‘این فقط شادی’: یوتا Royals FC کار سخت در آماده سازی برای NWSL چالش جام

سالت لیک سیتی — مانند دیگر ورزش ها و لیگ ها در سراسر ایالات متحده گفتگو پیرامون ملی فوتبال زنان لیگ تکامل یافته در طول سه ماه گذشته. آن رفته از بستن همه چیز را برای بازیکنان برخورد با دوری از ورزش خود را به همه چیز امید دوباره می تواند به زودی به برنامه های واقعی برای بازگشت به بازی.

همه چیز پیشرفت کرده یک قدم بیشتر برای لیگ خود را به عنوان چالش در جام حذفی — یک ماه مسابقات برگزار می شود در هریمن و شنی — شروع می شود در روز شنبه. این NWSL تبدیل خواهد شد و اولین لیگ در امریکا برگرد عقب از مارس.

در حالی که واقعی گیم پلی خواهد بود که در نهایت نشانه آن است که وجود دارد یک حس عادی بازیکنان از مسابقات میزبان یوتا Royals FC می گویند که قادر به آموزش به عنوان یک تیم کامل برای چند هفته گذشته شده است یک گام بزرگ در جهت درست است.

“من فکر می کنم وجود دارد یک افزایش بزرگ هنگامی که ما قادر به رسیدن به تیم آموزش” مدافع راشل Corsie گفت: رسانه ها در طول یک زوم تماس هفته گذشته است. “من فکر می کنم صادق بودن آن بدیهی است که وزن آن به شدت بازیکنان فقط روز بعد از روز سخت کار کردن و محدودیت های که قادر به بیرون رفتن و معاشرت.

“من فکر می کنم این بخشی از شیوه زندگی خود را به عنوان یک بازیکن حرفه ای و در حال حرکت در اطراف به خصوص در زنان, بازی, و بنابراین من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از چالش ذاتی است که در آن, و من می دانم که وجود دارد مقدار زیادی از فشار روانی.”

در یک ویدیو تولید شده توسط این تیم در هفته گذشته هافبک ورو بقوت تکرار آن احساسات.

“این فقط شادی,” او گفت: “به عنوان فیلم نشان داد بازیکنان در تمرین در سندی بدون ماسک خنده و کار سخت است. “شادی در آن است چرا که برای بسیاری از هفته ما در داخل بود. ما در خانه ما قطع نمی با یکدیگر ما نمی تواند عبور توپ به طوری که فقط در حال حاضر قادر به در این زمینه فوق العاده است.”

در این مرحله Corsie آموزش گفت: “قطعا به نظر می رسد طبیعی” و به لطف بازیکنان انجام بهترین آنها می تواند به ماندن در حالی که در خانه این تیم نشده بود به صرف زمان گرفتن بازیکنان در شکل.

“گروه خود است که به دنبال بزرگ,” او گفت:. “من فکر می کنم (جا ماندن تا به حال) تاثیر بزرگی که از لحاظ جسمی ما قادر به حفظ یک استاندارد بالا و اجازه می دهد که برای ما در حال حاضر فقط تمرکز کنیم و من فکر می کنم ما زمان زیادی را صرف بیش از 10 روز گذشته فقط ساختمان آن روابط در این زمینه است. از آن خوب بوده است.”

بقوت گفت که خوشحال است که او و هم تیمی های او شده اند به عقب در این زمینه در حال حاضر تمرکز در تلاش برای برنده شدن در این مسابقات است. قهرمانان جام حذفی آغاز می شود صبح روز شنبه در Zions بانک ورزشگاه در هریمن که دو بار از لیگ قهرمان NC شجاعت در پورتلند خار FC (URFC باز می شود بازی در تاریخ 30 ژوئن در برابر واشنگتن روح).

“بدیهی است که در حال حاضر ما می خواهیم به بازی خوب,” او گفت:. “ما می خواهیم به انجام مسابقات خوب. ما می خواهیم به آن را برد و ما می دانیم که برای آن نه فقط در مورد احساس شاد و سرگرم کننده است که مهم ترین, اما در حال حاضر ما نیز باید تمرکز بر روی چیزهایی که در این بازی است.”

او احساس می کند این گروه به خوبی در راه خود را به انجام آن.

“من شخصا فکر می کنم که ما حتی بهتر از ما انتظار می رود,” او گفت:. “هر کس واقعا نگران است زیرا در بسیاری از هفته ما تا به حال به در خانه باشد و از آن سخت بود برای ما به ماندن مناسب اما ما از کار ما. ما حرفه ای هستند بنابراین هیچ کس که می خواهد بیشتر از ما به جا شود و پس از آن ما فقط نشان می دهد تا در این زمینه ما آماده بودند برای آموزش است و ما در حال آماده شدن برای مسابقات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im