Jaime Jaquez جونیور شات آسانسور UCLA بسکتبال مردان به اولین محل کراوات در Pac-12

 • UCLA گارد Jaime Jaquez جونیور (4) شاخه های برنده 3-نقطه شات در برابر ایالتی آریزونا به جلو میکی میچل (00) در طول یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Ringo H. W. Chiu)

 • UCLA به جلو Jalen تپه پشت است خراب توسط Arizona State رو به جلو Jalen گراهام (24) در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Ringo H. W. Chiu)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • ایالتی آریزونا به جلو Romello سفید (23) است دفاع UCLA به جلو Jalen هیل (24) در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Ringo H. W. Chiu)

 • UCLA گارد Jaime Jaquez جونیور (4) شاخه های تحت فشار از ایالتی آریزونا به جلو Kimani لارنس (4) در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Ringo H. W. Chiu)

 • ایالتی آریزونا به جلو Romello سفید (23) است دفاع UCLA به جلو Jalen هیل (24) در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Ringo H. W. Chiu)

 • آریزونا دولت گارد رمی مارتین, راست, شاخه های بعدی به UCLA گارد ژول برنارد (3) در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Ringo H. W. Chiu)

 • ایالتی آریزونا به جلو میکی میچل (00) و UCLA به جلو Jalen هیل (24) با یکدیگر رقابت برای یک جهش در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Ringo H. W. Chiu)

 • UCLA گارد Jaime Jaquez جونیور (4) عبور توپ در حالی که دفاع ایالتی آریزونا بازیکنان از جمله گارد آلونزو آستانه (11) در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Ringo H. W. Chiu)

 • UCLA گارد Tyger Campbell (10) دیسک های بین ایالتی آریزونا به جلو میکی Mitchell چپ و گارد راب ادواردز (2) در طول یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Ringo H. W. Chiu)

 • UCLA به جلو Jalen هیل, راست, شاخه های بیش از ایالتی آریزونا به جلو Romello سفید در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Ringo H. W. Chiu)

 • ایالتی آریزونا به جلو Romello سفید, مرکز, شاخه های تحت فشار از UCLA پاسداران ژول برنارد (3) و جیمی Jaquez جونیور (4) در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Ringo H. W. Chiu)

 • ایالتی آریزونا به جلو Romello سفید (23) است دفاع UCLA به جلو Jalen هیل (24) در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Ringo H. W. Chiu)

 • آریزونا دولت گارد رمی مارتین, راست, شاخه های تحت فشار از UCLA گارد Jaime Jaquez جونیور در نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Ringo H. W. Chiu)

 • ایالتی آریزونا به جلو میکی میچل (00) می رود تا به سبد خرید تحت فشار از UCLA به جلو کودی رایلی (2) و Jalen هیل (24) در طول نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Ringo H. W. Chiu)

 • UCLA به جلو Jalen هیل (24) dunks در برابر ایالتی آریزونا در نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Ringo H. W. Chiu)

 • UCLA به جلو Jalen هیل (24) واکنش نشان می دهد پس از dunking در برابر ایالتی آریزونا گارد رمی مارتین (1) در طول نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Ringo H. W. Chiu)

 • ایالتی آریزونا مربی بابی Hurley واکنش نشان می دهد طی نیمه دوم تیم NCAA کالج بسکتبال بازی برابر UCLA در روز پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Ringo H. W. Chiu)

 • آریزونا دولت گارد آلونزو آستانه (11) و UCLA گارد دیوید سینگلتون (34) کشمکش برای توپ در نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Ringo H. W. Chiu)

 • UCLA گارد جیک Kyman (13) درایوهای برابر ایالتی آریزونا گارد آلونزو آستانه (11) در طول نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Ringo H. W. Chiu)

 • آریزونا دولت گارد آلونزو آستانه (11) واکنش نشان می دهد پس از یک پرش توپ نامیده می شد در نیمه دوم این تیم NCAA کالج بسکتبال بازی برابر UCLA در روز پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Ringo H. W. Chiu)

 • آریزونا دولت گارد راب ادواردز (2) سرقت توپ از UCLA گارد Tyger Campbell (10) در طول نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Ringo H. W. Chiu)

 • UCLA گارد ژول برنارد (3) عبور توپ در نیمه دوم این تیم NCAA کالج بسکتبال بازی برابر آریزونا در روز پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Ringo H. W. Chiu)

 • UCLA گارد Jaime Jaquez جونیور (4) جشن با هم تیمی های پس از شکست ایالتی آریزونا در نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Ringo H. W. Chiu)

 • UCLA گارد Jaime Jaquez جونیور دوم از سمت چپ جشن با هم تیمی پس از تیم پیروزی ایالتی آریزونا پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در لس آنجلس. Jaquez جونیور ضربه برنده شات در برونز’ 75-72 پیروزی. (AP Photo/Ringo H. W. Chiu)

 • UCLA گارد Jaime Jaquez جونیور (4) جشن با هم تیمی های پس از شکست ایالتی آریزونا در نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Ringo H. W. Chiu)

در لس آنجلس وجود دارد کمتر از 16 ثانیه به سمت چپ در بازی. UCLA گره خورده بود با ایالتی آریزونا با یک فرصت برای حرکت به مقام اول در Pac-12 کنفرانس.

با ثانیه های پیچ در پیچ پایین UCLA گارد Tyger کمپبل به ارمغان آورد و توپ تا کف و پس از آن یافت می شود باز Jaime Jaquez جونیور فوق arc. بدون یک لحظه به فکر Jaquez گرفتار کمپبل عبور در زمان یک دریبل به سمت چپ خود و منتشر شد 3-نقطه ضربه.

صدای فش فش.

“این چیزی است که شما در مورد رویای بسیاری – عکس هایی که در یک کالج بازی مبارزه برای مقام اول و زدن ضربه, که چیزی است که من استفاده می شود به انجام وقتی که من بچه بودم” گفت: Jaquez که یکی از پنج UCLA بازیکنان در دو چهره با 18 امتیاز. “این کار را انجام امشب این شگفت انگیز بود. این یک احساس غیر واقعی.”

لحظاتی بعد و پس از باقی مانده 0.6 ثانیه بر روی ساعت بازی فرار از Jaquez در بر داشت خود را با بازی توپ. او chucked آن را به غرفه خود را به عنوان هم تیمی در شروع به پریدن کرد و او را در جشن.

برونز را شکست داد ایالتی آریزونا 75-72 پنج شنبه شب در Pauley غرفه خود را برای ششمین پیروزی راست و 10 خود را در 12 بازی گذشته خود را. اما بیشتر تحت, Jaquez برنده شات تحت فشار قرار دادند UCLA بود که 8-9 و 1-3 در این کنفرانس در یک نقطه به یک کراوات با شماره 14 اورگان (22-7 به طور کلی 11-5 Pac-12) برای کسب مقام اول در این کنفرانس است.

“این احساس بزرگ در حال حاضر” Jaquez گفت. “به عنوان یک تیم ما بر این باور از شروع این می تواند اتفاق می افتد. ما بر این باور بودند آن را از همان ابتدا حتی زمانی که ما از دست دادن بازی. این چیزی است که تلاش کرده ایم.”

UCLA (18-11, 11-5) به رهبری درست دانشجوی سال اول جیک Kyman با یک حرفه ای-بالا-تساوی 21 امتیاز (19 قبل از حاصل کار دو تیم) و حرفه ای-بالا شش پرتاب ریباند. کمپبل به حال حرفه ای-بالا 14 کمک و 10 امتیاز و Jalen هیل اضافه شده 13 امتیاز برای برونز.

برونز در بر داشت خود را در برخورد با دیگر دو رقمی کسری بودجه در نیمه اول. اما به لطف انفجاری 3-نقطه عملکرد از Kyman نزدیک به نیمی از UCLA بود قادر به بازگشت و چالش خورشید شیاطین بقیه راه را وادار بازی به پایین آمدن به آن ثانیه های پایانی.

“این یک بازی شطرنج کل بازی در برابر آنها” UCLA مربی میک Cronin گفت. “او (ASU مربی بابی Hurley) تلاش برای دریافت برخی از عدم تطابق و فایلهای iso, من در تلاش برای انجام همان چیزی که در انتهای دیگر. اما در پایان روز, بازیکنان پیروزی در بازی و ما فقط اتفاق افتاده است را به یک بازی است.”

“این یک پیروزی فوق العاده ای برای تیم ما است. این یک بازی بزرگ است. ما در حال تلاش برای ساختن ایمان در تیم ما و فن پایه. ما هنوز یک حباب تیم و ما را مجبور به استراحت است. این واقعیت از وضعیت ما.”

UCLA تمدید آن منجر به نه با 11:44 باقی مانده در غوطه دادن توسط هیل اما ASU (19-9, 10-5) رفت و در 14-4 تجمع برای گرفتن یک 60-58 استفاده از سه دقیقه بعد از آن به عنوان ادواردز طراحی اجرا با هشت امتیاز. وجود دارد پنج روابط و هفت منجر به تغییرات بقیه راه است.

دو تا از ASU بزرگترین همکاران Romello سفید و آلونزو آستانه جونیور خراب کردن در دقیقه, اضافه کردن به درام.

کمپبل گره خورده است نمره در 72 با یک پرتاب آزاد در دقیقه آخر اما برونز نامیده می شدند برای یک خط تخلف در تلاش دوم. ASU را رمی مارتین – که به ثمر رساند بازی-بالا 30 امتیاز – از دست رفته 3-نقطه تلاش است که تنظیم صحنه برای Jaquez بازی-برنده است.

Cronin نمی تماس با یک فاصله پس از Martin را از دست ندهید چرا که او گفت که او نمی خواست ASU به بیرون آمدن با یک منطقه دفاع. Cronin گفت: طرح اصلی برای کمپبل به درایو به رنگ و امیدوارم در قرعه کشی یک ناپاک.

“در پایان, شما باید اعتماد به بازیکنان خود گفت: Cronin است که در فصل اول خود را با برونز.

یک بار کمپبل دیدم Jaquez مدافع ترک او را در تلاش برای دفاع از نفوذ به خط او می دانست که او را کمک کند.

“جیمی بود فقط پس از باز کردن و من می دانستم که او قرار بود به آن ضربه و بنابراین من آن را به عقب و او پا به آن” کمپبل گفت:. “این نقد که آن را چپ دست خود را.”

برونز شد 10 با کمتر از هشت دقیقه و در نیمه اول زمانی که Kyman به تنهایی به ارمغان آورد و تیم را به بازی.

در 12 دقیقه خاموش نیمکت Kyman رفت 5-از-7 از فراتر از قوس از جمله سه متوالی 3-اشاره گر به فشار برونز در 20-5 اجرا و یک تساوی حاصل کار دو منجر شود از 41-35. او به رهبری همه گلزنان در تنفس با 19 امتیاز.

ادواردز 23 امتیاز برای ASU و شرف بود 12.

بعدی: برونز بازی نهایی خود را در بازی خانگی فصل در شنبه 7 p. m. در برابر آریزونا (19-9,9-6). UCLA را به رسمیت شناخته و آن سه سالمندان شاهزاده علی الکس Olesinski و آرمانی Dodson, قبل از بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>