ژاپن بررسی استقرار موشک در شرق دریای چین

Feb. 25 (UPI) — ژاپن وزارت دفاع است و با توجه به تغييرات آن بیش از حد سرعت هواپیمای بی موتوری پرواز پرتابه یا HVGP در پاسخ به فعالیت های چینی در نزدیکی جنوب غربی ژاپن است.

The Mainichi Shimbun گزارش روز شنبه توکیو وزارت دفاع است که خانههای گلی خالی ارتقاء به موشک قادر به قابل توجه چینی هواپیما حامل.

موشک خواهد بود مستقر در 2026 به دفاع از ژاپن Nansei سلیمان. بیش از حد سرعت پرتابه است که یک موشک هدایت شونده قادر به انجام ماموریت های متعدد برای اسلحه های مختلف و سیستم های تحت هدایت GPS.

سیستم آماده خواهد بود برای پاسخ به تهاجمات بالقوه به ژاپن-ادعا Senkaku جزایر در دریای چین شرقی. در مرحله دوم از استقرار در 2028 توکیو نظامی اعزام خواهد حتی پیشرفته تر HVGPs شامل “پنجه به شکل محموله افزایش سرعت و محدوده شلیک” با توجه به Mainichi.

ژاپن ممکن است نگران افزایش حضور چینی قایق در آب و پکن تصمیم به راه اندازی بیشتر هواپیما حامل.

در سال 2019 چین اعزام یک هواپیمای جدید حامل شاندونگ کشور برای اولین بار در داخل کشور توسعه یافته حامل.

این جزایر Senkaku در حال دفاع در برابر هر بیشتر دشمن برای پیشبرد ژاپن هستند و در واقع حدود 260 کیلومتر از اوکیناوا به یک پایگاه نظامی ایالات متحده. چینی دولت عروق دیده شده است در مناطق مجاور این جزایر با توجه به Mainichi.

ژاپن در حال افزایش است دفاع از آن بودجه حدود 168 میلیون دلار برای 2018 و 2019 به $227 میلیون دلار برای سال مالی 2020 در زمانی که چینی هواپیما حامل در حال محدود کردن ساحل ترک در پاسخ به شیوع مرگبار سویه جدیدی از کروناویروس که باعث شده بیش از 2600 مرگ و میر.

چین نیروی دریایی, اخبار, گزارش هفته گذشته شاندونگ آغاز شده است به نیاز به خدمه آن برای به دست آوردن اجازه شخصی از حامل کاپیتان یا سیاسی کمیسر اضطراب سخت و ناگهانی Jianhong.

“بود که به قطع امکان انتقال خارج از کشتی و جلوگیری از ویروس قبل از هر گونه عفونت” چینی ها نیروی دریایی گفت: با توجه به گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>