ژاپن آسانسور اضطراری برای اکثر مناطق; نیوزیلند به پایان می رسد مستند

مارس 14 (UPI) — ژاپنی, نخست وزیر شینزو آبه گفت: “او بلند خواهد شد وضعیت اضطراری جلوتر از برنامه حدود 80 درصد از استان.

آبه گفت: این تصمیم پس از یک نگاهی از نزدیک در داده های سلامت و نهایی خواهد شد در جلسه بعدی دولت coronavirus نیروی کار.

حرکت می کند و شامل بلند کردن اجسام اضطراری برای توکیو و اوزاکا اما آبه گفت که دولت آنها را در نظر بگیرند در هفته آینده.

در سراسر جهان مرگ و میر از COVID-19 بیش از 301,000 از حدود 4.4 میلیون نفر از زمان شروع این بیماری همه گیر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز در پنج شنبه شب.

در نیوزیلند هیچ مورد جدید گزارش شده برای سومین روز متوالی به عنوان یک ملی مستند شنبه به پایان رسید.

وزارت بهداشت گفت: تعداد کل موارد مورد 1500 و هیچ مرگ و میر گزارش شده است. نیوزیلند کاهش داد و به یک “سطح 2” هشدار که اجازه می دهد تا اکثر کسب و کار به رزومه و کارگران برای بازگشت به دفاتر.

مسافرت داخلی نیز اجازه داده شد برای از سرگیری پنج شنبه و مدارس را بازگشایی دوشنبه پس از بارها و رستوران ها در مارس 21.

جنگ زده یمن در ضمن تا به حال سنبله در coronavirus مربوط به مرگ و میر با توجه به صرفه جویی در کودکان است. وجود دارد حداقل 380 مرگ و میر بیش از هفته گذشته سازمان های بشردوستانه گفت.

وجود کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و هواکش در بیمارستان وجود دارد و برخی از کارکنان بهداشتی درمانی در حال حاضر به کار بدون حفاظت. برخی از بیمارستان ها بسته اند.

“تیم ما بر روی زمین در حال دیدن چگونه مردم در حال ارسال به دور از بیمارستان تنفس به شدت و یا حتی سقوط. مردم در حال مرگ هستند چون آنها نمی توانند به درمان است که به طور معمول زندگی خود را نجات دهد” گفت: محمد Alshamaa, نجات کودکان, مدیر برنامه های در یمن.

“وجود دارد بیمارانی که از بیمارستان به بیمارستان و در عین حال نمی توانند اعتراف کرد.”

در سابق کانون چین سه مورد جدید گزارش شده پنج شنبه توسط ملی کمیسیون بهداشت. همه ساکنان محلی از موارد و از جمله در استان لیائونینگ و یک در استان جیلین. هیچ مرگ و میر گزارش شده در سراسر کشور.

جهان در حرکت به بازگشایی میان COVID-19 همه گیر

مرد پیاده روی به یک نانوایی در ادواردزویل بیمار., در مارس 13. Madison County اعضای هیئت مدیره با توافق برای بازگشایی این شهرستان رسما در برابر فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر را در سطح ایالت اقامت-صفحه اصلی سفارش. عکس بیل ” Greenblatt/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de