زندانی مکزیکی نیروی کار فعال را خواستار آزادی فوری توسط آمریکا اتحادیه, ایمان, و گروه های جامعه مدنی در نامه ای تحویل داده و امروز به حق انسانی کمیسیون

واشنگتن – یک گروه قدرتمند ایالات متحده سازمان خواستار آزادی فوری زندانی مکزیکی زايمان وکیل سوزانا پریتو Terrazas دستگیر شد و در تاریخ 8 ژوئن در اتهامات کاذب برای “شورش و تهدید و اجبار.” پریتو دختر تحویل یک نامه از گروه مکزیکی ملی کمیسیون حقوق بشر امروز است.

پریتو مدافع حقوق کارگران از کار در maquiladora کارخانه در نزدیکی مکزیک-ایالات متحده آمریکا, مرز است و در دفاع از کارگران که در اعتراض برای بهبود اقدامات ایمنی در برابر COVID-19 در بازگشایی گیاهان. ده ها تن از maquiladora کارگران کشته شده اند و در معرض بودن به کوروناویروس. او به تازگی به دنبال ثبت نام جدید مستقل اتحادیه به جای یک شرکت متصل “حمایت” اتحادیه. این یک هسته حفاظت تضمین شده توسط تجدید نظر در توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی (NAFTA) و مکزیک 2019 تجدید نظر ملی قانون کار.

دستگیری پریتو و تنبیهی وثیقه انکار است که زندگی او را تهدید با توجه به شیوع بالای COVID-19 در جمعی تنظیمات مانند زندان زیر طاق مداوم حقوق کارگران بحران در مکزیک است. رشد تمرکز بر پریتو را بازداشت است تحت الشعاع قرار داده جولای 1 تاریخ شروع به تجدید نظر نفتا.

رفته به ادامه مطالب

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز. مخاطرات هرگز بالاتر بوده است.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

اعضای کنگره نگرانی در مورد پریتو زندان به USTR رابرت Lighthizer در کنگره شنوایی در ژوئن 17. Lighthizer گفت که او از نزدیک نظارت مورد “را[s] این بسیار جدی” آن را به “بد شاخص” انطباق با استانداردهای کار امیدوار “[مکزیک] می توانید از آن کار خود را” اما “ما اقدام کنید.”

و همچنین امکانات خاص واکنش سریع نیروی کار اجرای موارد تجدید نظر نفتا اجازه می دهد تا نفتا دولت به اتهام هر یک از دیگر با نقض تعهدات خود. این فرآیند حل اختلافات در این پیمان می تواند در مکزیک-واردات به ایالات متحده در مواجهه با تعرفه اگر نفتا دادگاه تعیین مکزیک است که در ملاقات با آن کار حقوق تعهدات.

نامه امضا شده توسط آمریکا, فدراسیون, دولت, شهرستان و شهری کارکنان (AFSCME) شهروندان تجارت, کمپین ارتباطات کارگران آمریکا, International Association of Machinists and Aerospace Workers بین المللی اخوان المسلمین از Teamsters, Maryknoll دفتر جهانی, نگرانی, شبکه لابی برای کاتولیک عدالت اجتماعی ما انقلاب Presente.org عمومی, شهروند, خدمات کارکنان اتحادیه های بین المللی, ایران خودرو, کارگران ایران Brotherhood of Carpenters, United Methodist Church هیئت مدیره کلیسا و جامعه و United Steelworkers است در اینجا در دسترس در زبان انگلیسی و اسپانیایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de