رقابت ادامه خواهد داد به سقوط اردوگاه.

“بنابراین من حدس می زنم آن را شکل خارج و سپس و من فکر می کنم که چرا در این زمان بسیار مهم است — نه هر گام به عقب و نگه داشتن بهتر است” بنتلی گفت.

رزومه قابل توجه

سابق کارولینای جنوبی کارفرمایی که آغاز شده و همه 33 بازی او با بازی در Gamecocks پیوست Utes در ماه ژانویه به عنوان یک فارغ التحصیل انتقال. او افزایش از دست دادن زندگی می کنند زمان نصب با جلسات مجازی و گرفتن همه چیز را مفهومی بر روی کاغذ و سپس کار بر روی همه چیز.

بنتلی مشغول بوده است مرد پس از بازگشت به خانه به کارولینای جنوبی است. او تا به حال یک فولاد ورق برداشته شده از جراحت پا که کنار او برای همه آنها به جز یک بازی در فصل گذشته.

“در حال حاضر آن را احساس می کند 100% طبیعی به من و من قادر به انجام همه چیز و واقعا هیچ محدودیت با هر چیزی” گفت: بنتلی که به ذکر است که صفحه ساخته شده بود پای خود را کمی سفت و در حال حاضر او را به تمام عضلات قوی تر مانند هر چیز دیگری.

بنتلی شروع یک روز معمولی با نوتوانی. او بعد از آن سر به حوزه های محلی خود را با پدر و کلاس نهم به پرتاب توپ در اطراف. آنها کار بر روی آنچه که آنها می توانند.

تمرین در خانه نیمکت و قفسه چمباتمه زدن در حال بعدی با پیوستن به تمرینات ارائه شده توسط یکی دیگر از خواهر و برادر که دستیار مربی شنا در میامی و یوتا قدرت و تهویه مربی داگ Eliasa. روزانه وجود دارد چت با حمله هماهنگ اندی لودویگ و یک وعده غذایی خوب پخته شده توسط مامان هر شب.

بنتلی که صرف یک یا دو ساعت در هر روز کار به درک فهم و outs از یوتا جرم زیر کوتاه بهار آزادانه اذعان می کند روز خود را با فوتبال و بلند. او را به تماشای بسیاری از فیلم بیش از حد و کاملا آشنا با چگونه هانتلی زد جرم در فصل گذشته.

این همه در مورد “نوع پیدا کردن راه هایی برای بهتر هر روز” بنتلی گفت.

سلامت-حکیم بنتلی انتظار به 100% آماده در زمان شیوه رزومه. در عین حال او طرز فکر است که این رقابت ها در حال انجام است.

این در حالی است پس از بنتلی, بازی های برگزار شده است در یک بازی. او مجروح شد و در کارولینای جنوبی بازکن فصل برابر کارولینای شمالی در اوت. 31.

پس از خروج از میدان شلی که بعد بنتلی مشتاق به بازگشت وجود دارد و اثبات آنچه که او می تواند انجام دهد. در دوره تصدی خود در کارولینای جنوبی بنتلی مشبک 7,670 متری از جرم و انداخت 55 touchdown عبور می کند.

با وجود رزومه قابل توجه بنتلی نیست چیزی مصرف نمی دانیم. این یک ذهنیت او گرفته شده است.

“من فقط در اینجا به انجام کار است. من می دانم آنچه که من می تواند در این زمینه انجام دهد و این نوع از راه من فکر می کنم در مورد آن گفت:” بنتلی که اضافه شده است که او هر روز بهتر شدن رقابت است و رفتن به آن بهترین شات خود را.

“خواهیم دید چه اتفاقی می افتد,” او گفت:.

رقابت

بنتلی ابراز اعتماد به نفس در Whittingham و این روند به جای هانتلی.

“او سر مرد و او می تواند می گویند که ما در حال رفتن به چرخش در تمام سه سال تمام” بنتلی گفت. “من معنی بدیهی است, آن چیزی است که من می خواهم اما ما به دنبال او و ایمان به او را به انجام آنچه که بهترین برای تیم فوتبال است.”

افزایش و Lisk نیز یک رویکرد خوش بینانه. آنها با تمرکز بر بالا گرفتن کار است.

“کاملا” افزایش گفت. “اگر شما می خواهید چیزی اتفاق می افتد شما رو به این باور خودتان آن را, راست?”

Quarterback Jake Bentley hands the ball to running back Jordan Wilmore during a drill as the University of Utah football team opens spring camp in Salt Lake City on Monday, March 2, 2020.
کارفرمایی جیک بنتلی دست توپ را به در حال اجرا به عقب اردن Wilmore در طول یک تمرین به عنوان دانشگاه یوتا تیم فوتبال باز می شود بهار اردوگاه در شهر سالت لیک در دوشنبه 2 مارس سال 2020 است.
اسکات G Winterton, Deseret News

انتقال از تگزاس که یک اشتباه برای Longhorns ثبت نام در یوتا در بهار 2019. او تمرین با این تیم در فصل گذشته و سه سال از واجد شرایط بودن باقی مانده است.

بازگشت به بازی در بازی ها افزایش اذعان کرد که همیشه به معنی دار است. سابق کالیفرنیا, دبستان ستاره از علاوه بر این از تجربه کارفرمایی مانند بنتلی به مخلوط.

“من دوست دارم که” افزایش گفت. “ایجاد فشار الماس و این چیزی است که من امیدوارم که به انجام — است که تبدیل به یک الماس است.”

که در نهایت می درخشد درخشان است مستمر تلاش. افزایش نمی, فکر می کنم آن خواهد بود تصمیم گرفت در بهار توپ حتی اگر همه 15 شیوه برگزار شد.

“من فکر می کنم آن را کاملا رفتن به پایین آمدن به سقوط” او گفت:. “وجود دارد مقدار زیادی از زمان پس از بهار توپ به طوری که شما هرگز می دانم آنچه اتفاق می افتد در آن زمان. اما من همیشه فکر می کردم این بود که به پایین آمدن به سقوط است.”

آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه نسبتا تنگ جدول زمانی ممکن است تغییر تهاجمی طرح. آن را اصلاح و به نقاط قوت فرد از هر کس شروع می شود کارفرمایی.

Utah Utes quarterback Cameron Rising (7) takes the ball downfield during the Red-White game at Rice-Eccles Stadium in Salt Lake City on Saturday, April 13, 2019.
یوتا Utes کارفرمایی کامرون افزایش (7) طول می کشد توپ downfield در طول قرمز-سفید بازی در برنج-اکلز در ورزشگاه سالت لیک سیتی در روز شنبه 13 آوریل 2019.
سیلاس واکر Deseret News

“که در آن مربی Lud در می آید” افزایش گفت. “او یک استاد بدانند چگونه جرم باید به کار گیرند و احساس می کنم مثل او را انجام دهد هر آنچه که بهترین است برای این تیم و چه چیزی منجر به موفقیت ما است.”

رقابت رو به افزایش ادامه یافته است Lisk دخالت به عنوان به خوبی. سابق راه رفتن-در حال حاضر ارشد نقاشی بسیاری از ستایش.

“او فوق العاده کارفرمایی,” افزایش گفت. “من نمی دانم که چرا مردم همیشه تعداد دفعات مشاهده،”

Lisk است که تنها نامزدی که تا کنون گرفته شده در یک ضربه محکم و ناگهانی برای Utes. او به نظر می رسد در شش بازی گذشته سه فصل تکمیل 7 از 9 عبور برای 52 متری.

“من سعی می کنم به استفاده از آن به نفع من شخصا اما تا آنجا که نسبت به بچه های دیگر پس از آن هیچ من واقعا نمی خواهد می گویند تا” Lisk گفت: از زمان گسترده در این برنامه از جمله یک اشتباه در سال 2016.

“آن را در مورد گذشته خود ادامه دهند. “این در مورد رفتن به جلو است.”

به دنبال بازگشت اما Lisk گفت آن بوده است چیزی جز یک تجربه بزرگ و او متوجه شدند که او به آن تعلق دارد.

رقابت برای شروع کار است که بخشی از آن را.

“من فکر می کنم اگر شما نمی شما یک کمی دیوانه است. شما در حال برگزاری خود را پشت” گفت: Lisk که بر اهمیت نمی خواهید در ترسو یا نگران نه خراب کردن. “شما فقط کردم به بیرون رفتن و بازی و شما رو به اعتماد به نفس است که هر حرکت شما را — که آیا آن را با آنهایی که twos یا threes — شما می دانید که لحظه ای خود را به نشان می دهد این است آنچه من کردم.”

Utah’s Drew Lisk looks to pass during the annual Red & White Spring Game at Rice-Eccles Stadium in Salt Lake City on Saturday, April 15, 2017.
یوتا را به خود جلب کرد Lisk به نظر می رسد به تصویب در طول سالانه قرمز و سفید بهار بازی در برنج-اکلز در ورزشگاه سالت لیک سیتی در شنبه 15 آوریل 2017.
لورا Seitz, Deseret News

Lisk است که اغلب پرسیده شد که چرا او گیر کرده است با این برنامه است. او به نقل از میزان مراقبت های نشان داده شده به بازیکنان و باور شخصی به چوب چیزهایی که بعد از ساخت یک تعهد است.

“من یک سال بیشتر به آن را انجام دهد, بنابراین من نمیفهمد چرا که نه” Lisk گفت.

این که آیا آن را می دهد Lisk پا تا او مطمئن نیست. وجود دارد امیدواریم که برای ایجاد کردن تجربه خود را در ایالت یوتا اما در همان زمان رقابت مشتاق است. Lisk بنابراین متمرکز شده است هر روز هر پرتاب جلسه و هر آسانسور. ماموریت او این است که بهتر است در هر مرحله از بازی. که شامل تماشای بسیاری از فیلم و مراقبت از خود. او آگاه از رقبای دیگر.

“آن را سرگرم کننده به عنوان یک کارفرمایی تماشای دیگر خوب quarterbacks انجام است. آن را جالب و سرگرم کننده برای یادگیری از هر دو آنها را و امیدوارم که من می تواند کمک به آنها را یاد بگیرید از هر یک از دیگر” Lisk گفت. “فقط دانستن آن دو بچه — آنها می توانند بازی — به طوری که آن را سرگرم کننده در خارج وجود دارد و برگشت با بچه ها که واقعا می دانم که چگونه به بازی و چگونه به پرتاب فوتبال هست. این بسیاری از سرگرم کننده است.”

Lisk اشاره کرد که رو به افزایش می داند که بازی خوب و با استعداد بازو. او آگاه شده بنتلی تجربه و دانش و استعداد برای برخی از زمان. در حالی که در حال رشد به عنوان یک ایالتی کارولینای شمالی فن Lisk دیدم بنتلی بازی در برابر Wolfpack در تلویزیون یک بار یا دو.

فلش رو به جلو به زمان حال است. ناگهانی پایان بهار توپ مرکب است از یک وضعیت رقابتی در حوزه کارفرمایی. Lisk اشاره کرد که همه چیز ممکن است حل و فصل شده اند.

“من فکر می کنم اگر وجود دارد روشن یکی از ما بیرون آمدن و بازی خیلی بهتر هر روز و سپس تا شاید” Lisk گفت. “اما ما همه احساس خوب, بنابراین من می تواند به راحتی دیده می شود آن را حمل. اما ما نمی کنید که فرصتی برای دیدن.”

یوت QBs در یک نگاه

جیک بنتلی (6-4, 220, Gr.): انتقال از کارولینای جنوبی است. آغاز شده 33 بازی برای Gamecocks.

درو Lisk (6-1, 205, Sr.): سابق پیاده روی در بورس تحصیلی اعطا شد تا در تابستان سال 2018 است.

مخفی افزایش (6-2, 225, بنابراین.): نه بازی فصل گذشته پس از انتقال از تگزاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im