“It’s Gonna Go, it’s Gonna Leave”: تهمت ادعای Covid-19 ناپدید می شوند حتی بدون واکسن به عنوان ما موارد بالا 1 میلیون

داشتن ظاهرا آموخته است که هیچ چیز در مورد رمان coronavirus از فوریه—هنگامی که او پیش بینی سرایت خواهد ناپدید می شوند “مثل یک معجزه” مارس—رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت در یک میزگرد با مدیران شرکت های بزرگ جمعه که Covid-19 به زودی “رفته” حتی در صورت عدم وجود واکسن یک نمایش است که به اشتراک گذاشته شده توسط متخصصان بهداشت عمومی.

“It’s gonna go, it’s gonna leave, it’s gonna be gone, it’s gonna be ریشه کن” مغلوب ساختن پیشی جستن از وی خواست تا توضیح دهد که چگونه این ویروس به سادگی ناپدید می شوند بدون یک واکسن. “این ممکن است بیشتر طول بکشد ممکن است آن را در بخش های کوچکتر است. آن نخواهد بود که ما تا به حال.”

“اگر شما یک flare-up در یک منطقه خاص اگر شما از من آنها را سوزاندن embers بوم. ما قرار داده و آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “ما می دانیم که چگونه برای قرار دادن آن را در حال حاضر. اما ما آن را قرار داده است.”

در پاسخ به تهمت اظهارات تشکر. تد لیو (D-کالیفرنیا.) توییتی که رئیس جمهور “تفکر جادویی و کمرنگ جلوه دادن این ویروس منجر شده است به بیش از 61,000 آمریکا مرگ.”

“گفت: این ویروس جاوا را ترک نمی کند و آن را برود” لیو گفت. “اما بیشتر تست و [تجهیزات حفاظت شخصی] کمک خواهد کرد که جلوگیری از گسترش آن.”

سازمان دیده بان مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات:

رئيس جمهور در آخرین پیش بینی در آمد پس از coronavirus موارد در ایالات متحده رسما در صدر یک میلیون و مرگ و میر پیشی گرفته 60,000. با وجود نصب مرگ و میر, کمبود تست های سراسر کشور ظرفیت و ترس از ویرانگر موج دوم متحده در سراسر کشور به آرامی در حال بازگشایی بخش از اقتصاد خود را به عنوان دولت فدرال مسابقات به منظور توسعه یک Covid-19 واکسن.

بلومبرگ گزارش روز شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “در حال سازماندهی یک پروژه منهتن-سبک تلاش به شدت کاهش زمان مورد نیاز برای توسعه یک coronavirus واکسن با هدف ساخت دوز به اندازه کافی برای بسیاری از آمریکایی ها تا پایان سال.”

“به نام ‘عملیات با سرعت پیچ و تاب,’ برنامه را با هم بکشید خصوصی شرکت های دارویی سازمان های دولتی و نظامی سعی کنید برای کاهش زمان توسعه یک واکسن به اندازه هشت ماه” با توجه به بلومبرگ. “به عنوان بخشی از توافق مالیات دهندگان را شانه بسیاری از ریسک مالی که واکسن نامزدها ممکن است شکست بخورند به جای شرکت های دارویی.”

در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار که این ویروس به زودی “رفته” دکتر Anthony Fauci—ملت منجر به بیماری های عفونی متخصص هشدار داد در یک مصاحبه در سی ان ان جمعه که موج دوم coronavirus در ماه های آینده است “اجتناب ناپذیر است.”

“اگر در آن زمان ما را به جای همه اقدامات متقابل است که شما نیاز دارید به این آدرس ما باید به خوبی” Fauci گفت. “اگر ما اینکار را با موفقیت ما می تواند در یک سقوط بد و بد زمستان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net