جاز کیسه مراسلات پستی: کاشت کشباف و چه در مورد Bogdanovic?

سالت لیک سیتی — NBA منتشر شد یک برنامه برای باقی مانده از فصل به طور منظم یوتا جاز بازیکنان در حال بازگشت در منطقه دریاچه نمک و در حال انجام مقدمات برای لیگ به فرود در والت دیزنی جهانی در اورلاندو است.

وجود دارد مقدار زیادی از زمین را پوشش و بیش از چند هفته آینده از خطرات و دستورالعمل در اورلاندو به دولت از جاز و آنچه در حق رای دادن فوری و نه چندان فوری آینده. امروز ما شروع با برخی از پرسش های شما.

من فکر می کنم که وجود دارد یک شانس واقعی جاز و شهر اوکلاهما تندر تا پایان رقابت برای سوم و چهارم دانه در غرب است.

دنور ناگتس در حال حاضر در, سوم, خیلی خشن, برنامه, به خصوص در پایان هشت به طور منظم فصل بازی و من فکر می کنم این احتمال وجود دارد که آنها می تواند یک کمی در این رده بندی است. هیوستون راکتس نیز بسیار سخت برنامه تمام راه را از طریق بنابراین من فکر می کنم آنها می مانم حدود پنجم یا ششم.

در ضمن جاز به برنامه و تندر باید یک زن و شوهر از بازی هایی که احتمالا برنده شدن آسان برای افزایش رکورد خود را.

تمام که می شود گفت آن را برای رفتن به یک مشکل اجرا برای جاز بدون Bojan Bogdanovic و این است که واقعا در قلمرو ناشناخته برای هر تیم به عنوان یک برنامه مثل این بدون داشتن بازی های برگزار شده برای چهار ماه پس ما واقعا نمی دانم چه هر تیم در حال رفتن به مانند زمانی که از آن بازدید زمین.

صرفا بر اساس برنامه و آنچه ما دیدیم قبل از خاموش کردن من قصد دارم به در تکیه سمت چیزهای مثبت و می گویند جاز در پایان با دانه سوم. که مرا به بخش بعدی پرسش و پاسخ اینجا را طرفداران موسیقی جاز مبارک. به عنوان سرنوشت آن را داشته باشد من فکر می کنم موسیقی جاز در حال رفتن برای پایان دادن به مواجهه با راکت — دوباره.

وجود ندارد که هر کلمه در مورد نیوجرسی چرخش برای جاز, اما در روز شنبه لس آنجلس تایمز’ Brad Turner گزارش داد که NBA به NBPA و نایک در حال کار بر روی یک معامله است که اجازه می دهد بازیکن را به جای نام بر پشت لباس به چیزی که ترویج عدالت اجتماعی و یا یک علت مربوط به مبارزه با نابرابری نژادی و ادامه آگاهی در اطراف سیاه زندگی مهم جنبش است.

هیچ کلمه ای در عین حال در چه اتحادیه بازیکنان یا NBA تصمیم گرفته اند و یا چه تغییرات دیگری می تواند اتفاق می افتد, اما من می خواهم انتظار برای شنیدن بیشتر در مورد است که به زودی.

همه فعالیت های گروه و اعمال نمی شود و برای تیم تا بعد از آنها در اورلاندو و بازیکنان تست شده برای COVID-19 بازگشت دو تست منفی نتایج 24 ساعت از هم جدا.

تیم شروع خواهد شد رفتن به اورلاندو در جولای 7 و وارد در یک مبهوت جدول زمانی. پس از ورود اولیه آزمون آغاز خواهد شد. شیوه ها و فعالیت های گروه انتظار می رود برای شروع در جایی در اطراف جولای 9, بسته به زمانی که یک تیم وارد در اورلاندو و پس از همه, نتایج آزمون هستند.

آغاز ژوئیه 1 در خانه تمرین امکانات تمرینات فردی خواهد بود و اجباری برای بازیکنان که در حال پاک به بازی اما هر گونه فعالیت های گروه و یا شیوه های ممنوع خواهد شد تا تیم ها در اورلاندو است.

در مارس 19 Bogdanovic تحت عمل جراحی موفقیت آمیز خود را در دست راست. جاز رو به جلو است و نه مکرر پوستر در رسانه های اجتماعی بنابراین بسیار وجود دارد برای رفتن در مورد چگونه او را به انجام, اما او ارسال به توییتر پس از عمل جراحی خود را به می گویند با تشکر برای همه حمایت و اطمینان هر کس که همه چیز خوب پیش رفت.

“قدردانی از همه, عشق, متن, و, پشتیبانی,” او نوشت. “عمل جراحی من امروز یک موفقیت بود. من به دنبال به جلو به عقب بر گردیم در دادگاه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است! عشق!”

خط پایین در اینجا است که در یک مورد مثل این هیچ خبری خبر خوبی است. اگر چیزی اشتباه بود و یا اگر وجود دارد هر گونه عمده سکسکه در بهبودی خود را ما زیاد شنیده در مورد آن.

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در بازی با NBA فصل راه اندازی مجدد, و وجود دارد کاملا مثبت برخی از چیزهایی که می تواند از آن آمده است, اما آن را بسیار سخت به دور از واقعیت است که پول است که نیروی محرکه آن است.

NBA است در معرض خطر بالقوه از دست دادن میلیاردها دلار درآمد اگر آنها لغو شود. که کاملا بزرگترین دلیل برای لیگ تلاش برای پیدا کردن هر راه ممکن برای راه اندازی مجدد این فصل است. اما پس از آن سطح بالا چیز کمی متنوع تر.

نه هر بازیکن باعث می شود میلیون ها دلار وجود دارد تعدادی از بازیکنان هستند که با تکیه بر پول آنها را از طریق NBA به مراقبت از مردم در زندگی خود را. علاوه بر این با ادامه گفتگو در مورد نژادی عدالت بازیکنان امیدوار به استفاده از این مرحله آنها باید به عنوان بزرگترین و محبوب ترین ورزش بازگشت با بازی و سیستم عامل هر روز که در آن آنها می توانند گسترش پیام خود را.

نیز وجود دارد یک تن از افرادی که استخدام خواهند شد از طریق دیزنی رفت و آمد مکرر, رستوران ها, هتل ها, خدمات مواد غذایی خواهد شد که از مزایای داشتن ورزش لیگ از رفتن به فلوریدا به راه اندازی مجدد خود را فصل به فصل.

حتی با تمام است که می توان آن را واقعا سخت به خوبی زمانی که این واقعیت باقی می ماند که COVID-19 موارد در حال افزایش است و فلوریدا در خاص است دیدن عمده افزایش موارد است. که چگونه بسیاری از بازیکنان خواهد باید برای تبدیل شدن به آلوده قبل از اینکه لیگ تعطیل? که واقعا سوال خوبی است که من نمی دانم پاسخ به.

امیدوارم با تمام پروتکل های ایمنی و دستورالعمل های NBA را در محل ما نمی خواهد که برای پیدا کردن پاسخ به آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de