یهودی فعالان خواستار 2020 دموکرات #SkipAIPAC دستگیر و در بایدن ستاد

هفت جوان یهودی آمریکایی ها دستگیر شده بودند روز سه شنبه در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ستاد در فیلادلفیا که در آن آنها به صحنه عمومی اقدام خواستار بایدن جست و خیز کنفرانس سالانه برگزار جناح راست ضد فلسطینی حقوق گروه لابی AIPAC.

اعتراض بخشی از #SkipAIPAC کمپین به رهبری IfNotNow, MoveOn, تفکیک, و خانواده های شاغل حزب پیش از نشست سالانه برگزار خواهد شد که از 1-3 مارس در واشنگتن گروه تماس در تمام نامزدهای دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری به جست و خیز این کنفرانس و محکوم AIPAC دیرین برای حمایت از اسرائیل و اشغال نظامی غزه و کرانه و مداوم انقیاد از فلسطینی ها است.

در تظاهرات IfNotNow اعضای برگزار می شود نشانه های مطلب “بایدن و AIPAC مخرب میراث” و صحبت در مورد تاثیر اشغالگری اسرائیل بر فلسطینی از جمله کودکان.

“صدها نفر از کودکان فلسطینی دستگیر می شوند و اغلب در وسط شب” یکی از اعضا گفته. “در بسیاری از موارد نه آنها و نه پدر و مادر خود هستند گفت: به همین دلیل آنها در حال دستگیر شد. سربازان که انجام این سوء استفاده نظامی بازداشتگاه که در آن این کودکان برگزار می شود—دولت آمریکا می نویسد: checks: 10 میلیون دلار در روز است.”

رفته به ادامه مطالب

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

بایدن را رد کرد و خواستار تحریم این نشست در این سال ادعا او را به “آنها را متقاعد به تغییر موقعیت خود را.”

“بایدن و غروب ساخته شده اند شرم آور مخرب میراث دائم شغل در اسرائیل/فلسطین گفت:” فیلادلفیا IfNotNow عضو تئو Toler در بیانیه ای. “از آن زمان به پایان است که میراث و کار به سوی یک چشم انداز جدید.”

بر خلاف بایدن ادعا می کنند که او با هدف هدایت AIPAC و دولت اسرائیل دور از موقعیت خود را در حقوق فلسطینی معاون سابق رئیس جمهور دارای سابقه ای طولانی در پشتیبانی آوازی برای اشغال.

او به طور منظم با حضور AIPAC کنفرانس و گفت: در سال 2013 در جلسه که او “را بیشتر جمع آوری اعانه برای AIPAC در دهه 70 و اوایل دهه 80 از فقط در مورد هر کسی.” در ماه نوامبر گذشته بایدن توییتی “اسرائیل حق دفاع از خود در برابر تهدیدات تروریستی” پس از نظامی اسرائیل راه اندازی ده ها تن از حملات موشکی به غزه و کشتن ده ها تن از مردم از جمله کودکان است.

IfNotNow گفت: بایدن اتحاد پیوست AIPAC در ترک “یک میراث از تخریب و خشونت در اسرائیل/فلسطین.”

“برای دهه استقرار رهبران مانند جو بایدن باید تعهد خود را با مبارزه و parroted AIPAC صحبت کردن امتیاز—بدون پاسخگویی یا پیامدهای سیاسی گفت:” بکی Havivi یک فیلادلفیا IfNotNow عضو دستگیر شد و در عمل است. “در حال حاضر بایدن می خواهد به رهبری حزب دموکراتیک حتی به عنوان او قصد دارد برای حضور در AIPAC کنفرانس سالانه و تداوم این شکسته وضع موجود. ما برای آن بایستد.”

تا کنون تنها سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.) و برنی ساندرز (I-Vt.) باید متعهد به جست و خیز AIPAC کنفرانس.

ساندرز گفت: “در مورد پلت فرم AIPAC را فراهم می کند برای رهبران که بیان تعصب و مخالفت با پایه حقوق فلسطینی.”

IfNotNow نیز برنامه ریزی و اقدام در سن. ctq را (D-Minn.) ریاست جمهوری ستاد در مینیاپولیس در روز جمعه و نشان دادن در برابر AIPAC در واشنگتن در کنفرانس هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>