جف بزوس اعلام $10B زمین صندوق برای مبارزه با تغییر آب و هوا

Feb. 17 (UPI) — آمازون موسس و مدیر عامل شرکت جف بزوس اعلام کرد راه اندازی یک زمین جدید صندوق دوشنبه, حمایت 10 میلیارد دلار برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

بزوس اعلام کرد بزوس زمین صندوق در یک Instagram پست گفت: او را آغاز صدور کمک های مالی در این تابستان برای پروژه ها به دنبال پیدا کردن راه های جدید و ترویج روش های موجود برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

“این ابتکار جهانی را به صندوق دانشمندان و فعالان سازمان های غیر دولتی-هر تلاش است که ارائه می دهد یک امکان واقعی برای کمک به حفظ و حفاظت از جهان طبیعی” بزوس نوشت.

اعلام می آید بعد از یک گروه از 357 آمازون کارگران به مبارزه طلبیده قوانین شرکت — که کارگران نوار از صحبت علنی در مورد کسب و کار رسمی — با ارسال شکایت در مورد محیط زیست و مسائل دیگر زیر پرچم آمازون کارکنان برای آب و هوا دادگستری در ماه گذشته.

آمازون کارکنان برای آب و هوا دادگستری با صدور بیانیه ای در واکنش به اعلام صندوق اما در مورد سوال این که آیا آن را با تغییرات در شرکت پرداختن به نگرانی های خود را.

“ما تحسین جف بزوس” انسان دوستی اما یک دست نمی دهد چه دیگر دور گرفتن” آنها نوشت. “مردم از زمین نیاز به دانستن: هنگامی که آمازون قصد متوقف کردن کمک به شرکت های نفت و گاز, در بیرون زمین با هم بیشتر چاه های نفت و گاز? زمانی که آمازون قصد توقف بودجه آب و هوا-انکار فکر می کنم مخازن مانند رقابتی سازمانی موسسه و آب و هوا-تاخیر در سیاست ؟ زمانی که آمازون مسئولیت برای ریه کودکان در نزدیکی آن انبارها با حرکت از دیزلی به برقی حمل و نقل?”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر