جو بایدن سر به سوپر شنبه reenergized با کارولینای جنوبی برنده

1 مارس (فردا) — جو بایدن وارد آوریل نماینده غنی شنبه “مثل شیر” پس از یک پیروزی قاطع بر نامزد دموکرات سناتور برنی ساندرز در ایالت کارولینای جنوبی در آخرین روز فوریه روز شنبه است.

معاون سابق رئیس جمهور دریافت 2 1/2 بار به عنوان بسیاری از آرا به عنوان دموکراتیک سوسیالیستی سناتور ورمونت که تا به حال موفق به کسب آرای مردمی در سه انتخابات در آیووا و نیوهمشایر و نوادا. این چهار کشور نمایندگی 7.1 درصد از کل نمایندگان به اهدا می شود.

یک سوم از نمایندگان کنوانسیون — 1,357 — خواهد شد در روز سه شنبه. آن را 1,617 مجموع نمایندگان برای کسب نامزدی در اولین رای گیری در کنوانسیون در میلواکی, Wis., و یک نقطه در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به presumptive نامزد جمهوری خواه.

بایدن کمی پیشی گرفته ساندرز در محبوب آرا برای چهار متحده است. هر نامزد دریافت کرده است حدود یک چهارم از آرا. بخش عمده ای از بایدن را از کارولینای جنوبی که نزدیک به 50 درصد از آراء شد آفریقایی-آمریکایی ها با توجه به نظرسنجی های خروج. در حالت اول با اکثریت رای دهندگان سیاه بایدن دریافت حدود 60 درصد در مقایسه با 20 درصد برای Sanders.

ساندرز’ رهبری متعهد نمایندگان برای نامزدی بود که قطعه قطعه به طور چشمگیری به 55-47 مزیت با توجه به CBS نماینده ردیاب. از 55 نمایندگان به اهدا می شود در کارولینای جنوبی بایدن به دست آورده 36 و ساندرز برنده 11 با هشت مشخص شود. هیچ کدام از این هفت نفر دیگر از نامزدهای اصلی دریافت یک نماینده.

بایدن که در خدمت به عنوان سناتور در ایالت دلاور به 36 سال قبل از معاون رئیس جمهور از 2009-17 دریافت نزدیک به نیمی از آرا — 255,662 در 48.4 درصد در مقایسه با 105,070 در 19.9 درصد است.

میلیاردر تام Steyer سوم شد و با 59,815 رای. اما با دریافت 11.3 درصد از آرا او موفق به رسیدن به آستانه 15 درصد برای دریافت نمایندگان و او به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود شنبه شب.

“این یک تجربه بزرگ است. من صفر حسرت” Steyer گفت: حامیان در کارولینای جنوبی که در آن او صرف 17 میلیون دلار در تبلیغات.

بایدن و Steyer تنها نامزد در کارولینای جنوبی در شب شنبه.

“تنها چند روز پیش مطبوعات و صاحب نظران اعلام کرده بود این نامزدی مرده” بایدن همچنین گفت: در کلمبیا است. “از آنجا که شما در قلب حزب دموکرات ما فقط برنده شد و ما برنده بزرگ به خاطر شما. ما بسیار زنده است.”

بایدن منجر شده بود نامزدها در انتخابات اما پس از سه انتخابات ساندرز تبدیل شده است frontrunner. او مورد علاقه 29.6 درصد در مقایسه با 18.88 درصد بایدن با توجه به RealClearPolitics متوسط از Feb. 19-27.

بایدن تاکید کرد که به عنوان یک وزش او تنها یک شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این لحظه ای است برای انتخاب مسیر رو به جلو برای ما دموکراسی” بایدن گفت: دو ساعت قبل از انتخابات بسته در 7 p. m. “اگر دموکرات ها نامزد من اعتقاد دارم که من می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حفظ نانسی پلوسی در مجلس نمایندگان به عنوان سخنران و بازگشت این کشور ایالات متحده آمریکا.”

با وجود نیز در حال اجرا برای رئیس جمهور در سال 1988 و 2008 بایدن تا به حال برنده اصلی قبل از.

“ما می توانیم بدون ترس از تناقض: این Bidens love you, man” بایدن گفت: در پایان سخنرانی خود.

بایدن ملحق شد بر روی صحنه توسط کنگره ایالات متحده جیم Clyburn که تایید او پیش از آن در هفته در خود دولت است.

نامزدهای دیگر نقل مکان کرده بود از کارولینای جنوبی است.

“ما با پیروزی در کارولینای جنوبی است. که نمی خواهد تنها شکست. وجود دارد بسیاری از کشورهای در این کشور و هیچ کس نمی تواند برنده همه آنها را” ساندرز گفت: در Virginia Beach, Va., یکی از کشورهای با انجام مقدماتی روز سه شنبه.
در سال 2016 مقدماتی حزب دموکرات در کارولینای جنوبی ساندرز دستگیر 26 درصد از آرا در مقایسه با نامزد احتمالی هیلاری کلینتون با 73 درصد است.

سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg به دست آورده است که اکثر نمایندگان در آیووا انجمن و 26 به طور کلی به پایان رسید و در جایگاه چهارم با 43,484 آرا و 8.2 درصد در کارولینای جنوبی است.

“من می خواهم برای تشکر از رای دهندگان کارولینای جنوبی” Buttigieg گفت: حامیان در رالی, N. C., که در آن اولیه نیز جمعه است. “به خصوص سیاه و سفید رای دهندگان کارولینای جنوبی که نشان داد که معروف مهمان نوازی جنوبی در سال گذشته و استقبال ما به خانه های خود و کلیساها و محله ها و کسب و کار.”

دو سناتور الیزابت وارن از ماساچوست و ctq از مینه سوتا در یک مسابقه با عمدتا ساندرز را به پایان برساند برای اولین بار در کشورهای خود را روز سه شنبه.

“نتایج حاصل از کارولینای جنوبی می آیند و من می خواهم برای گفتن تبریک به معاون رئیس جمهور بایدن. من برای اولین بار به می گویند که چهار مسابقات نرفته اند دقیقا به عنوان من می خواهم امیدوار” وارن گفت: در یک تجمع در هوستون.

در کارولینای جنوبی او دریافت 7.1 درصد آرا با 37,285. او هشت نمایندگان.

Klobuchar بسیار دورتر پشت در کارولینای جنوبی با 16,610 آرا 3.1 درصد است. او دارای هفت نمایندگان.

“و من می خواهم برای شروع با تبریک معاون رئیس جمهور در کارولینای جنوبی Klobuchar گفت. “و در حال حاضر ما می دانیم که همه چشم ها در کارولینای شمالی است.”

او در سخنرانی خود در آبی NC جشن در شارلوت.

تنها نامزد دیگر در انتخابات بود و در کنگره ایالات متحده Tulsi Gabbard هاوایی با 6,749 آرا در 1.3.

میلیاردر مایک بلومبرگ است که در کنار چهار انتخابات ردی خود را شانس و ثروت در سه شنبه. سابق سه دوره شهر نیویورک شهردار سابق و جمهوری خواه است پوشانده متحده در تبلیغات به عنوان نامزدهای دیگر متمرکز در اوایل متحده است.

او ریخت $501 میلیون به تلویزیون و رادیو و تبلیغات دیجیتال پس از ورود به مسابقه چهار ماه پیش با توجه به داده ها از Kantar Media کمپین رسانه های تجزیه و تحلیل ،

“مایک تنها نامزد انتخاباتی در تمام 14 سه شنبه متحده بیش از دو ماه گذشته و ما منتظر سه شنبه” مدیر کمپین کوین Sheekey گفت. “مایک رکورد با موفقیت رهبری و مدیریت از طریق بحران ها و چالش های است که دقیقا آنچه که آمریکایی ها به دنبال در یک رئيس جمهور جدید است.”

بلومبرگ ثبت سه دقیقه ای ملی آدرس coronavirus بهداشت بحران نشان داده شود در CBS و NBC یکشنبه در حدود 8.30 p. m. ET.

آدرس امر به ویژه با هدف رای دهندگان در سه شنبه, از جمله ایالات متحده با بسیاری از نمایندگان — کالیفرنیا با 415-و همچنین تگزاس با 228. ساندرز است مورد علاقه را به نفع خود این کشورها است.

دیگر سه شنبه متحده Alabama, آرکانزاس, کلرادو, مین, Oklahoma, تنسی, تگزاس, یوتا, ورمونت و ویرجینیا است.

آخرین بحث این بود قبل از کارولینای جنوبی اولیه.

یک بعدی خواهد بود در 15 مارس در فینیکس دو روز قبل از آریزونا و فلوریدا خود را نگه دارید مقدماتی.

بلومبرگ در حال حاضر به دنبال به جلو به فلوریدا از جمله مبارزه در وست پالم بیچ در سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>