جیمی بافت به Grand Ole Opry اولین ژوئن 27

10 ژوئن (فردا) — خواننده و نوازنده Jimmy Buffett خود را, Grand Ole Opry, اولین این ماه است.

گراند اوله Opry گفت: بافت, 73, انجام خواهد شد زنده ژوئن 27 در طول 4,930 هفتم پخش از شنبه شب Grand Ole Opry نشان می دهد.

تبلیغات

بافت انجام خواهد شد در کنار Opry عضو Brad Paisley و همکار دیرین مک McAnally. مخاطب-نمایش رایگان خواهد شد در دایره کانال های اجتماعی و دایره تمام دسترسی داشته باشید.

“به ما بپیوندید در ژوئن 27th, as @jimmybuffett مراحل را به دایره خود را برای Opry اولین بازی در کنار Opry عضو @bradpaisley و @macmcanally,” Opry گفت: در Instagram.

بافت منتشر شد زندگی در Flipsideاولین آلبوم هفت سال است.

گراند اوله Opry است که طولانی ترین در حال اجرا نشان می دهد رادیو در تاریخ است. Opry خانه در نشویل دنیاست. شده است میزبانی هنرمندان با حداقل ویژگی های و کارکنان عملیات و بدون مخاطبان در طول coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر.

“این یک چالش باور نکردنی,” Opry VP دان راجرز گفته فوربس در مارس. “ما استعداد مدیر, نمی دانستم من می خواهم به نقل از او تعریف آن کاملا هنگامی که او گفت: این ساده ترین نشان می دهد که ما تا کنون انجام داده و در عین حال به طور همزمان پیچیده ترین نشان می دهد ما تا کنون انجام داده است.”

“ترین هنرمندان و نوازندگان ما تا به حال در مرحله در هر زمان بوده و شش با بالاترین تعداد در دو,” او گفت:. “اما آن را هنوز هم به عنوان شما می توانید تصور کنید که فوق العاده پیچیده به مطمئن شوید که هر کس می رسد با خیال راحت امن در سراسر شب و باعث می شود راه خود را به خانه با خیال راحت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de