Jay همین بلیک لذت بردن از زندگی در سنت جورج حلق آویز کردن با نوههایشان

سالت لیک سیتی — وقتی جی همین بلیک به نظر می رسد در گلف حرفه ای او را بیشتر افتخار قوام خود را. او موفق شده در لینک خود را در تمام عمر از آن زمان او یک تاریخ و گلف باز در حال رشد در سنت جورج به حال سه بار برنده در PGA قهرمانان اروپا تور در 50s.

بلیک در حال حاضر 61 سال سن دارد و هنوز هم زندگی در سنت جورج در همان خانه که در آن او زندگی می کردند برای 30 سال است. او و همسرش, Marci دارای چهار فرزند بین آنها را به عنوان به خوبی به عنوان 10 نوه.

هنگامی که تماس در هفته گذشته بلیک شگفت زده شد این بود که 40 سال سالگرد خود قابل توجه NCAA قهرمانی پیروزی در سال 1980 در دانشگاه ایالتی اوهایو.

آن را هنوز هم یکی از بهترین خاطراتی ضرب و شتم بهترین در کشور به عنوان یک شناخته شده گلف باز از ایالتی یوتا.

“است که بسیاری از سرگرم کننده — بسیار هیجان انگیز است.” او گفت:.

به عنوان هیجان انگیز به عنوان او ناراحت پیروزی بود, آن است که فقط یکی از بسیاری از گلف خود موفقیت است.

او به طور منظم در تور PGA و برنده 5.5 میلیون دلار بیش از دو دهه از جمله برنده شدن در Shearson-لیمن برادرز در سن دیگو در سال 1991. پس از تبدیل 50 او برنده تقریبا به همان اندازه پول در کمتر از یک دهه در لیگ قهرمانان تور که در آن او را برداشت تا با سه پیروزی.

“این سخت است برای انتخاب یکی, برجسته,” او گفت:. “هر سطح دارای یک برجسته بودن دولتی دبیرستان قهرمان و سپس در کالج شما را تبدیل به NCAA قهرمان. پیشرفت شما به PGA Tour زمانی که من برنده سان دیگو و سپس هنگامی که شما به نوبه خود 50 آن را بسیار چیز خوب برای بیرون رفتن در این قهرمانان اروپا تور جایی که من خوب بازی کردم و سه برنده است. بنابراین هر سطح لذت بخش را برجسته.”

و به تازگی بلیک زمانی یکی دیگر از نقطه عطف زمانی که او انتخاب شده بود که در یوتا ورزشی سالن از شهرت. او در حال حاضر القاء شده است به یوتا گلف Hall of Fame در سال 2011 اما یوتا ورزشی سالن از شهرت تعجب برانگیز بود.

“من حتی نمی فکر می کنم در مورد یوتا Sports Hall of Fame, اما من یک تماس تلفنی از کسی درخواست اسپانسر من ‘به دیدن اگر ما می تواند شما را به سالن از شهرت,’,” او گفت:. یک ماه بعد او موفق به دریافت یک تماس تلفنی گفت: او می خواهم انتخاب شده همراه با فوتبال را نیک ریماندو فوتبال را Haloti Ngata, واترپولو, ستاره کورتنی جوان جانسون و میدانی standout Teri Okelberry منارههای.

“من بسیار هیجان زده در مورد آن نه تنها خودم بلکه خانواده ام و بسیاری از دوستان در مورد آن هیجان زده,” او گفت:. “من grandkids می گویند این است که من پدر او را در سالن از شهرت.’ این یک افتخار است که به اتفاق می افتد و قادر به به اشتراک گذاری آن را با خانواده و دوستان من است.”

بلیک در بازی قهرمانان تور از سال 2009 تا 2018 اما صدمات مختل کرده و او را برای چهار سال گذشته و او نیست انجام شده در 18 ماه گذشته.

“من آنچه به آنها تماس بگیرید منجمد شانه که در آن قفل می شود تا” او می گوید. “من نمی توانستم بالا بردن بازو تا بالای سر من و سپس من آن را بر روی شانه راست. هیچ عمل جراحی آن را به اجرای آن دارد.”

بلیک گفت که او می تواند ضربه برخی از عکس های آهن و گاهی ضربه توپ با نوههایشان اما نمی تواند بازی مانند او با استفاده از.

Jay Don Blake tees off on the eighth hole during the first round of the U.S. Open golf tournament at Merion Golf Club, Thursday, June 13, 2013, in Ardmore, Pa. (AP Photo/Julio Cortez)
Jay همین بلیک كم در هشتم سوراخ در دور اول ایالات متحده در مسابقات گلف باز در Merion باشگاه گلف چهار شنبه, ژوئن 13, 2013 در آردمر, Pa. (AP Photo/Julio کورتز)
AP

“آنها می خواهند شما را به ضربه عکس, اما این نوع شرم آور به احساس در شما حدود 50%,” او گفت:. “آن را سخت به توپ ضربه زمانی که شما یک بچه حدود 14 سال است که بازدید آن در حدود 300 متری است که شما نمی توانید outdrive. بنابراین من دور ماندن از هدف قرار دادن بیش از حد بسیاری از توپ.”

بلیک می گوید: از 10 grandkids بازی گلف چهار بازی یک و دو آن را بسیار جدی. نه ساله Trey Amico شده است بازی در مسابقات در سراسر کشور پس از او 5 ساله بود و برادر, Landon “تا عزم و رقابت به ضرب و شتم برادرش” بلیک می گوید.

“من بیشتر تماشاگر نوع یک مربی” بلیک می گوید. “من فقط می خواهم به تماشای و اجازه دادن به آنها در توسعه خود به خود و آنها را به چند نکته در اینجا وجود دارد. من می خواهم به بچه ها توسعه مهارت, مجموعه, بدون معلق در هوا بیش از آنها را اجازه دهید آنها را به توسعه خود را با غریزه. اگر آنها ولگرد بیش از حد, من از نوع مهار آنها را در و می گویند: “بیایید در این کار کمی بیشتر.” این در مورد همه من را هر بیشتر.”

بلیک داده نشده است تا در رقابتی گلف اما خوب است اگر او قادر نیست دوباره به رقابت بپردازند.

“من نمی خواهد ذهن بازی سه یا چهار بار در سال در لیگ قهرمانان, تور,” او می گوید. “اما اگر نه من فقط چسبیدن به اطراف و بازی با نوههایشان و لذت بردن از زندگی کمی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im