جاز کیسه مراسلات پستی: مایک کانلی غیاب مثبت آزمون تئوری و است که شما را پر کنید برای Bojan Bogdanovic?

سالت لیک سیتی — اگر همه می رود با توجه به طرح در بیش از سه هفته یوتا جاز بازی خواهد کرد در سراسر کشور پخش بازی برابر New Orleans Pelicans به پا زدن کردن راه اندازی مجدد از 2019-20 NBA فصل است.

این احساس وحشی که من حتی گفت که. در آن نقطه از آن را داشته اند چهار و نیم ماه از زمان لیگ تعطیل در تاریخ 11 مارس و در مرکز آن تمام شد و جاز پس از آن اتصالات که آنها خواهد شد آنهایی که به کارها آغاز شده است.

قبل از ما به آن نقطه هنوز هم وجود دارد برخی از چیزهایی که من می دانم که شما در مورد تعجب و مثل همیشه شما ارسال شده در سوالات خود را و من در اینجا همراه با پاسخ. (من امیدوارم.)

تاریخ مقرر برای مایک کانلی سومین فرزند Aug. 27. (تبریک به مایک و مریم که فقط خود را جشن گرفتند و ششمین سالگرد.)

NBA playoffs میله میله برای شروع در اوت. 17 با دور دوم postseason مجموعه ای در اطراف Aug. 31.

وجود دارد بسیاری از عوامل است که می تواند به چگونه بسیاری از بازی کانلی می تواند از دست. است نوزاد متولد شده در دقیق با توجه تاریخ ؟ زود ؟ دیر ؟ است وجود دارد یک تاریخ که در آن القاء زايمان شده است تصمیم بر? آن است که یک برنامه ریزی سزارین زایمان? چه کانلی ماندن با همسر و نوزاد پس از تولد?

من فکر نمی کنم هیچ یک از ما حق دارند بدانند که پاسخ به بسیاری از این سوالات. همچنین برخی از این سوال ها بی جواب.

در تئوری اگر نوزاد می آید در سراسر به دلیل تاریخ و Conley بازگشت به اورلاندو در عرض چند روز او را به دنبال در حدود یک هفته دور از این تیم از جمله اجباری چهار روز قرنطینه او را مجبور به رفتن را از طریق هنگامی که او بازگشت به NBA حباب.

اگر که اتفاق می افتد در آغاز اولین دور او می تواند دست به هر نقطه از دو بازی به کل دور. اگر آن اتفاق می افتد در انتهای دور اول خود را در شرایطی می تواند کشش به دور دوم با فرض جاز پیشبرد.

این نیست سیاه و سفید پاسخ. من فکر می کنم ما می توانیم همه توافق دارند که وقتی که می آید به هنگام زایمان وجود دارد یک تن از منطقه خاکستری. امیدوارم این به شما می دهد یک ایده بهتر از وضعیت هر چند.

این واقعا یک سوال بزرگ است که من کاملا می دانیم که پاسخ به. اما من می توانم به شما بگویم آنچه که من نمی دانم.

تیم NBA, آیا در فصل به طور منظم و یا پلی آف باید هشت بازیکن کت و شلوار برای یک بازی. پس اگر جاز سفر با 16 بازیکن (کل جاز فهرست از جمله دو راه بازیکنان به استثنای Bojan Bogdanovic) و شش بازیکن تست مثبت برای coronavirus مجبور به قرنطینه و بازگشت نیست یک تست منفی قبل از این تیم در بازی بعدی لیگ می گویند که آنها باید 10 سالم و قادر بازیکنان باقی مانده و این نشان می دهد بر روی بروید.

لیگ امیدوار است که با آزمایش روزانه و یک میزبان از دیگر اقدامات ایمنی که آنها قادر خواهید بود برای جلوگیری از هر نوع از شیوع و یا گسترده انتقال عفونت. با آزمایش بازیکنان و مربیان و پرسنل روزانه این باور است که آنها قادر خواهد بود برای منزوی کردن یک مورد قبل از آن را به گسترش به دیگران است.

من کاملا امیدوار NBA طرح کار می کند. NBA را منتشر کرده است هر گونه اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد اگر تعداد زیادی از بازیکنان به خصوص از یک تیم بودند برای تست مثبت برای COVID-19. اگر عدد سمت چپ تیم با کمتر از هشت بازیکن فعال و قادر به بازی در فهرستی من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت برخی از تغییر زمان و احتمالا یکی دیگر از وقفه.

من فکر می کنم که این مشکل حل خواهد شد مراقبت از اشتراکی که بسیاری از چرخشی بازیکنان را ببینید یک چشم انداز مثبت در دقیقه برای کاهش از دست دادن Bogdanovic. من فکر نمی کنم که فقط به خاطر شیطان است که شما را ببینید اردن Clarkson بازی 38 دقیقه یک بازی است. این نمی شود که شدید.

این امکان وجود دارد که ژرژ Niang است که می بیند بیشترین تاثیر تا آنجا که استفاده می رود. 6-پا-7 او تقریبا به همان اندازه استفاده به عنوان Bogdanovic و او را قادر به دست کشیدن پایین threes با بهترین آنها را. او می تواند واقعا آسان برای پاسخ به برخی از کسانی که در دقیقه.

NBA معامله پنجره که در هفته گذشته صورت گرفت در دسترس بود به هر تیم و استفاده شده توسط تیم هستند که از رفتن به اورلاندو برای NBA راه اندازی مجدد. که پنجره قرار بود به تکرار آنچه که تیم قادر به انجام درست قبل از پلی آف در طول یک فصل عادی. آنها قادر بودند به چشم پوشیدن از بازیکنان یا ثبت نام بازیکنان که در حال حاضر در بازار به منظور افزایش خود را فهرست.

هر تیم هنوز یک offseason که شامل یک آژانس رایگان دوره که در آن آنها می توانند تجارت و ثبت نام رایگان عوامل هستند که آینده قرارداد از تیم های دیگر. در حالت عادی NBA سال رایگان آژانس پنجره باز می شود و یا در اطراف ژوئیه 1. در این سال رایگان آژانس قرار است به زودی Oct. 18. آن را عجیب و غریب, اما آن اتفاق می افتد.

اگر شما می خواهم به سوال شما پاسخ شما می توانید آن را به من در [email protected] با “مکاتبه” در خط موضوع یا شما می توانید آن را به من از طریق توییتر @NBASarah با هشتگ #SundayJazzMailBag.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im