ژاپن PM پاکستان یارانه ها در میان ذرات از coronavirus

Feb. 29 (UPI) — نخست وزیر ژاپن اعلام کرد روز شنبه گفت دولت خود را ارائه یارانه برای مقابله با خرید اینترنتی از افزایش تعداد coronavirus موارد است.

آبه گفت که دولت ایجاد خواهد شد اضطراری بسته با استفاده از صندوق ذخیره ارزش بیش از $2.5 میلیارد دلار در حدود 10 روز به مقابله با عواقب COVID-19 شیوع.

“ما مراقبت از آن خانواده از طریق ایجاد یک یارانه جدید سیستم” آبه گفت: با اشاره به ویژه برای تسکین مشکلات مالی از پدر و مادر نیاز به زمان کار با توجه به غیر منتظره تعطیلی مدارس. “من درک می کنم که از آن خواهد شد یک بار بزرگ برای پدر و مادر کار, اما ایمنی و سلامت کودکان مهم هستند.”

“از من بپرسید برای پدر و مادر و درک شرکت,” او اضافه شده است.

آبه به حال پنج شنبه اعلام کرد که ابتدایی, مدارس متوسط و بالا را به طور موقت شروع دوشنبه از طریق شکستن بهار. به طور معمول, رخصتی بهار شروع می شود از اواسط ماه مارس تا آوریل است.

توکیو دیزنی نیز بسته شدن آن پارک در ژاپن از روز شنبه از طریق مارس 15 اپراتور شرقی زمین جمعه اعلام کرد در میان افزایش تعداد COVID-19 موارد است.

دولت همچنین به یارانه ها به کوچک و متوسط کسب و کار آمار شیوع این بیماری که اختلال در زنجیره تامین و تولید و تاثیر گردشگری.

ژاپن بیش از 900 تایید موارد از جمله بیش از 700 مرتبط الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در نزدیکی توکیو بود که قرنطینه.

شیوع همچنین نگرانی در مورد دو و رویدادهای مهمی از جمله رئیس جمهور چین به وزارت امور خارجه برنامه ریزی شده برای بهار و توکیو بازی های المپیک تابستانی.

یک مشاور پینگ یانگ Jiechi ملاقات با آبه و وزیر امور خارجه Toshimitsu متگی در توکیو گزارش به بحث در مورد به تعویق انداختن این سفر اما آبه به خبرنگاران گفت: “در این نقطه در زمان هیچ تغییری در برنامه است.”

“رئیس جمهور چین در سفر به ژاپن اتفاق می افتد یک بار در یک دهه و ما نیاز به در نظر بگیرید که” آبه گفت. “ما قصد داریم در ادامه ارتباط ما با چین است.”

آبه همچنین تلاش برای کاهش ترس است که بازی های المپیک خواهد بود نهفته تکرار کرد که این کشور همچنان به آماده شدن برای “امن” بازی برای ورزشکاران و تماشاگران.

او اضافه کرد که سریع ویروس کیت های آزمایش است که می تواند نتایج نشان می دهد در حدود 15 دقیقه به جای زمان دو تا سه ساعت انتظار می رود به توسعه قرار داده و برای استفاده در ماه مارس است.

ژاپن نیز در حال حاضر آغاز آزمایشات بالینی برای ضد آنفولانزا Avigan برای دیدن اگر آن را موثر در درمان افراد مبتلا به کروناویروس در میان دیگر مواد مخدر.

آبه گفت که ژاپن را نیز از نزدیک نظارت بر تاثیر این ویروس در بازارهای مالی جهانی آماده می شود به “لازم و کافی” مراحل در پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>