من می خواهم برای شروع با عطف خودم به جیسون کنی را آورديم.

اعتراف میکنم به اینکه برابر بیشتر cenovus توسعه ساخت من یک فرد علاقه به sleuths در آقای کنی $30 میلیون “جنگ-اتاق” که وظیفه بدنام کردن cenovus منتقدان. البته آنها واقعا امیدوار به چیزی را اشکار “خارجی-تامین منافع خاص” و من لازم نیست که یک دلار از خارجی حمایت. هنوز هم من انجام آنچه من می توانم!

این اتاق جنگ است فقط یکی از آلبرتا برتر قلدری تاکتیک های همراه با تهدید غربی جدایی به عنوان او تلاش می کند برای ارعاب منتقدان و فشار ترودو دولت به تصویب پیشنهاد تک, معدن, گسترده ای 293-کیلومتر مربعی-باز گودال معدن خواهد بود که بزرگترین tarsands معدن نشده است.

با توجه به این که چنین تصویب خواهد ناامیدانه سازش هر کانادایی در تلاش برای نبرد با تغییر آب و هوا که بیایید نکنید که جهان را تهدید می کند از جمله ما در اینجا در کانادا — پاسخ باید به روشنی ندارد. در انتخابات پاییز گذشته دو سوم از این کشور رای دادند برای احزاب است که حمایت قوی عمل در تغییر آب و هوا.

واقعیت این است که دیده می شود به عنوان یک تصمیم دشوار نشان می دهد که ترودو دولت تند و تیزی به انطباق هنگام برخورد با مخالفان است که در آینده از حق و حمایت قدرتمند منافع کسب و کار.

در ضمن وجود دارد تمایل به بازی بیس بال که مخالفان در حال آمدن است از مردم بومی و قدرتمند منافع کسب و کار در برابر آنها.

این بیس بال تاکتیک شده است بر روی صفحه نمایش در شمال غربی B. C. در هفته های اخیر به عنوان مرطوب’suwet’en بومی معترضان تلاش برای جلوگیری از یک خط لوله از عبور از سرزمین خود مواجه شده با شدت نظامی افسران RCMP در لباس مبارزه با خستگی تحمل تفنگ و سگ های پلیس.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

Chainsawing از طریق یک دروازه مشخص شده “آشتی” RCMP باید زور اشغالگران است که مردم اشغال سرزمین خود — در میان نماز برای از دست رفته و قتل زنان بومی و دختران جرقه در سراسر کشور تظاهرات. بسیاری از رسانه ها توجه متمرکز است چگونه مخل تظاهرات شده اند به جنوب سفر با قطار.

اما بیس بال تاکتیک های هشدار دهنده هستند. RCMP بودند آماده به شلیک بومی معترضین با توجه به گزارش ماه دسامبر گذشته در انگلستان نگهبان. اسناد و مدارک ذکر شده در این مقاله نشان می دهد که RCMP فرماندهان استدلال کرد که “کشنده سرپرستی req می خواهم” — یک اصطلاح برای استقرار یک افسر قادر به استفاده از نیروی کشنده.

چه چیزی باعث قوی مسلح سرکوب خیلی ظالمانه است که گاز خط لوله تایید شده توسط B. C. دولت و اجرا توسط دادگاه دستور است به ساخته شده است در سراسر زمین است که هرگز واگذار کرد. یک سال 1997 دادگاه عالی کانادا تصمیم حکومت این عنوان برگزار شد و مرطوب’suwet’en ارثی ندارند.

مردم بومی مدت طولانی است که در پایان دریافت از قوی بازو تاکتیک های پلیس به دستور کانادا فدرال و استانی به ویژه هنگامی که آنها ایستاده بود در راه استعمار به حل و فصل و یا استخراج منابع. از اواخر 1800s مردم بومی به زور مهاجرت به ذخایر با فرزندان خود و ارسال به در حال حاضر بدنام مسکونی مدارس.

در سال های اخیر کانادا تمدید امنیت ملی دستگاه برای جلوگیری از معترضین — اغلب مردم بومی حفاظت از زمین های خود را — از تداخل با نفت و گاز و تحولات است.

ریخته گری از جمله معترضین به تروریست ها, استفن هارپر دولت با پشتیبانی واجد شرایط از جاستین ترودو لیبرال — تصویب 2015 ضد تروریسم که مجاز نظارت پلیس و دستگیری قدرت در برابر کسانی که تداخل با “زیرساخت های حیاتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im