جنی Offill سال ها وقت صرف بریده شده جدید رمان “آب و هوا” به کوتاه قدرتمند قطعات اشباع با معنی و احساس و شوخ طبعی است. Offill گفت که او با هدف به نوشتن ناگهانی و خورشید از عمل به دنبال ساکت تر بخش به تقلید از تغییرات در آب و هوا.

“من فکر می کرد چگونه مردم می گویند که یک رمان جوی و من گفتم که چه می خواهم که نگاه اگر آن را واقعا جو گفت:” نویسنده خواهد شد که از آمدن به سقفی کتاب در لس آنجلس در روز شنبه, فوریه. 19. “و پس از آن نیز فقط این ایده هنگامی که شما ‘آب و هوا’ چیزی است که شما آن را از طریق آن اما کمی کتک معمولا و این احساس مربوط به بیش از حد.”

در Offill آخرین اولین بار پس از خود را بسیار 2014 جشن کتاب “Dept. از حدس و گمان” دانشگاه کتابدار به نام لیز تلاش برای ایجاد حس نگران کننده حوادث از انتخابات ریاست جمهوری 2016 و بلندی تغییر آب و هوا به برادر او را ناچیز گرفتن در هوشیاری و سرنوشت یک مبارزه ،

“من گاهی اوقات می گویند اگر من مانند در گوشه ای در یک مهمانی و باید به کسی بگویید, آن را در مورد یک کتابدار که وسواس می شود با تغییر آب و هوا” گفت: Offill در یک تماس تلفنی از فیلادلفیا توقف در تور کتاب. “اما در معنای واقعی آن را در مورد کسی که صرف مقدار زیادی از زمان caretaking خانواده و دوستان او و سپس متوجه می شود که شاید او نیاز به گسترش او دایره نگرانی به چیزی به مراتب بزرگتر و آنچه که فرایند شبیه به احساس مسئولیت و نه فقط کسانی که شما احساس می کنید نزدیک به بلکه به جهان در مقیاس بزرگ است.”

در رمان لیز پاسخ ایمیل های ارسال شده به یک پادکست به نام جهنم و آب بالا است که توسط یک مربی سابق که می بیند تلف بالقوه در او دانشجوی سابق. این کار معرفی لیز به باورها doomsday preppers کسانی که عمیقا سرمایه گذاری در حال آماده شدن برای نتایج فاجعه آمیز و از کسانی که riled توسط جریان سیاسی حاضر مانند یک فریاد مرد در یک رویداد که اذیت بحث گرمایش جهانی خواسته بدانید که چه چیزی اتفاق می افتد به “آمریکا آب و هوا.”

“همه ما دیده می شود کسانی که فریاد قرمز رو مردان در طول چند سال گذشته و آن را شما می دانید دلسردکننده” گفت: Offill و اضافه کرد که او فکر این نگرش بود که “بسیار نشان دهنده این راه به طور کلی ما به عنوان آمریکایی ها فکر می کنم از چیزهایی که اتفاق می افتد در بیشتر جهان است.”

پس از تحقیق و نوشتن “آب و هوا” که شامل katey نکات مانند چگونه یک شمع از یک قوطی ماهی تن Offill آمد به رد است که از راه تفکر است. “من قطعا احساس مثل این است که دقیقا در جهت اشتباه به,” او گفت: به جای دفاع از جامعه مبتنی بر حل مسئله. “زمانی که من به پایان رسید انجام همه این کار من تا آنجا که از مانند بودن katey به شما به عنوان می تواند باشد.”

پس از همه که او انجام هر نوع آماده سازی کنید ؟

“Um نه واقعا. ما قطعا باید برخی از مواد غذایی کنسرو شده. و من فکر می کنم ما باید یک کیت در ماشین ما اگر شما شکستن در زمستان. در نقاط مختلف من فکر می کنم من مثل من نیاز به حمل پول نقد نیست فقط کارت های اعتباری اما … هیچ.”

در حالی که ماهر در مقابله تالار موضوعات Offill بسیار خنده دار, هر دو در گفتگو و در صفحه. او به خصوص به خوبی در تصویر می کشد لیز طولانی ازدواج هم در آن مشکلات و طنز مانند زمانی که شوهرش بن سکته مغزی لیز پا suggestively در بستر یک شب و سپس می پرسد: “آیا شما با پوشیدن من طولانی جانز?”

“من فکر می کنم طولانی-ازدواج خنده خواهد شد که در آن شوخی گفت:” Offill. “جوانتر مردمی را فقط به من نگاه کن, مانند, ‘چه؟’ من مانند ‘یک روز شما ممکن است می دانم.'”

پس از او می خواهم به پایان رسید نوشتن کتاب Offill گفت که او متوجه شباهت بین لیز را گاه به گاه نظرات ساخته شده است به طور مستقیم به خواننده و کار یکی دیگر از داستان. “من شروع به شکستن — آنچه من فکر می کنم از من درام روز — به عنوان دیوار چهارم, و من شروع به گفتن” تو ” و پرداختن به این خواننده گفت:” Offill. “من می خواهم به پایان رسید و کتاب و من از تماشای ‘Fleabag” و من بود و … وجود دارد آن است که در تلویزیون این ایده.

“اگر فقط من می خواهم به فکر انجام آن را در تلویزیون نشان می دهد من می خواهم پول نورد, راست?”

Offill توانایی به تمرکز زیادی تم به کوتاه از متن یک مهارت او honed نوشتن کتاب های کودکان از جمله “17 چیزهایی که من مجاز به انجام دیگر” “Sparky!” و “در حالی که شما به چرت زدن.” “در مقایسه با نوشتن یک رمان به عنوان به آرامی به عنوان من نوشتن یک رمان بودم: خوب این به نظر می رسد سرگرم کننده,” او گفت: کار برای کودکان است. “من فکر می کنم این نوع فشرده سازی بخشی از نوشتن متن به صورت یک کتاب تصویری است از یک نوع مشابه از چیزی که برای من به عنوان آنچه که من سعی می کنید برای انجام این کار در رمان است.”

اما Offill کودکان کتاب های متنوع تر عاطفی سرزمین تر از شما ممکن است انتظار داشت بچه ها کتاب اند. “من فکر می کنم این عناصر از دوران کودکی است که من گاهی اوقات نمی بینید در تصویر کتاب — حداقل, مدرن, آنهایی که — در همه زمان ها است که نوع وحشی با کیفیت بودن یک کودک. و پس از آن نیز به تنهایی از آن زمانی که همه چیز کار نمی کند و یا زمانی که شما احساس می کنید مانند شما در خارج گفت:” نویسنده می آموزد که در سیراکیوز و دانشگاه کوئینز در نیویورک است. “من احساس می کنم که بخشی از دوران کودکی است که من فقط به یاد داشته باشید به شدت — این” اجازه بدهید به شما نشان می دهد یک ترفند سحر و جادو ” و سپس شما نمی توانید شکل و خارج چگونه به آن را انجام دهد. یکی از این جور چیزها.”

Offill گفت: حساسیت نیست همیشه تطبیق با کتاب کودکان خریداران — “‘چرت زدن” شده است مطلق منفجر نشده از بچه های من’ کتاب,” او گفت: از این داستان است که نشان می دهد بسیار عالی همه چیز اتفاق می افتد در حالی که شما در حال چرت زدن یک ایده پدر و مادر به طور کلی تبلیغ نمی کند. “هیچ کس اقدام به خرید این کتاب.” — اما داستان او به ارمغان آورد برخی از ارزشمند خواننده بازخورد.

“من واقعا خنده دار نظرات خواننده گفت:” Offill به نقل از یک مورد علاقه. “آن گفت:” این کتاب را بهتر است اگر آن را طولانی تر و جالب تر است.’

“این یک نقد و بررسی کامل, فکر کردم,” او گفت:.

که تمایل به بازگشت به یک حس کودکانه آزادی یکی بدون بزرگم نگرانی یا تنش, تم میآید که در سراسر “آب و هوا” به ویژه هنگامی که لیز ملاقات یک مرد جذاب است که هر دو به جذب او و نه وزن با مسئولیت.

“که واقعا یک لحظه کلیدی در این کتاب — با تشکر از توجه به آن او را از غرقه شدن در یک فانتزی از آنچه در آن می خواهم به قادر به اجرا کردن با کسی و یا به بیش از شروع و یا به فرار هر چه از حوادث آینده پایین پایک” گفت: Offill. “او در تلاش برای توضیح به او چرا که او نمی تواند انجام دهد که حتی اگر او احساس می کند واقعا کشیده واقعا مجبور به این که چرا او می گوید: من بسیاری از مردم شما می توانید آن را باور نمی کند.”

با وجود کاوش افراطی سیاست, اعتیاد به مواد مخدر و روز قیامت katey فلسفه جدیدی را ارائه می کند امیدوار باشید اما این تخم مرغ عید پاک از انواع (که ما آن را نمی خواهد نشان دهد) وجود ندارد فقط به خوانندگان احساس خوبی به عنوان جهان گرم. Offill واقعا آن را احساس می کند.

“من احساس خوش بینانه تر از من در وسط نوشتن این رمان چون من احساس می کنم مثل من در سراسر بسیاری از نمونه هایی از مردم انجام می دهند گاهی اوقات شما می دانید بسیار کوچک مبتنی بر جامعه چیزهایی که گاهی اوقات خیلی چیزهای بزرگتر,” او گفت:, مربوط, چگونه او را برای قرار دادن تلاش های خود را به فعالیت و مشارکت مدنی در حال حاضر به جای به سادگی squirreling دور لوازم اجتناب ناپذیر آخرالزمان.

“اینجا جایی است که من شاخص در حال حاضر نهفته است.”

جنی Offill w/ نیک DiMeo در پنجره سقفی کتاب

زمانی: 7:30 p. m. روز شنبه, فوریه. 19

که در آن: سقفی کتاب 1818 N ورمونت Ave, Los Angeles,

اطلاعات: 323-660-1175; www.skylightbooks.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de