JetBlue به نیاز همه مسافران به سایش پوشش صورت در طول سفر

مارس 28 (UPI) — JetBlue در روز سه شنبه اول شد عمده ایالات متحده هواپیمایی به اعلام آن را به همه مسافران به سایش پوشش صورت برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

این شرکت هواپیمایی در بیانیه ای در توییتر حاکی از این است که همه مشتریان باید از پوشیدن چهره و پوشش در طول پرواز چک در شبانه روزی و deplaning ابتدا ممکن است 4.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری “ارشاد تعریف مناسب چهره و پوشش به عنوان یک آیتم از پارچه است که باید به صورت چسبیده متناسب در برابر طرف صورت امن و با روابط و یا گوش حلقه شامل چندین لایه پارچه و اجازه می دهد تا به صورت نامحدود تنفس” هواپیمایی گفت.

JetBlue اضافه شده است که کودکان خردسال که قادر به حفظ یک چهره را پوشش خواهد بود معاف از نیاز.

این شرکت هواپیمایی در حال حاضر مورد نیاز پرواز خدمه به سایش پوشش صورت و از اواخر مارس به کاهش تعداد صندلی های موجود در پروازهای اجازه می دهد تا فاصله بین مسافران است.

در طول یک درآمد تماس در روز سه شنبه, Southwest Airlines, مدیر عامل شرکت Gary کلی گفت: این شرکت هواپیمایی در حال حاضر تشویق مسافران به سایش پوشش صورت و با توجه به ساخت آن اجباری همانطور که بیشتر مردم شروع به پرواز در میان شل شدن محدودیت.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به پیدا کردن که قوی وجود دارد اکثر افرادی که راحت نیست مگر اینکه هر کس در اطراف آنها دارای یک ماسک بر روی” کلی گفت.

کلی اضافه شده است که غرب قصد دارد برای ارائه به مسافران تجهیزات حفاظت شخصی کیت و همچنین به عنوان ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب.

هواپیمایی اتحاد نیز محدود فروش بلیط در هر پرواز و گفت: مسافران می توانیم فرض کنیم وسط صندلی باز باقی خواهد ماند اگر چه کلی گفت: مسافران نخواهد بود ممنوع از نشستن در وسط صندلی به خصوص اگر سفر با خانواده است.

جنوب غربی رئیس جمهور توماس Nealon نیز گفت: شرکت هواپیمایی را “تاکتیکی” لغو حدود 10 درصد از آن در برنامه ریزی پرواز با چند سایت رزرو آنلاین هر روز.

“این خیلی آسان تر به ظرفیت خارج از آن را در” Nealon گفت.

شرق همچنین نوشته اولین عامل از دست دادن در 11 سال از دست دادن $77 میلیون در حالی که درآمد کاهش یافت $915 میلیون.

کلی گفت: شرکت هواپیمایی انتظار ندارد در سفر به سر تا کسب و کار مانند رستوران ها پارک و مقصد دیگر بازگشایی شده است.

“آنها نیاز به چیزی دارند که قادر به انجام زمانی که آنها وجود دارد. بنابراین دیزنی جهان نیاز به باز کردن back up. رستوران نیاز به باز کردن back up,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de