Jesse Tyler Ferguson, جاستین Mikita تایید نوزاد پسر تولد

جولای 10 (UPI) — خانواده مدرن star Jesse Tyler Ferguson جدید پدر.

Us Weekly گزارش روز شنبه که فرگوسن 44 و شوهر, جاستین Mikita, 34, استقبال از اولین فرزند خود را پسر بکت مرسر.

تبلیغات

فرگوسن هرزه تایید این خبر به مردم است.

“جسی و جاستین استقبال کمی خود را بسته نرم افزاری از شادی بکت مرسر فرگوسن-Mikita در تاریخ 7 ژوئیه سال 2020” هرزه گفت. “پدر و مادر جدید هستند بسیار خوشحال و هیجان زده برای این سفر جدید به عنوان یک خانواده سه.”

فرگوسن اعلام کرد در The Late Late Show with James Corden در ماه ژانویه بود که او برای رفتن به یک پدر است. او به این اخبار در حالی که remarking چگونه تبدیل 40 بود یک معامله بزرگ برای او.

“مثل شما گفت: آن زمانی که شما در نهایت تبدیل شدن به یک فرد بالغ, من احساس می کنم مانند” فرگوسن گفت دیگر مهمان Charlie Hunnam. “مثل من نیاز به شروع به گرفتن جدی در مورد همه چیز.”

“من در واقع انتظار یک کودک در ماه جولای با شوهر من,” او گفت:.

فرگوسن خانواده مدرن شرکت ستاره Sarah Hyland و صوفیه Vergara با حضور فرگوسن و Mikita را حمام نوزاد در ماه فوریه است. این استخر پارتی برجسته عملکرد توسط Aquawillies یک گروه از نر هماهنگ شناگران است.

فرگوسن و Mikita خواهد خود را جشن هفت سال سالگرد عروسی جولای 20. Mikita مشترک یک عکس جدید با فرگوسن در ماه ژوئن در حالی که جشن غرور ماه.

“مبارک غرور از ما. امروز ما در حال قدم زدن در اطراف ما gayboyhood” او زیر نویس پست.

فرگوسن همچنین Mitchell Pritchett در خانواده مدرنکه به پایان رسید در ماه آوریل پس از 11 فصل در ABC. او گفت: در ماه آوریل که او امیدوار است دیگر نشان می دهد که گسترش هم جنس پدر و مادر داستان خانواده مدرن ارائه شده در طول اجرای آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>