Feb. 12 (UPI) — NHL پخش جرمی Roenick که معلق توسط NBC Sports در ماه دسامبر برای ساخت نامناسب نظرات خود را در مورد همکاران در طول یک پادکست نمی بازگشت به شبکه.

“او نمی تواند بازگشت به NBC Sports. ما هیچ نظر بیشتر” یک NBC Sports سخنگو گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی در روز چهارشنبه.

Roenick, 50, تایید پایان NBC Sports تصدی با یک پیام تصویری در حساب توییتر خود را. این ویدئو همراه بود با عنوان: “چه شوخی!!”

“من بسیار نا امید و عصبانی امروز. من نمی خواهد به بازگشت به NBC” Roenick گفت. “هر چند نا امید من هم سپاسگزار است که من تا به حال فرصت برای به اشتراک گذاشتن عشق من, عشق من دانش من از این بازی با میلیون ها نفر از مردم میلیون ها نفر از طرفداران و برای که من از شما سپاسگزارم.

“حتی اگر من ترک NBC, من نمی خواهد برای مدت طولانی. I’ll be back بهتر و انگیزه بیشتر برای شما را با بهترین سرگرمی ها و بهترین است که من برای بازی هاکی است.”

NBC Sports معلق Roenick به طور نامحدود و بدون پرداخت در اواخر ماه دسامبر برای اظهارات خود در Spittin Chiclets پادکست. در ظاهر خود را در پادکست او در مورد تعطیلات به پرتغال با همسر و همکار NBC هاکی پخش کاترین Tappen و شوخی در مورد احتمال از سه داشتن رابطه جنسی با هم.

بعد از آن در پادکست Roenick همچنین صحبت در مورد چگونه جذاب او فکر می کند سابق NHL بازیکن و زمان NBC Sports پخش پاتریک تیز است که در مقایسه با خود و شرکت میزبان Anson کارتر. او با صدور عمومی عذرخواهی برای “حساس دیدگاه” ساخته شده در مورد Tappen تیز و کارتر در ژانویه. 11.

Roenick که بازی برای 20 فصل NHL بود با NBC Sports پس از سال 2010.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im